mezczyzna urzeczony kobieta

15 rzeczy, które urzekają mężczyzn w kobietach

Relacje damsko-męskie nie są łatwe. Nie da się ukryć, że jest to dość skomplikowany temat, który nadal pozostawia wiele pytań bez odpowiedzi. Co podoba się mężczyznom w kobietach? Jeśli nie wiesz to koniecznie sprawdź nasz artykuł, ponieważ znajdziesz tam masę przykładów. Przygotowaliśmy aż 15 rzeczy, które urzekają facetów. Poznaj je!

Chcesz wiedzieć co podoba się mężczyznom w kobietach? Sprawdź naszą listę!

Dziewczyny mają w głowach masę wątpliwości, gdy chodzi o facetów. Zastanawiają się, między innymi co pociąga mężczyzn w kobietach. Ciekawostką jest to, że zwracają oni uwagę nie tylko na sam wygląd, ale i na jeszcze inne kwestie, między innymi na cechy charakteru, czy też na zachowanie w konkretnych sytuacjach. Ciebie też mocno interesuje co ich kręci? Poniżej znajdziesz 15 rzeczy, czyli to co urzeka mężczyzn w kobietach! Oto one:

1. Szczery uśmiech

Mówi się, że uśmiech to tajna broń i coś w tym jest. Dziewczyna, która jest pozytywnie nastawiona do świata z reguły bardzo dużo się uśmiecha, i to dobrze, bo w ten sposób przyciąga do siebie ludzi. Robi to zawsze szczerze, dzięki temu faceci do niej dosłownie lgną. Dlaczego tak się dzieje? To ich intryguje, a także zachęca, ponadto dodaje odwagi, aby wykonać pierwszy krok w stronę kobiety. Co mężczyźni lubią w kobietach? Przede wszystkim szczery uśmiech. Dodatkowo możesz podkreślić usta, na przykład czerwoną szminką, a staniesz się jeszcze bardziej seksowna.

2. Poczucie humoru

Chyba każdy lubi przebywać w otoczeniu ludzi uśmiechniętych, otwartych oraz wesołych. Takie dziewczyny szczególnie mocno przyciąga do siebie facetów swoim pozytywnym nastawieniem. To pewnego rodzaju magnez, który pozwala im zjednywać do siebie innych całkowicie nieświadomie. Jeśli masz poczucie humoru oraz dystans do siebie to możesz być pewna, że mężczyźni to docenią i zwrócą na ten fakt szczególną uwagę. W ich oczach, dzięki temu zapunktujesz!

3. Dziewczyna z pasją

Dziewczyna bez ambicji jaka by nie była piękna to szybko znudzi się facetom. W ich oczach zwyczajnie bez tego sporo traci. Sytuacja zupełnie inaczej wygląda, gdy ma ona pasję, wtedy jest w niej coś magicznego i kuszącego. Jej hobby sprawia, że staje się niezwykle atrakcyjna w męskich oczach. Dlaczego? To pokazuje, że ma plan na życie, realizuje się i ambitnie dąży do wyznaczonych celów. Nie osiada nigdy na laurach, wręcz przeciwnie, stara się być jeszcze lepsza. To ambicja pcha ją do przodu!

4. Pewność siebie

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że pewność siebie widać po naszym zachowaniu, czy słowach, które wypowiadamy. Ta udawana prędzej, czy później się wyda i spowoduje tylko rozczarowanie. Warto wobec tego pracować nad własnym poczuciem wartości, które pomoże nam w wielu sytuacjach, także tych damsko-męskich. Pewna siebie kobieta nie boi się wyrażać własnych opinii, a to się ceni. Ona przyciąga facetów swoją postawą.  Absolutnie nie jest ona wyniosła i zarozumiała, dlatego że zwyczajnie zna swoją wartość i nie boi się mówić co myśli. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych, bo wierzy w siebie.

5. Moc naturalności!

Dziewczyna, która jest zawsze prawdziwą sobą może nieświadomie przyciągać do siebie facetów. Naturalność w zachowaniu daje jej wbrew pozorom sporą przewagę, dlatego że uwodzi swoją osobowością, a nie tylko urodą. Udawanie, pozory i robienie wszystkiego pod publiczkę – to prędzej, czy później i tak się wyda, a chłopak będzie rozczarowany, bo przecież spotykał się z kimś innym. Naturalność często bywa skrywana i to całkiem niepotrzebnie, bo  przecież bycie sobą zawsze się opłaca.

