kobieta zdobywa mezczyzne

Jak zdobyć faceta? 15 skutecznych sposobów na zdobycie serca faceta

Poznałaś kogoś wyjątkowego? Zdobycie jego serca nie jest proste, ale można sobie pomóc pewnymi skutecznymi trikami. Nie wiesz, jak zdobyć faceta? Sprawdź nasze patenty!

Jak zdobyć faceta?

Nie można zapominać, że mężczyzna to też człowiek, a więc nie skupia się on tylko i wyłącznie na wyglądzie fizycznym, czy seksie mimo iż to dla niego ważne kwestie. Zdobywaj serce faceta poprzez poczucie humoru, inteligencję oraz miłe spędzanie czasu wspólnie. Małe kroczki, determinacja, a także budowanie zaufania może w przyszłości zaowocować.

Bądź odważna w swoich działaniach, ale nie przesadzaj. Nawet gdy wydaje Ci się, że taki typ chłopaka się Tobą nie zainteresuje to wyłącz takie myślenie. Spróbuj, a zobaczysz co z tego wyniknie.

Jeśli pomimo licznych zabiegów facet nie daje Ci żadnych szans to lepiej zrezygnować, a nie starać się o kogoś kto nie jest zainteresowany rozwijaniem znajomości.

Sposoby na zdobycie serca faceta

Czasami niezobowiązująca, czy całkiem przypadkowa znajomość może przerodzić się w coś więcej. Wydaje Ci się, że chłopak jest do Ciebie podobny i moglibyście być zgraną parą? Poniżej znajdziesz 15 sposobów na zdobycie serca faceta:

1. Poproś mężczyznę o pomoc

Mężczyźni lubią pomagać, bo wtedy czują się potrzebni, a nawet w pewien sposób dowartościowani. To mogą być naprawdę drobne przysługi typu pomoc przy wyborze soku w sklepie, czy komputera. Wskazanie drogi, a także zapytanie o godzinę to świetne preteksty by zacząć rozmowę. Nie zapomnij później wyrazić swojej wdzięczności! Zaproś go na kawę, czy na obiad.

2. Wysyłaj mu sygnały

Komunikacja niewerbalna dużo mówi, nawet czasami nie jesteśmy świadomi, jak wiele. Wysyłaj facetowi znaki, że nie jest Ci obojętny. To są naprawdę proste sygnały, na przykład patrzenie w oczy, zabawa włosami, czy też usuwanie niewidzialnego okruszka z jego ramienia. Bądź subtelna, ale wysyłaj jasne przejawy zainteresowania, aby facet nie miał wątpliwości. Daj mu zielone światło do działania!

3. Zaprzyjaźnij się z mężczyzną

Nawiązanie bliżej relacji nawet przyjaźni okaże się niebywale pomocne w drodze do jego serca. Rozmowa jest ważna, tak samo jak wspólne zainteresowania, czy podobny gust. Zdobądź go najpierw w niefizycznym aspekcie. Taki fundament to baza każdego udanego związku.

  Jak napisać piękny list miłosny? 10 sprawdzonych rad

4. Zdobądź jego zaufanie

Zaufanie to cenny dar, dlatego nie każdy Ci je okaże. Buduje się je stopniowo, małymi gestami oraz uczynkami. Jeśli facet Ci ufa to jest duża szansa, że z tej znajomości może stworzyć się coś więcej. Ty również musisz mu zaufać, aby nie kontrolować go na każdym kroku i go osaczać.

5. Naturalność

Pozory, udawanie kogoś innego, czy też krycie swoich uczuć, albo wręcz przeciwnie bycie nagle wylewnym nie jest dobre. Naturalne zachowanie pokaże facetowi, jaka naprawdę jesteś. Nie staraj się dopasować do jego ideału dziewczyny. Zaprezentuje się z jak najlepszej strony, ale zawsze bądź sobą!

