aplikacja badoo

Jak zacząć rozmowę na Badoo? 15 sprawdzonych sposobów

Portali randkowych znajdziesz całą masę. Badoo to jedna z popularniejszych opcji, gdy chodzi o aplikacje. To darmowa platforma skupiająca sporo osób. Dokupienie subskrypcji poszerza nasze możliwości, choć mimo wszystko to udany dialog jest podstawą. Zastanawiasz się, jak powinna przebiegać rozmowa na Badoo? Sprawdź nasze triki na zakończoną sukcesem konwersację!

Rozmowa na Badoo – zrób dobre pierwsze wrażenie!

Aplikacje randkowe to specyficzne miejsce, dlatego też warto się bardziej przyłożyć i zastanowić nad tym co napiszemy. To ważne, aby nawiązać dialog, a jednocześnie zaciekawić drugą stronę. Badoo to miejsce pełne ludzi, wobec tego należałoby się jakoś wyróżnić. Zachowaj zawsze kulturę oraz poprawność językową, a także pokaż swoją osobowość. To klucz do stworzenia ciekawej pogawędki. Niestety, ale nie każdy za pomocą tej aplikacji randkowej szuka tego samego, poza tym niektórzy są tam zwyczajnie z nudów lub pragną atencji. Nie zniechęcaj się wobec tego jeśli od razu nie uda Ci się przeprowadzić z kimś interesującej rozmowy. Praktyka czyni mistrzem!

Badoo to aplikacja, w której możemy wyszukiwać osoby zgodne z naszymi kryteriami. Rejestracja jest łatwa, dlatego też każdy sobie z nią poradzi. Zaczynasz od uzupełnienia podstawowych danych profilowych, a więc chodzi przede wszystkim o imię, a także o zdjęcia. Warto „podłączyć” swoje kanały social media. Następny krok to szukanie pary,  czyli chodzi o przeglądanie profili płci przeciwnej. Zyskujemy szansę nawiązać konwersację z ludźmi z bliższej lub dalszej okolicy. Pierwsza wiadomość na Badoo jest kluczowa, bowiem od niej bardzo dużo zależy. Nie ma wątpliwości, że pierwsze wrażenie robi się tylko raz, również online. Czasami wymiana kilku zdań wystarcza, aby sprawdzić, czy jest zainteresowanie czy nie. Kiepski wstęp srawi, że druga strona może wcale nie odpisać lub zniknąć z naszego pola widzenia. Przemyśl co wyślesz, bo tego nie cofniesz, a przez błąd lub lekkomyślność możesz stracić szansę na poznanie kogoś interesującego.

badoo

Rozmowa na Badoo – jak ją zacząć? Przykłady na start rozmowy

Rozmowa na Badoo nie zawsze toczy się tak, jakbyśmy tego chcieli. Czasem nasz błąd lub przeoczenie czegoś ważnego sprawia, że druga osoba nie odpisuje. Banały nigdy nie są dobrą opcją na portalach randkowych, dlatego też unikaj zwykłego „Hej”, „Piękna dziś pogoda” bądź „Co Cię tu sprowadza?”. To klasyka, ale zdecydowanie nie jest polecana, gdy chodzi o dialog online. Większość osób decyduje się na takie rozpoczęcie konwersacji, dlatego też mało kto na to jakkolwiek reaguje. Jak zacząć, aby nie spalić przysłowiowych mostów na początku? Wykaż się kreatywnością, a z pewnością druga strona to doceni. To sprawi, że zaskoczysz! Istnieje kilka prostych sposobów, aby początek rozmowy wypadł dobrze. Oto najważniejsze zasady, o których należy pamiętać:

  • nawiąż do informacji znajdujących się na profilu drugiej osoby, na przykład do opisu bądź zdjęcia, a rozmowa pójdzie gładko
  • wyślij kreatywne pytanie, bowiem to zwiększa szansę na to, że ktoś odpisze
  • warto wymienić w pierwszym zdaniu imię drugiej osoby, a więc nieco spersonalizować wiadomość
  • jedna wiadomość w zupełności wystarczy
  • unikaj komplementów, bowiem to pokazuje od razu, że Ci zależy
  • uważaj na błędy zarówno ortograficzne, jak i interpunkcyjne, bo większość je od razu zauważy.
  Jak napisać piękny list miłosny? 10 sprawdzonych rad

Pierwsza wiadomość na Badoo może wyglądać tak:

  • „Cześć Kamila. Sama nauczyłaś się gry na gitarze?”
  • „Hej, widzę, że Twój pies jest niebywale ułożony. Zdradzisz mi kilka trików, aby okiełznać mojego?”
  • „Witaj, Anna widzę, że doskonale gotujesz. Mogę liczyć na jakieś porady kulinarne?”
  • „Wydaje mi się, że kojarzę Cię. Nie byłaś przypadkiem kiedyś w tym nowo otwartym klubie w centrum?”