  Kiedy i dlaczego mężczyzna przestaje się odzywać? Analiza zjawiska i porady dla kobiet

6. Dziewczyna z planem na życie

Kobieta świadoma siebie dobrze wie czego chce, poza tym nie boi się odmówić. Ma w głowie ułożony plan, który powoduje, że zna swoje marzenia i pragnienia. To spory atut! Ona nie żyje z dnia na dzień, a skrupulatnie realizuje swoje zamiary. Dąży do wymarzonej przyszłości i określonych przez siebie celów. Cały czas się rozwija, a to imponuje facetom. Dużo panów może się również od nich sporo dowiedzieć, a nawet poszerzyć horyzonty. Co więcej, taka dziewczyna zdradza bez obaw, czy planuje założenie rodziny, czy też fakt gdzie chce się osiedlić na starość. To pozwala się lepiej poznać, a przede wszystkim sprawdzić, czy wasze marzenia się ze sobą pokrywają.

7. Magia głosu

Nie każda kobieta wie, że jej głos może być urzekający dla facetów. To właśnie ten aspekt niektórych panów tak mocno przyciąga do konkretnej dziewczyny. Łagodny i ciepły, a więc przyjazny dla uszu uznawany jest przez nich za najbardziej pociągający. To pokazuje, że liczy się nie tylko to co mówisz, ale również to w jaki sposób wypowiadasz słowa.  Długie rozmowy telefoniczne uwiodą niejednego faceta. Natomiast słodkie szepty do ucha to będzie niezawodny element flirtu.

8. Opiekuńczość

Faceci doceniają bardzo fakt, że kobieta jest opiekuńcza. Dlaczego? Ta cecha powoduje, że mężczyźni dostrzegają panie jako idealne partnerki, które będą dbały o ognisko domowe i o rodzinę. Dodatkowo to daje pewność, że chłopak może zawsze liczyć na swoją drugą połówkę bez względu na to co by się nie działo. Opiekuńczość wyraża się w słowach i gestach – nie zapominaj o tym! Ważne jest jednak to, aby nigdy nie matkować facetowi, bo takie zachowanie go odpycha zamiast przyciągać.

kobieta urzeka mezczyzne

9. Kuszący zapach kobiety

Zapach może zapaść nam tak samo mocno w pamięć co, na przykład czyjś wygląd. Perfumy dosłownie wodzą panów za nos. To w dużej mierze od Twojej woni zależy, czy go urzekniesz, czy też nie. Ludzie całkowicie nieświadomie decydują się na znajomość z kimś tylko na podstawie tego bodźca. Potwierdzają to liczne badania naukowe! Perfumy mogą stać się Twoim znakiem rozpoznawczym, a zatem niewidzialnym magnesem na facetów. Odpowiednio dobrana kompozycja zapachowa doda Ci pewności siebie, do tego  seksapilu. Woń może naprawdę kusić, a także przywoływać wspomnienia. Jeśli chcesz być uwodzicielka zadbaj o ten drobny szczegół, a urzekniesz panów szybciej niż myślisz.

10. Życie towarzyskie

Jeśli jesteś dziewczyną, która ma masę znajomych i jest uznawana za duszę towarzystwa to masz już na starcie pewną przewagę. Dlaczego tak się dzieje? Faceci lubią takie dziewczyny, i to z wielu powodów. Po pierwsze, oni doskonale wiedzą, że odnajdą się one w każdym otoczeniu. Po drugie, nie będą przebywać z chłopakiem non stop, ponieważ mają swoje własne życie. Po trzecie, zdają sobie sprawę, że kobieta ma poczucie szczęścia z racji rozwijania swoich przyjaźni i licznych kontaktów międzyludzkich. To wszystko działa na plus, ponieważ od razu wydajesz im się bardzo atrakcyjną kandydatką na partnerkę. Otwartość jest ceniona w zasadzie w każdej dziedzinie życia, nie tylko w relacjach damsko-męskich.

