mezczyzna rozkochuje w sobie kobiete

Jak rozkochać w sobie kobietę? 20 skutecznych sposobów

Czasami samo uczucie nie wystarcza. Panie potrzebują niekiedy pewnych sygnałów i bodźców, żeby się przekonać do mężczyzny. Co może zrobić facet? Zobacz 20 skutecznych sposobów na rozkochanie w sobie kobiety!

20 skutecznych sposobów, jak rozkochać w sobie kobietę

Relacje damsko-męskie nie należą do najłatwiejszych. Nie każdemu prosto przychodzi nawiązywanie nowych znajomości, czy też flirt. Czasami drobna zmiana taktyki może wiele zmienić. Zastanawiasz się, jak rozkochać w sobie kobietę? Istnieje aż 20 skutecznych sposobów! Poniżej znajdziesz przydatne triki, które Ci to zdecydowanie ułatwią:

1. Zadbaj o wygląd

Wizerunek jest dość ważnym elementem jeśli chodzi o relacje damsko-męskie. Zadbaj wobec tego o schludną fryzurę, czyste buty i wyprasowaną koszulkę. Bywa, że często zapominamy o takich błahostkach, a one są niezwykle ważne i mocno dostrzegalne. Postaw na stylizację, która uwydatnia Twoje największe atuty, a jednocześnie ukryje ewentualne niedoskonałości ciała. Dobre perfumy będą kropką nad „i”.

2. Bądź dżentelmenem

Pamiętaj o podstawowych zasadach dobrego wychowania, a więc otwórz kobiecie drzwi, pomóż zdjąć płaszcz, albo dokonaj rezerwacji na wasze spotkanie. Pokaż jej, że w Twoim towarzystwie będzie czuła się, jak dama, a więc o nią dobrze zadbasz. Okaż odrobinę troski, pomocnej dłoni oraz przychodź zawsze na czas. Dzięki temu zapunktujesz w jej oczach!

3. Inteligencja

Dla wielu kobiet inteligenty facet jest niezwykle pociągający. Błyskotliwa riposta, ciekawostka, czy cenna uwaga na jakiś temat sprawi, że dziewczyna dostrzeże w Tobie dobrego rozmówce. Nie przechwalaj się jednak ani nie pokazuj swojej wyższości, bo zostaniesz odebrany zupełnie inaczej niż byś tego chciał.

4. Postaw kobietę w centrum zainteresowania

Jeśli jesteś z kobietą, którą chcesz w sobie rozkochać zapomnij o pozostałych paniach. Nie oglądaj się za zgrabnymi nogami, albo nie zawieszaj oczu na dekolcie. W ten sposób możesz nie tylko pokazać fakt, iż jesteś nie stały w uczuciach, ale nawet podkopać  pewność siebie i atrakcyjność Twojej potencjalnej dziewczyny. W towarzystwie ukochanej ignoruj inne kobiety!

5. Komplementy

Każdy lubi komplementy, ale nie można z nimi mimo wszystko przesadzać. Miłe słowo padające z ust mężczyzny doda kobiecie więcej pewności siebie i sprawi jej przyjemność. Unikaj jednak typowych banałów, zamiast tego postaraj się wymyślić coś nieoczywistego, dzięki temu podkreślisz jej wyjątkowość.

Co ważne nie komplementuj tylko i wyłącznie wyglądu, warto docenić też inne rzeczy, na przykład zachowanie, poczucie humoru, czy osiągnięcia. Raz na jakiś czas szczera pochwała jest więcej warta niż słodzenie na każdym kroku.

6. Pokaż się z jak najlepszej strony

Interesujący mężczyzna potrafi kobietę rozbawić, zaskoczyć, a do tego z pasją mówić o swoich zainteresowaniach. Zabawne anegdoty, ciekawostki, czy opowieści z pewnością wzbudzą w niej zainteresowanie. Jeśli o coś dopytuje to wiedz, że jesteś na dobrej drodze.

  Wyrzuty sumienia po zdradzie - czy są i co jeżeli ich nie ma?

7. Rozmowa

Na początku znajomości rozmowa jest niezwykle ważna. Co więcej ona mocno pomaga rozkochać w sobie dziewczynę. Ciekawa może trwać długie godziny, a upływający czas będzie wręcz niezauważalny. Dzięki rozmowie poznajecie się, ponadto do siebie zbliżacie.

8. Słuchaj

Dobry rozmówca to, taki który potrafi słuchać, a nie tylko mówić. Wobec tego daj się wygadać kobiecie, albo poprowadzić rozmowę na tor, który ją interesuje. To pozwoli zbudować wam zaufanie oraz bliższą relację.

9. Spędzajcie razem czas

Wspólne pasje, zainteresowania, albo aktywności fizyczne łączą. Proponuj kobiecie ciekawe propozycje na spędzenie wspólnego czasu, dzięki temu się zbliżycie oraz zbudujecie nić porozumienia. Szukaj nawet drobnych pretekstów by pobyć razem, a szybko zauważysz, że to procentuje.

10. Bądź dla kobiety wyzwaniem

Nie odsłaniaj od razu wszystkich kart bądź nieco tajemniczy i pozwól jej na stopniowe odkrywanie. Nutka niepewności bywa dla pań niezwykle pociągająca, bo chcą odkryć więcej i więcej. To również dobry trik na sprawdzenie, czy jest tak naprawdę Tobą zainteresowana. Jeśli zależy jej na relacji zechce się o Tobie dowiedzieć więcej i Cię bliżej poznać.

