dziewczyna ktorej ktos zaimponowal

Jak zaimponować dziewczynie? 10 sposobów na zaimponowanie kobiecie

Wielu facetów zastanawia się w jaki sposób zrobić dobre wrażenie na kobiecie. Ty również nie wiesz, jak zaimponować dziewczynie? Sprawdź koniecznie 10 naszych pomysłów. Zobaczysz, że te wskazówki Ci pomogą!

Jak zaimponować dziewczynie? 10 sprawdzonych metod

Spodobała Ci się dziewczyna? Chcesz pokazać się jej z jak najlepszej strony? Relacje damsko-męskie nie są proste, choć czasami sami komplikujemy wszystko całkiem niepotrzebnie. Jak zaimponować kobiecie? Poniżej znajdziesz 10 skutecznych sposób:

1. Bądź pomocny

Wsparcie, pomoc, doradztwo, czyli okazanie pomocnej dłoni. Zapewniamy, że dziewczyna doceni takie gesty. To pokaże jej, że zawsze może na Ciebie liczyć, poza tym że jest dla Ciebie kimś ważnym. Takie zachowanie również pozwala Ci udowodnić w pewnym stopniu swoją męskość. Plusów jest zatem wiele!

2. Rozmowa

Dobry kontakt, wspólne tematy do rozmów oraz pewnego rodzaju nić porozumienia to baza przyjaźni, a także miłości. Możesz zaimponować dziewczynie swoją wiedzą, poczuciem humoru, jak i otwartością. Trzeba jednak dobrze przemyśleć co powiemy i w jaki sposób, aby nie uzyskać zupełnie innego rezultatu. Słuchaj jej, wykazuj zainteresowanie, poza tym staraj się podczas pogawędki okazać uczucia, dlatego że kobiety mają do tego słabość.

3. Zaimponuj jej swoimi osiągnięciami

Trenujesz, albo odnosisz inne sukcesy? Powiedz o tym kobiecie, jednak zapomnij o przechwalaniu się i o wywyższaniu. Delikatna wzmianka w rozmowie zupełnie wystarczy, aby przyciągnąć jej uwagę oraz dać jej powód do podziwiania Twojej osoby.

4. Szczerość

Panie cenią szczerość, dlatego nie staraj się na siłę jej przypodobać i robić czegoś wbrew sobie. Ona doceni Twoją transparentność. Nie bój się powiedzieć o uczuciach, czy o obawach. Szczerość to baza każdej relacji!

5. Trzymaj dystans

Na początku znajomości nie bądź nachalny, a więc utrzymaj pewien bezpieczny dystans, który da dziewczynie poczucie komfortu. Nie przesadzaj z okazywaniem zainteresowania jej osobą, a więc hamuj oznaki pożądania. Na dotyk i inny intymny kontakt będzie czas, gdy relacja się rozwinie. Zbytnia otwartość może ją wystraszyć, albo zniechęcić do kontynuowania znajomości.

  Nie jesteś szczęśliwa w związku? Oto 20 najczęstszych powodów

6. Niespodzianki

Nawet drobne niespodzianki wywołają uśmiech na twarzy kobiety. Nie przesadzaj jednak z zaskakiwaniem i ilością takich podarków. Wykorzystaj jej słabości, na przykład do  włoskiej kuchni, czy do słuchania konkretnego zespołu, aby sprawić jej przyjemność. Zaimponujesz jej!

7. Zdecydowanie

Kobiety lubią konkretnych facetów, którzy wiedzą czego chcą. Nigdy nie skacz z kwiatka na kwiatek, bądź pewny uczuć. Kobiety doceniają mężczyzn zdecydowanych, pewnych siebie.

8. Pokaż się z jak najlepszej strony

Podczas rozmowy pokazuj pozytywne aspekty swojego życia, czy osobowości. Ludzie z dobrym nastawieniem są lepiej odbierani niż ci zakompleksieni lub negatywnie nastawieni. Zaimponujesz jej swoją osobą, spojrzeniem na świat oraz postawą.

9. Nie zapominaj o zasadach savoir-vivre

Kobiety mają słabość do szarmanckich facetów, czyli do dżentelmenów. Otwieranie drzwi, pomoc przy okryciu wierzchnim, czy odsunięcie krzesła to są drobne gesty, ale dla kobiet znaczą wiele. To im schlebia, do tego czują się wyjątkowo, a Ty w pewien sposób okazujesz im szacunek.  Na co dzień nie zapominaj o zasadach dobrego wychowania!

10. Komplementy

Dziewczyny lubią komplementy, podobnie jak faceci. Ważne jest jednak, abyś nie koncentrował się tylko i wyłącznie na aspekcie urody kobiety. Doceń jej zainteresowania, osiągnięcia oraz cechy charakteru. Pokaż jej, że nie skupiasz się całkowicie na wyglądzie, ale i na innych elementach. Tylko szczere komplementy ją uwiodą, poza tym nie słodź jej za bardzo.

Jeśli chcesz zaimponować dziewczynie musisz być sobą, a także zadbać o wygląd, czyli o schludny strój. Punktualność oraz skupienie uwagi na kobiecie w czasie spotkania jest ważne, tak samo jak wyluzowanie się. Nerwy wprowadzają chaos i powodują niekiedy niezręczną ciszę. Nawiązanie dobrego kontaktu jest kluczowe, więc zadbaj przede wszystkim o to. Wzbudź w niej zainteresowanie, dzięki temu będzie chciała kontynuować znajomość.