kobieta czyta milosne smsy

Jakie SMS-y wysyła zakochany facet? 15 sygnałów, które to potwierdzają

SMS-y są idealnym rozwiązaniem, bo można wysyłać zarówno wiadomości tekstowe, jak i dodawać do nich, na przykład emotikonki Tego rodzaju przekaz chętnie wykorzystują pary, i to na każdym etapie znajomości. Jakie SMS-y wysyła zakochany facet? Sprawdź 15 sygnałów, które potwierdzą jego uczucia!

15 sygnałów świadczące o jego miłości, które odczytasz w SMSach!

1. Stały kontakt

Kiedy facet pisze codziennie świadczy to o jego zaangażowaniu, a także o tym, że pragnie kontaktu. Wita się z Tobą „Dzień Dobry”, a wieczorem nie zapomina o „Dobranoc”? To klasyczne zachowanie zakochanego człowieka. Chce wiedzieć co u Ciebie słychać, do tego interesuje się nawet najdrobniejszymi szczegółami z Twojego życia. To jednoznacznie pokazuje, że nie jesteś mu obojętna!

2. Długie SMS-owanie

Podtrzymuje rozmowę, czyli nie chce skończyć tylko na jednym SMS-ie. Wykorzystuje dodatkowe pytania, bowiem szuka pretekstów do kontynuowania konwersacji. Nie daje za wygraną i chce Cię zdobyć!

3. Przejmuje inicjatywę w rozmowie

Odzywa się jako pierwszy i to często, dlatego że nie czeka na Twój ruch. On sam przejmuje inicjatywę, więc nawiązuje kontakt. Zapewniamy, że SMS zakochanego faceta przyjdzie do Ciebie szybciej niż myślisz!

4. Czeka przy telefonie na wiadomość od Ciebie

Jak SMS-uje zakochany facet? Treść może być różna, jednak zawsze szybko odpisuje, dlatego że nie może doczekać się co mu napiszesz. Nie ma zamiaru udawać niedostępnego i bawić się w gierki, zwyczajnie nie chce tracić czasu. Pragnie kontaktu, chce wiedzieć co robisz. Zauroczony chłopak jest w stanie w kilka sekund odpisać na Twoją wiadomość.

5. SMS w każdej wolnej chwili

SMS zakochanego faceta pojawi się bez względu na to, czy jest z kumplami, czy ma też na głowie inne ważne zajęcia. Nie pozwoli Ci czekać! Jest zadurzony, nie da się tego ukryć. Pragnie poświęcać Ci każdą chwilę, nawet mimo zobowiązań wobec innych.

  Jak zacząć nowe życie po rozwodzie? 10 praktycznych porad

6. Pragnie znać Twoje plany

Pytania o plany to niezbędny element w wiadomości tekstowej od zakochanego faceta. Dlaczego właśnie to tak go interesuje? Chce Cię przypadkiem spotkać w klubie, albo na meczu, czy też inaczej pragnie zagospodarować Twój wolny czas. To nie wścibstwo, a sprytny pomysł, aby pobyć razem.

7. Barwne wiadomości SMS

Facet wysyła serduszka, albo dużo innych emotikonem? To sygnał, że sprawy idą w dobrym kierunku. Klasyczna wiadomość byłaby „pusta”, a dzięki dodatkom zyskuje charakteru i oddaje jego humor, czy też nastawienie. Pamiętaj, że czasem obraca coś w żart, żebyś za szybko nie odkryła jego intencji.

8. Przesyła fotografię

W sytuacji, gdy facet wysyła swoje zdjęcie możesz być pewna, że flirtuje na poważnie. Daje Ci też sygnał, że i Ty mogłabyś mu coś wysłać, bo chętnie by Cię w tym momencie zobaczył. Z pewnością wielokrotnie wracał by do Twojej fotografii. Może również czekać na jakimś komplement i Twój znak, że nie jest Ci zupełnie obojętny.

9. Mówi o sobie, nawet sporo

Dla wielu może się wydawać, że rozmowy, w których mężczyzna mówi o sobie to przejaw egoizmu, albo też to zwyczajnie przechwałki. To niekiedy jest błędne myślenie, dlatego że dzieli się on z Tobą swoim życiem, do tego także chce żebyś miała okazję lepiej go poznać. Ważne jest co i w jaki sposób piszę, wobec tego dokładnie przeanalizuj treści wiadomości tekstowych, bo czasem tak zakochany facet okazuje swoje zainteresowanie. Kontekst jest zatem kluczowy! Może liczyć się z Twoją opinią, tak samo jak oczekiwać porady.

10. Podtrzymuje rozmowę

SMS zakochanego faceta przychodzi często, dlatego że on po wyczerpaniu danego tematu stara się nawiązać do kolejnego, aby konwersacja dalej trwała. Każdy pretekst jest doskonały, aby nawiązać kontakt i móc z Tobą pisać godzinami, a poprzez to lepiej poznawać. Stara się być stale w Twoich myślach.

  15 cech po których możesz poznać narcyza

11. Troszczy się o Ciebie

Jak SMS-uje zakochany facet? Dba o Ciebie, a zatem sprawdza, czy jadłaś, jak spałaś itd. Wykorzystuje Twoje odpowiedzi, aby w razie potrzeby dopieścić Cię. Zaproszenie na obiad, czy przygotowanie kolacji – to tylko kilka rzeczy, jakie może Ci zaproponować zauroczony chłopak.

12. Komplementy

W wielu wiadomościach od zakochanego mężczyzny pojawią się liczne komplementy, nie tylko te dotyczące Twojej urody, ale i dokonań, czy charakteru. Niektóre będą napisane wprost, inne natomiast są ukryte, albo obrócone w żart. Kocha Cię za wiele rzeczy, z pewnością niektóre zdradzi w wiadomości SMS.

13. Wspomina o Tobie cały czas

Pisze, że pewne przedmioty, piosenki, czy filmy przypominają mu o Tobie. W ten sposób zdradza, że cały czas jesteś w jego myślach. Mimo, iż pewne rzeczy ukrywa między wierszami to i tak jesteś w stanie dostrzec jego mocne zainteresowanie Twoją osobą.

14. Zaskakuje Cię bez przerwy!

Kiedy facet pisze codziennie trudno Cię zaskoczyć, a jednak stara się na każdym kroku o zupełnie nowe atrakcje dla Ciebie.

15. Żartuje

W niektórych wiadomościach znajdziesz sporo żarcików, niekiedy tych z ukrytym znaczeniem. „Moja mam chciałaby Cię poznać” to na przykład znak, że myśli poważnie o waszej znajomości i chce abyś w niedalekiej przyszłości spotkała jego rodzinę.