Każda aplikacja randkowa pozwala poznać kogoś nowego bez wychodzenia z domu. Nigdy na początku nie poruszaj kontrowersyjnych tematów, a więc unikaj wątków typu religia, polityka, finanse, seks i wspominania o ex. One powodują kłótnie, niedopowiedzenia, ponadto niepotrzebne napięcie. Stawiaj wyłącznie na neutralne, a więc na bezpieczne zagadnienia. Wiadomość musi być krótka, do tego konkretna. Wzbudzenie ciekawości sprawia, że ktoś chętnie będzie kontynuował pogawędkę. Pamiętaj, że płeć nie ma większego znaczenia, dlatego każdy może jako pierwszy „zaczepić” w aplikacji randkowej.

Jak zacząć rozmowę z dziewczyną na Badoo?

Rozmowa na Badoo daje nam szansę kogoś poznać. Facet ma masę możliwości, aby w pierwszej rozmowie zapunktować. Panie dostają każdego dnia wiele wiadomości, a większość z nich jest nachalna, banalna bądź z podtekstem, dlatego też ucieszą je miłe słowa i kulturalne rozpoczęcie pogawędki na luzie. Pozytywnie wyróżnisz się na tle innych, poza tym będziesz miał szanse, dzięki temu dłużej z nią porozmawiać. Pamiętaj, że kilka wiadomości wysyłanych jedna po drugiej lub bardzo długie wywody w pewien sposób są desperackim czynem. To niestety, ale może odstraszyć kobietę!

W rozmowie z dziewczyną lepiej odpuść sobie komplementy, tani podryw i dwuznaczne sformułowania. To jest najprostsza droga, do tego aby kobieta nie odpisała. Korzystniej jest zacząć od nawiązania do jej profilu, hobby lub do tematu rozrywki. Unikaj „suchych” zdań typu „Jaką muzykę słuchasz?” bądź „Czym się interesujesz?” zamiast tego sprawdzi się „Zastanawiam się, jaka muzyka pojawia się w Twoim życiu. Po opisie widzę, że mocne brzmienia nie są Ci obce.” Właściwe poprowadzenie rozmowy, czyli dodanie do niej emocji zawsze pozwala wypaść korzystniej i to wbrew pozorom bez specjalnego wysiłku.

  Kryzys w związku - jak go wspólnie pokonać i wyjść z niego silniejszym?

kobieta rozmawia na badoo

Jak zacząć rozmowę z chłopakiem na Badoo?

Dziewczyny obawiają się jako pierwsze zacząć rozmowę na portalu randkowych. Spokojnie możesz kogoś „zaczepić”, bowiem panuje w tej kwestii równouprawnienie. Jak to zrobić? Odnieś się do informacji zawartych na profilu lub zwyczajnie zapytaj, jak minął mu dzień. „Cześć” trzeba czymś uzupełnić, aby chłopak nas zauważył wśród tylu wiadomości. Koniecznie dodaj imię faceta, poza tym jakieś pytanie, a szansa na to, że on odpisze naprawdę wzrośnie. Faceci uwielbiają, gdy w czasie internetowej konwersacji dziewczyna jest zaczepna, a więc droczy się, ma poczucie humoru i potrafi zaskoczyć treścią przekazu. Co jeszcze pomoże? Wychodzenie poza schemat, dlatego szukaj ciekawych pytań, tematów i odważ się zagadać w niekonwencjonalny sposób, a on to doceni.

Nie oszukuj, że jesteś kimś innym! Bądź sobą!

Pogawędka na Badoo stresuje, dlatego też niektórych wyraźnie spina. Podejdź do tego na luzie, wykaż się kreatywnością oraz spontanicznością. Czasami nie trzeba wiele, żeby wyróżnić się na tle innych „kandydatów”. Zawsze bądź sobą, dlatego też nikogo nie udawaj ani nie kłam, bo wszystko prędzej czy później się wyda. Pokaż się z jak najlepszej strony, ale w żadnym wypadku nie koloryzuj rzeczywistości. W trakcie internetowej konwersacji wykaż się przede wszystkim kulturą, poczuciem humoru oraz pozytywnym nastawieniem. To prosta metoda, aby zjednać sobie ludzi nie tylko w realu, ale i w sieci! Bycie sobą to jedyna droga do poznania miłości.