Jasnowidz Krzysztof Jackowski

Jasnowidz Krzysztof Jackowski – kim jest i jakie dał przepowiednie?

W naszym kraju nie brakuje osób, które zasłynęły z tego, że obdarzone zostały niezwykłym darem przepowiadania przyszłości. Jedną z najsłynniejszych jest zdecydowanie Krzysztof Jackowski. Mężczyzna ten już od lat nie tylko przedstawia wizje dotyczące kraju oraz świata ale również pomaga służbom w poszukiwaniu osób zaginionych nierzadko odnosząc sukcesy. Kim jednak jest Krzysztof Jackowski? Co warto o nim wiedzieć? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym artykule.

Kim jest jasnowidz Krzysztof Jackowski?

Krzysztof Jackowski to znany polski jasnowidz, który urodził się 1 czerwca 1963 w Człuchowie. Ukończył szkołę zawodową i z zawodu jest tokarzem. Jednakże od ponad 20 lat prowadzi własną firmę, zarejestrowaną jako świadczącą usługi paranormalne. Prowadzi również kursy jasnowidzenia. W życiu prywatnym jest ojcem dwójki dzieci. Ożenił się w wieku 21 lat, jednak jego pierwsza żona i matka dzieci rozstała się ze znanym jasnowidzem. To właśnie on przejął wówczas opiekę nad potomstwem. W 2014 roku ponownie się ożenił, jego nowa wybranka ma na imię Katarzyna.

Jeśli chodzi o jego karierę związaną z jasnowidzeniem w sieci możemy znaleźć różne opinie na jego temat. Na swojej oficjalnej stronie podaje, że szacuje trafność swoich przepowiedni na 80%, sam przyznając, że zdarza się iż jego wizje się nie spełniają. Jednakże niektóre media sprawdzając jego przepowiednie oceniły ich trafność znacznie niżej. Doskonałym przykładem są przepowiednie dla czasopisma Super Express, które sprawdziły się zaledwie w 20%. Mimo to Krzysztof Jackowski nadal cieszy się uznaniem i szacunkiem wielu osób, które wierzą mu i szukają u niego pomocy. Wystarczy wspomnieć chociażby o tym, że udało mu się skutecznie pomóc w znalezieniu ponad 700 osób oraz 1000 dzieł sztuki.

W swoim dorobku ma również współpracę z polską policją, udział w w programie telewizyjnym Eksperyment jasnowidz oraz współpracę w prokuraturą, gdzie był angażowany w roli specjalisty oraz biegłego z zakresu parapsychologii. Krzysztof Jackowski jest częstym gościem uczelni wyższych gdzie prowadzi wykłady na temat parapsychologii i możliwości jej wykorzystania w pracy organów ścigania. Jasnowidz posiada również własny kanał na platformie Youtube, gdzie opublikował już ponad 600 filmów.

  Rodzice zasługują na wyjątkowe zaproszenia ślubne - zobacz, jak ich wyróżnić
Krzysztof Jackowski
Źródło: Instagram

Jak skontaktować się z jasnowidzem Krzysztofem Jackowskim?

Wiele osób, które zmagają się z problemami zastanawia się nad skorzystaniem z pomocy Krzysztofa Jackowskiego. Dotyczy to oczywiście przede wszystkim rodzin, które zmagają się z tajemniczym zaginięciem jednego z bliskich, choć nie są to jedyne sprawy, z którymi ludzie zgłaszają się do tego popularnego jasnowidza. Jak jednak możemy to zrobić? Wpisując w wyszukiwarkę Google hasło “Jackowski przepowiednie” otrzymujemy przede wszystkim artykuły dotyczące jego wizji. Nie ma w nich jednak żadnych informacji na temat tego, w jaki sposób możemy skontaktować się z Krzysztofem Jackowskim. Czy jest to więc w ogóle możliwe? Okazuje się, że tak. Wystarczy bowiem jedynie odwiedzić jego oficjalną stronę internetową dostępną pod adresem krzysztof-jackowski.info. W zakładce kontakt znajdziemy adres email, pod który możemy wysyłać wiadomości do jasnowidza. To jednak nie wszystko. Krzysztof Jackowski udostępnia bowiem również kilka numerów telefonów, które służą do umówienia się na spotkanie w Człuchowie lub w Warszawie, Gdańsku i Katowicach. Na stronie znajdziemy również adres biura, które możemy odwiedzić osobiście, jednak jasnowidz prosi o to, by na spotkania takie umawiać się wcześniej telefonicznie.

Przepowiednie jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego dla Polski

Wiemy już sporo o Krzysztofie Jackowskim. Pora więc przejść do jego przepowiedni. Tradycją stało się, że jasnowidz zawsze przed nadejściem nowego roku prognozuje co spotka Polskę i Polaków w nadchodzącym roku. Czego mogliśmy dowiedzieć się tym razem? W swoich wizjach Krzysztof Jackowski wspominał o rzeczach, które stały się faktem. Mowa tu chociażby o podwyżkach cen czy podwyższonych kosztach życia. Ostrzegał o tym, że wiele osób i firm może stanąć w obliczu bankructwa. Krzysztof Jackowski prognozuje również zwiększone napięcia społeczne oraz ostrzega nas przed przewrotem politycznym. Co więcej, kilka dni temu ogłosił nawet, że najbliższe wybory parlamentarne, które mają odbyć się 15 października nie dojdą do skutku a władzę przejmie zupełnie inna siła polityczna. Czy te mroczne wizje także się sprawdzą? Pozostaje nam wierzyć, że nic jednak nie zakłóci święta demokracji i wybory przebiegną zgodnie z planem. Znając jednak skuteczność i trafność przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego część osób odczuwa spory niepokój kiedy myśli o niedalekiej przyszłości. Wkrótce przekonamy się, czy jest on słuszny.

  Seksizm w pracy - jak go rozpoznać i z nim walczyć?
Krzysztof Jackowski wrozy miejsce znalezienia ofiary
Źródło: Instagram

Przepowiednie jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego dla świata

Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego dotyczą nie tylko Polski ale również świata. Całkiem niedawno, bo zaledwie kilka dni temu podzielił się on z redakcją portalu Onet kolejną swoją wizją. Miała ona dotyczyć pojawienia się kolejnej “zarazy”, która można uznać, za nowy wariant Covid. Jackowski w swojej wizji widzi różnego rodzaju działania prewencyjne takie jak szczepienia czy izolacja, ale również uciekających ludzi. To jednak nie koniec jego mrocznych wizji. We wrześniu tego roku wspominał również o wybuchu kolejnej wojny, która ma mieć początek w Bejrucie i związana będzie z wykorzystaniem nowej, eksperymentalnej broni, być może biologicznej. Nie jest w stanie wskazać konkretnej daty, jednak mówi o początku 2024 roku. W jego wizjach konflikty zbrojne pojawiają się zresztą coraz częściej. Czy mamy powody do niepokoju? Czas pokaże.

Podsumowując, jasnowidz Krzysztof Jackowski jest bardzo kontrowersyjną postacią, obok której nie można przejść obojętnie. Część osób wierzy mu bezgranicznie, inni zaś oddają jego wizje i słowa w wątpliwość. Nie da się jednak ukryć, że niejednokrotnie jego przepowiednie okazały się być trafne, pomógł również w rozwikłaniu wielu kryminalnych zagadek. Jest więc osobą, którą warto znać, szczególnie jeśli interesujemy się tematami z zakresu ezoteryki i zjawisk paranormalnych.