zdrada po alkoholu

Zdrada po alkoholu – czy po pijaku się nie liczy?

Zdrada po alkoholu zdarza się bardzo często. To z reguły jest jednorazowy wyskok, a wiąże się z wieloma poważnymi konsekwencjami. Czy niewierność po spożyciu się nie liczy? W naszym artykule staramy się odpowiedzieć na to pytanie. Koniecznie go zatem przeczytaj!

Zdrada po alkoholu – czy jest mniej poważna?

Do niewierności dochodzi z masy powodów, aczkolwiek picie jest najczęstszym z nich. Jednorazowa zdrada po alkoholu stanowi spory odsetek we wszelkich rankingach na ten temat. Dlaczego tak się dzieje? W tym momencie ludzie nie myślą o konsekwencjach, bo zwyczajnie dają ponieść się chwili. Trzeba pamiętać, że trunki z procentami dodają odwagi, poza tym przyczyniają się do utraty racjonalnego myślenia i zmieniają perspektywę, a to gubi niejednego.

Zdrada po alkoholu tak samo, jak każda inna boli, ponieważ w zasadzie niczym się nie różni. W tym przypadku jest to według większości wynik tego, że ktoś spożywał drinki, wódkę bądź inne produkty tego rodzaju. Nie można zwalać wszystkiego tylko i wyłącznie na napoje z procentami. Wszystkie zdrady powinno stawiać się na równi. Dlaczego? Jeśli ktoś naprawdę kocha i trzyma się w życiu zasad to nie zrobi nic co by mogło skrzywdzić drugą połówkę. Takie zachowanie nawet nie powinno pojawić się w myślach, a co mówić o decydowaniu się na coś więcej.

zdrada po alkoholu w pubie

Czy jednorazowa zdrada po alkoholu powinna ujść na sucho?

Zdrada po pijaku to akt niewierności. Odbije się to negatywnie na relacji nawet, gdy druga strona nie jest świadoma, że do tego doszło. Wyrzuty sumienia i obawa przed tym, że prawda wyjdzie na jaw wprowadzi nerwową atmosferę, ponadto przyczyni się do powstawania kłótni pod byle pretekstem.

  Feeders - kim są i jak wyglądają ich związki?

Wiele osób uważa, że zdrada po alkoholu to nie zdrada, bo pod wpływem nie wiedzieli co robią. To tak naprawdę nie jest do końca prawda, ponieważ sami decydujemy o swoich działaniach. Niewierność nie powinna nikomu ujść na sucho. Każde takie zachowanie ma konsekwencje, bo krzywdzimy ukochaną osobę i okazujemy jej brak szacunku, a także na przykład łamiemy przysięgę małżeńską. Zawiedliśmy zaufanie, naraziliśmy partnera na cierpienie oraz zraniliśmy uczucia. Zdrada po alkoholu, jak każda rujnuje relację. Trudno to wybaczyć.

Jak unikać zdrady po alkoholu? Nie pij!

Alkohol jest dość specyficzny, dlatego że po spożyciu zachowujemy się inaczej niż na co dzień. Zyskujemy więcej odwagi, jesteśmy wtedy szczerzy, bardziej otwarci i automatycznie pozbywamy się ograniczeń. Działamy pod wpływem impulsu bez analizowania konsekwencji, które mogą utrudnić nam potem życie. Osoby nietrzeźwe bez trudu wdają się w kontakty intymne z nieznajomymi. Można ten fakt interpretować tak, że relacja pary ma jakieś problemy, albo nie spełnia w 100% ich pragnień. Niewierność nie dzieje się przecież bez powodu!

Każdy człowiek na alkohol reaguje zupełnie inaczej. Niektórzy po kilku głębszych zachowują się normalnie, a inni odwrotnie kiepsko kontaktują i nie potrafią nad sobą zapanować. W momencie, gdy trunki „odbierają Ci rozum” najlepiej ograniczyć ich spożywanie, albo też całkowicie z nich zrezygnować. To pozwoli uniknąć licznych nieprzyjemności. Nie da się usprawiedliwić, że zdradziłam męża po alkoholu, a tak go kocham. Każdy człowiek ma słabości i popełnia błędy, aczkolwiek musi zdawać sobie zawsze sprawę, że niewierność ma swoje następstwa.

kobieta zdradza po alkoholu

Jak rozpoznać zdradę? Po alkoholu czy też bez niego

Zdrada może wydarzyć się na co dzień, jak i podczas wyjazdu służbowego. Takie chwilowe zapomnienie da się rozpoznać jeśli dokładnie przyglądamy się detalom. Na co zwrócić uwagę? Odzież może bardzo dużo powiedzieć. Odcisk szminki, zapach kobiecych perfum i włosy to wyraźne oznaki, że jakaś kobieta kręciła się obok męża. Najbardziej jednak wymowna jest bielizna. Wszelkie dziwne plamy mogą świadczyć, między innymi o nasieniu. Co ciekawe, coraz więcej laboratoriów jest w stanie określić w badaniu, czy to sperma danego mężczyzny. Wtedy zyskujesz czarno na białym dowód, że facet dopuścił się zdrady. To sposób, który sprawdzi się również w przypadku pań. W tym momencie mąż wysyła swoje DNA do porównania ze znalezioną bielizną, czy z pościelą.

  15 objawów chorobliwej zazdrości mężczyzny w związku

Osoba, która zdradziła może nagle bez specjalnej przyczyny zmienić swoje zachowanie o dosłownie 360 stopni, na przykład zacznie kupować prezenty, czy robić niespodzianki bądź odwrotnie, będzie się oddalać. To wyraźny znak, że coś jest nie tak, być może to wynik zdrady. Dobrze to sprawdzić. Brak prezerwatyw w portfelu męża to też sygnał, że wykorzystał je, ale rodzi się pytanie z kim. Kolejnym symptomem mogą być zdjęcia na kanałach social media z męskiego wypadu, gdzie nagle pojawiają się kobiety, których tam przecież nie miało być. Czasami któryś ze znajomych przez przypadek może wygadać się o zdradzie, na przykład po alkoholu. Niektóre osoby wynajmują specjalnie testerów wierności, którzy wystawiają partnera na ciężką próbę.

Zdrada po alkoholu zawsze prędzej, czy później wyjdzie. Takie rzeczy mogą ujawnić się nawet po latach. Bywa i tak, że poczucie winy sprawia, że mąż bądź żona sam wyznaje prawdę.