11. Nie przytłaczaj kobiety

Nie rób nic na siłę, dlatego nigdy nie dzwoń ciągle ani nie pisz. Wiele osób takie zachowanie przytłacza i wzbudza w nich niepokój. Nie osaczaj kobiety, bo zamiast ją w sobie rozkochać to ta taktyka zadziała zupełnie odwrotnie, a więc zniechęcisz ją do tej relacji. Taki krótki moment na złapanie oddechu pozwoli jej się za Tobą stęsknić.

12. Poczucie humoru

Nie da się ukryć, że facet z poczuciem humoru jest bardzo seksowny. Nie błaznuj ani tym bardziej na siłę nie staraj się być zabawny, bo to prędzej, czy później wyjdzie. Naturalność to klucz do serca kobiety!

13. Spotykajcie się w cztery oczy

Na żywo zdecydowanie łatwiej złapać dobry kontakt niż pisząc, na przykład wiadomości. Takie spotkania są ciekawszą opcją, bo dają więcej szans. Drobne gesty, przypadkowe muśniecie ręki, uśmiech. W realu dużo prościej zbliżyć się do kobiety i ją adorować.

14. Niespodzianki

Miłe niespodzianki mogą sprawić, że zapunktujesz w oczach kobiety. Zaskocz ją pozytywnie, na przykład zabierz ją na koncert ulubionego zespołu lub do kina na film reżysera, którego uwielbia. Takie małe gesty świadczą o tym, że nie jest Ci obojętna i chcesz ją uszczęśliwić. Uważaj jednak, aby nie zaskakiwać jej na każdym kroku oraz decydować o niej, bo to jej się z pewnością nie spodoba.

15. Nie mów o byłej

Chyba nikt nie lubi opowieści o byłych partnerach, albo o nieudanych związkach i relacjach. Również wracanie do wad lub zalet dawnej ukochanej nie jest dobrym pomysłem, tak samo jak porównywanie. Jeśli chcesz zdobyć kobietę zapomnij o takich tematach na początku znajomości!

  20 sposobów, aby on się w Tobie zakochał bez pamięci!

16. Bądź pewny siebie

Niska samoocena prowadzi do wiele sytuacji, które pokazują kobiecie, że nie wierzysz w siebie i się nie doceniasz, ponadto że nie masz o sobie najlepszego zdania. To może zniechęcić dziewczynę zamiast ją rozkochać. Więcej odwagi, ale nie bądź narcyzem.

17. Nie staraj się na siłę zaimponować kobiecie

Drogie prezenty, ciągłe wyjścia do restauracji, czy kina to częste sztuczki, które wykorzystują panowie. Oferowanie takich bonusów nie sprawi, że wybranka się w Tobie zakocha. Do serca nie prowadzą pieniądze, a emocje.

18. Kontakt wzrokowy

Patrzenie w oczy dużo mówi, bo to niewerbalny sygnał, który pokazuje że rozmówca jest zainteresowany, a jednocześnie jest szczery. Kobiety dostrzegają takie drobne rzeczy!

19. Nie bój się pokazać słabości

Ludzie cenią szczerość. Każdy jest człowiekiem, więc może mieć gorszy dzień, albo rozmaite problemy. W sytuacji, gdy mówisz kobiecie o swoich słabościach to sygnał, że jej naprawdę ufasz. Musisz jednak uważać, aby się nad sobą nie użalać ani jej poprzez pewne zwierzenia nie zawstydzać lub stawiać w niezręcznym położeniu. Wyważenie jest niezwykle istotne w tym wypadku!

20. Cierpliwość

Według wielu badań kobiety zakochują się wolniej niż mężczyźni. Nie możesz się od razu poddać, ponieważ na wszystko potrzeba czasu. Zapewniamy, że dziewczynie zaimponuje fakt, że starasz się o jej względy i wytrwale zdobywasz jej serce.

Jak rozkochać w sobie kobietę?

Jak rozkochać w sobie kobietę? To niebywale trudne pytanie, bo nie ma jednej uniwersalnej złotej rady dla wszystkich. Nie da się ukryć, że każdy oczekuje od partnera czegoś innego, poza tym są jeszcze inne kwestie, takie jak na przykład gust. Zakochiwanie to proces, a więc wszystko przychodzi stopniowo, potrzeba na to czasu. Metoda małych kroczków najlepiej się tu sprawdza.

Rozkochać w sobie kobietę nie jest łatwo. Nigdy nie przesadzaj w żadną ze stron, a więc nie bądź zbyt otwarty ani też nieśmiały. Spokój oraz cierpliwość to niezbędne elementy, tak samo jak powolne zdobywanie dziewczyny. Jeśli ona nie daje Ci szans na nic więcej to zwyczajnie odpuść i uszanuj jej decyzję.

W sytuacji odwrotnej, czyli gdy jest jakaś nadzieja oraz zainteresowanie z jej strony to opiekuj się nią, dbaj i spędzaj wspólnie czas, ale nie osaczaj jej. Pokaż jaki jesteś naprawdę, nigdy nikogo nie udawaj!