11. Wrażliwa dziewczyna

Mężczyźni naprawdę uwielbiają wrażliwe dziewczyny. Co ciekawe, u panów bardzo rzadko pojawia się ta cecha, więc doceniają ją jeszcze mocniej u innych. Jak to odbierają? W jego oczach jesteś kobietą, która troszczy się o ludzi, bo ma dobre serce i duże pokłady wrażliwości. W takim towarzystwie facet wie, że dozna wiele ciepła, troski i równowagi na co dzień. Wrażliwość czyni płeć piękną wyjątkową. To dla większości mężczyzn wręcz kwintesencja kobiecości. Ta cecha jest pożądana i bardzo ceniona. Nie musisz jej ukrywać, dlatego nie bój się pokazać swojego prawdziwego, czułego oblicza z obawy, jak zostanie to przez panów odebrane. To nie jest oznaka słabości, a wewnętrznej siły.

  Impreza rozwodowa - co to jest i jak ją zorganizować? Przydatne gadżety i prezenty

12. ”Kuchareczka”

Masę facetów urzeka fakt, że kobieta świetnie radzi sobie w kuchni. Ich wybranka powinna smacznie gotować, poza tym bez trudu sprostać codziennym obowiązkom. Nie chodzi jednak o to, że ma być przysłowiową kurą domową. Jeśli masz w sobie dryg do pichcenia możesz być pewna, że chłopak będzie zachwycony tym, że jesteś w stanie o niego właściwie zadbać i rozpieścić jego kubki smakowe. Powiedzenie przez żołądek do serca jest bardziej prawdziwe niż może Ci się wydawać. Pokaż swoje talenty kulinarne, a w męskich oczach zapunktujesz.

13. Dziewczyna ciekawa świata

Dużym atutem kobiet jest to, że ciągle się rozwijają wobec tego szukają wyzwań. Ciekawość świata pcha je do nowych zajęć, jak i do szlifowania nabytych już wcześniej umiejętności. To, że stale starasz się poszerzać swoje horyzonty naprawdę pociąga chłopaków. W ten sposób pokazujesz, że jesteś ambitna, odważna i nie boisz się nowości. Przy Tobie chłopak może się dużo nauczyć, poza tym chwalić się Tobą w towarzystwie podbijając, dzięki temu dodatkowo swoje ego. Natura odkrywcy jest kusząca i to bez względu na to w jakiej dziedzinie chcesz się rozwijać.

14. Inteligencja

Facet chce mieć kobietę, z którą będzie mógł porozmawiać na wiele tematów, a nawet się jej poradzić. Nie zapominaj, że inteligencja może być tak samo przyciągająca, jak uroda. Dziewczyna, która ma własne opinie, wie dużo, a przede wszystkim potrafi wyrażać swoje myśli jest bardzo interesująca. Z taką osobą facet wie, że nie będzie się nudził, a tym bardziej ma pewność, że nigdy nie będzie się jej wstydził w towarzystwie. Inteligencja pozwala naprawdę podbić męskie serce. Zapomnij o mitach i przestań udawać głupią, daj poznać się z jak najlepszej strony. Z gracją oraz z wyczuciem mów co myślisz, dziel się swoimi pasjami, poza tym miej odwagę bronić swoich racji. Gwarantujemy, że mężczyźni uwielbiają takie podejście zdecydowanie bardziej niż przytakiwanie na wszystko, brak jakiegokolwiek zdania i niezręczną ciszę.

15. Styl

Oczywistą rzeczą jest to, że faceci mocno zwracają uwagę na wygląd, bo są oni przecież wzrokowcami. W zależności od gustu podobają im się inne dziewczyny i to normalne, bo tak samo jest u pań. Ważne jest jednak to, aby kobieta świadomie podkreślała atuty swojej urody, na przykład odpowiednim strojem i makijażem. Zapewniamy, że dodatkowym plusem będzie to, że masz swój własny styl, który dodaje Ci charakteru i jednocześnie w pewien sposób przyciąga facetów. Mówisz wiedzieć co Ci się podoba, a co nie, do tego zdawać sobie sprawę, że wcale nie trzeba odsłaniać dużo ciała, aby mężczyźni do Ciebie lgnęli. Podkreśl swoje zalety urody, jak i osobowość, a na bank chłopaki to zauważą.