6. Wykaż zainteresowanie

Wysyłanie sygnałów świadczących o tym, że jesteś nim zainteresowana to jedno, nie można zapominać również o słuchaniu tego co mówi, wyrozumiałości i zgłębianiu jego pasji. Facet doceni fakt iż okazujesz mu zainteresowanie na wielu polach. Z pewnością poprzez to w jego oczach zapunktujesz!

7. Niespodzianki

Miłe niespodzianki to pozytywny aspekt w każdej znajomości. Staraj się jednak nie zaskakiwać faceta co chwilę i go w ten sposób osaczać. Zaproś go na kawę, podaruj mu płytę o której marzył, czy też zabierz go na koncert ulubionej kapeli. Spraw mu przyjemność, ale daruj sobie spektakularne niespodzianki.

8. Poczucie własnej wartości

Wiele kobiet zapomina, że poczucie własnej wartości jest kluczowe. Dzięki niemu czujesz się wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Pokochanie siebie to niezbędny element, bo w innym wypadku nie docenisz komplementów, ciągle będziesz niezadowolona oraz smutna.  Facet szybko dostrzeże niepewność i brak poczucie wartości.

Pracuj nad sobą, ponadto niektóre rzeczy zwyczajnie zaakceptuj takimi jakie są. Zapewniamy, że pewne dziewczyny, które znają swoją wartość w oczach mężczyzn są niebywale atrakcyjne.

9. Podziwiaj faceta

Mężczyźni kochają, gdy dziewczyny ich podziwiają, ale nie chodzi tu o ciągłe uwielbianie. Doceniaj jego osiągnięcia, atuty i zdolności, choć nie słodź mu za bardzo. Musisz być szczera, a jednocześnie konkretna. Co ważne dostrzegaj nie tylko wygląd fizyczny, bo równie ważne są cechy charakteru, a także sukcesy.

  Jak sprawdzić wierność faceta? Kompleksowy przewodnik po oznakach zdrady i metodach weryfikacji

10. Tajemniczość

Nie odsłaniaj od razu wszystkich kart przed mężczyzną. Nutka tajemnicy sprawia, że facet chce ją odkryć, a dzięki temu Cię bliżej poznać. To zdobywcy i nie lubią, gdy coś przychodzi im zbyt łatwo. Apetyt rośnie w miarę jedzenia przede wszystkim w trakcie budowania relacji.

11. Naśladuj ruchy faceta

Co ciekawe wiele par nieświadomie naśladuje swoje ruchy, czasami nawet rytm oddechów. Kopiowanie, ale subtelne naśladownictwo zachowania faceta może w dużym stopniu przyczynić się, że w waszej relacji zaiskrzy. Dopasowuj się do mężczyzny, a z czasem on sam może przejąć inicjatywę i zacząć odwzorowywać Twoje ruchy. To naprawdę działa na podświadomość!

12. Podczas rozmów skup się na nim

Pytaj, słuchaj, a także dopytuj. Poruszanie ważnych tematów dla faceta powoduje, że czuje się on doceniany, w pewien sposób adorowany, a poprzez to stawiany na pierwszym planie. Nie udawaj jednak fachowca w tematach, na których się nie znasz ani nie zanudzaj go ciągłymi pytaniami. Rozmowa ma być luźna, poza tym przyjemna dla obu stron.

13. Zadbaj o siebie

Faceci to wzrokowcy, więc zadbaj o swój wizerunek. Bądź zadbana, dopasuj fryzurę oraz stylizację do swojej urody. Podkreślaj największe atuty i pokaż mu, że jesteś atrakcyjną dziewczyną.

14. Spokój

Stres oraz nerwowość powoduje dziwne zachowania, a one nie są dobre, gdy chcesz zdobyć serce faceta. Tylko spokój może Cię uratować! Uśmiech, pozytywne nastawienie oraz luz to przepustka do serca faceta.

15. Bądź pozytywna

Pozytywne dziewczyny są zupełnie inaczej odbierane przez społeczeństwo niż te smutne. To wpływa na zachowanie, postawę ciała, a nawet na klimat rozmów. Otwórz się i oczaruj faceta swoim uśmiechem oraz dobrą energią.