para na spacerze na moscie

Jak zwrócić na siebie uwagę chłopaka? 10 sprawdzonych sposobów

Wiele kobiet zastanawia się, jak zwrócić uwagę chłopaka. Nie ma jednej złotej recepty, ale istnieją pewne rzeczy, o których warto pamiętać, bo naprawdę działają. W naszym artykule znajdziesz aż 10 sprawdzonych sposobów, dzięki którym facet Cię zauważy. Koniecznie je sprawdź i przetestuj!

Chcesz zwrócić na siebie jego uwagę? To dosyć łatwe!

Nie da się ukryć, że faceci są to wzrokowcy i mocny nacisk kładą na prezentację wizualną dziewczyn. Wygląd może przyciągać, aczkolwiek równie ważny jest dla nich sam kontakt z daną osobą, czy chociażby podejście do świata. Pozytywne, uśmiechnięte i wesołe – takie kobiety przyciągają do siebie facetów swoją osobowością oraz optymizmem. Z nich jakby bije wewnętrzny blask oraz magnetyzm. To pokazuje, że naprawdę dość sporo elementów wpływa na to, czy dany chłopak zwrócić na Ciebie uwagę, czy też nie. Dużo przecież zależy od jego gustu.

Zwróć na siebie jego uwagę! Wypróbuj 10 sprawdzonych sposobów

Jak zwrócić uwagę chłopaka? To pytanie pojawia się w wielu kobiecych głowach. Metod jest aż kilkanaście, więc każda znajdzie coś dla siebie. Poniżej znajdziesz 10 skutecznych sposobów, które okażą się niebywale pomocne. Oto one:

1. Uśmiech – tajna broń!

Nic tak nie zachęca do rozmowy jak szczery uśmiech. To sygnał, że jesteś pozytywną i wesołą dziewczyną, poza tym dajesz w ten sposób „zgodę”, aby chłopak podszedł. Szukaj odpowiedniej chwili, aby się uśmiechać. Nigdy nie rób tego przez cały czas ani na siłę, bo facet od razu wyczuje fałsz.

2. Kontakt wzrokowy

Uśmiech dobrze jest połączyć z kontaktem wzrokowym. Tak pokażesz chłopakowi zainteresowanie, poza tym w pewien sposób go do siebie przyciągniesz. Staraj się przytrzymać przez dłuższy moment kontakt wzrokowy, aczkolwiek nie za długo. Nie bądź w tym nigdy nachalna, bo chłopak może to inaczej zinterpretować niż byś chciała!

  Jak uratować małżeństwo? 10 sposobów na wyjście z kryzysu

4. Wzbudź w nim zazdrość!

Jak zwrócić uwagę chłopaka? Rozmawiaj z innymi facetami, a z pewnością Cię dostrzeże. To sprawdzona metoda, aby wzbudzić w nim zazdrość, a także ciekawość.  W tym momencie od czasu do czasu rzuć spojrzenie „wybrankowi”, a to da mu do myślenia. Kontakt z innymi osobami płci przeciwnej sprawia, że pojawia się między nimi nutka zdrowej rywalizacji.

5. Przypadkowy dotyk

Nic nie działa tak na facetów, jak komunikacja niewerbalna. Stwórz sobie okazję, aby subtelnie nawiązać niby przypadkowy kontakt fizyczny z mężczyzną. Co ważne, rób to naturalnie i bardzo delikatnie. Strzepnięcie niewidzialnych pyłków z ramienia lub poklepanie po plecach pozwoli skutecznie zwrócić na siebie uwagę, jednak kobieta nigdy nie będzie wydawać się nachalna.

6. Zainteresuj chłopaka!

Rozmowa jest skuteczną metodą, aby chłopak zwrócić na nas uwagę. Pokaż mu, że jesteś dziewczyną z pasjami oraz realizujesz się w życiu na wielu polach. To sprawi, że zauważy w Tobie osobę, z którą będzie mógł rozmawiać w zasadzie o wszystkim. Wzbudź w nim ciekawość!

para na windsurfingu

7. Pojawiaj się w tych samych miejscach co facet

Przypadkowe spotkania spowodują, że chłopak Cię zapamięta, poza tym może podejrzewać, że nie jest Ci obojętny. Ważne jest mimo wszystko tworzenie okazji, które naprawdę będą wyglądać na zrządzenie losu, a nie na celowe działanie. Pamiętaj, aby nie robić tego zbyt często, bo pomyśli że go śledzisz, albo nawet nękasz.

8. Zbliż się do niego

Czasami uwagę chłopaka można zwrócić poprzez kontakt z jego znajomymi. Dostanie się do kręgu jego bliskich to szansa, aby on nas dostrzegł. Nie bój się wobec tego zagadać do kogoś na imprezie, czy wychodzić w pojedynkę na drinka.

9. Podkreśl swoje atuty!

Subtelny makijaż i dobrze dobrana stylizacja spowoduje, że podkreślisz atuty swojej urody. To z pewnością przyciągnie męskie spojrzenia! Wbrew pozorom wcale nie musisz biegać w mini spódniczce, aby chłopak zwrócił na Ciebie uwagę. Bądź zwyczajnie sobą!

  15 cech po których możesz poznać narcyza

10. Zadbana dziewczyna

Gusta są różne, dlatego każdy facet ma swój ideał dziewczyny. Mimo wszystko i tak chcą mieć u boku zadbaną kobietę. Dobra prezentacja to połowa sukcesu, dlatego nie zapominaj o szczegółach takich, jak paznokcie, włosy, czy chociażby czyste buty. Każdy drobiazg wpływa na wizerunek. 

para sie przytula

Co jeszcze możesz zrobić, aby przyciągnąć jego uwagę?

W zasadzie uwagę faceta można przyciągnąć na rozmaite sposoby. Ne należy jednak robić nic wbrew sobie. Polecamy przede wszystkim:

  • zająć się jego hobby, wtedy zyskasz automatycznie pretekst do spotkań z nim, jak i tematy do rozmowy
  • być otwartą osobą, wtedy łatwiej jest zakomunikować facetowi swoje istnienie
  • nie bój się prosić o pomoc, wtedy facet poczuje się doceniony, a Twoja osoba zapadnie mu w pamięć
  • stosuj niewinne zaczepki, a będzie o Tobie myślał
  • zaprzyjaźnij się z facetem, ponieważ to pozwoli Ci się do niego zbliżyć, a także dać się lepiej poznać
  • pewna siebie dziewczyna wydaje się niezwykle interesująca, nawet jeśli niektórych facetów może zawstydzać, więc nie bój się to pokazywać na co dzień

naśladuj jego zachowanie, ale rób to subtelnie inaczej wypadniesz komicznie, a od razu staniesz mu się atrakcyjniejsza.