rodzice z wozkiem

Wózki dziecięce – promocja

Wózki dziecięce – promocja – znajdź wymarzony wózek dla swojego malucha. Wybierz wózek 2w1 jeśli chcesz, aby dopasowywał się on wraz ze wzrostem Twojego dziecka. Przeczytaj jaki wybrać fotelik samochodowy oraz jakie możliwości dają wózki bliźniacze.

Wózki 2w1

Każdy młody rodzic przygotowuje się na przyjście swojego maleństwa jeszcze przed jego urodzeniem. Ważne jest aby zawczasu zadbać o jego miejsce w domu, łóżeczko, ubranka i zabawki. Warto również zakupić wózek, który z pewnością będzie potrzebny w trakcie spacerów.

Jaki wózek wybrać? Na rynku istnieje wiele ofert różnych rodzai wózków dziecięcych. Niektóre z nich przeznaczone są dla niemowlaka, inne dla starszych, siedzących dzieci. Wydatek na dobry wózek jest niekiedy dużą inwestycją, warto więc zakupić taki, który będzie służył nam przez kilka lat i będzie dopasowywał się wraz z rozwojem naszego malucha.

Bardzo dobrym rozwiązaniem są wózki 2w1 oferowane przez sklep BoboWózki. Niektóre z dostępnych modeli przeznaczone są już dla noworodków dzięki wyposażonej głębokiej gondoli. Kiedy nasza pociecha już trochę podrośnie i nauczy się samodzielnie siedzieć, możemy lekko przebudować wózek na siedzisko spacerowe.

BoboWózki dba o komfort i bezpieczeństwo dzieci, dlatego wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości i stworzone z dużą starannością. Gondola posiada wbudowany system wentylacji, dzięki czemu zapewniony jest odpowiedni komfort termiczny dziecka. Łatwo można ją regulować oraz prać jej materacyk, który jest wyjmowany. Wózek spacerowy można natomiast ustawić przodem lub tyłem do rodzica. Dzięki głębokiej budce, dziecko osłonięte jest od słońca, czy wiatru.

Wózki bliźniacze

Jeśli jesteś szczęściarzem i na świat przyszły właśnie Twoje bliźniaki, mamy dla Ciebie świetną ofertę wózków dziecięcych w promocyjnej cenie. Są to tak zwane wózki bliźniacze, które świetnie sprawdzą się na spacerach z dwójką maluchów. Modele dostępnych wózków mogą występować w wersji spacerowej lub z gondolami.

  Nie radzisz sobie ze stresem? Poznaj 5 metod na uspokojenie!

Do wyboru będziesz mieć również ułożenie siedzisk. Posiadamy wózki „jeden za drugim” gdzie dzieci siedzą za sobą w rzędzie lub „jeden obok drugiego”. Możesz zdecydować i wybrać preferowane ułożenie.

W naszej ofercie znajdziesz również coś dla większej ekipy! Posiadamy wózki dla trojaczków, a nawet czworaczków.

Foteliki samochodowe

Na spacer niezbędny dla malucha jest wózek, w którym może wygodnie leżeć i podziwiać świat jaki go otacza. Jednak czasem trzeba zawieść dziecko samochodem lub po prostu wybrać się na przejażdżkę z nim. Konieczny będzie wtedy fotelik dla dziecka.

W naszej ofercie znajdziesz wiele dostępnych modeli fotelików samochodowych. Służą one ochronie dziecka, a także umożliwiają przenoszenie noworodków nawet jedną ręką poza pojazdem. Są wygodne, a ich technologia sprawia, że ułatwia rodzicom wiele zadań. Możesz wybrać m.in. fotelik, na którym maluch będzie siedział tyłem lub obrotowy, który świetnie sprawdzi się w przypadku ruchliwego malca. Możesz go wtedy odwrócić do siebie, lub do kierunku jazdy.

Wózki dziecięce – outlet

Bogata oferta BoboWózki sprawia, że każdy rodzic znajdzie dla swojego malucha coś dobrego. Wysoka jakość wykonania produktów, daje gwarancję bezpieczeństwa i komfortu dzieci. Zapraszamy do odwiedzenia strony https://www.bobowozki.com.pl/outlet oraz zapoznanie się z ofertą promocyjną. Wózki dziecięce outlet to świetna okazja, aby zakupić pierwszy „pojazd” dla swojej pociechy w atrakcyjnych cenach.

Nasze wózki zapewniają wiele udogodnień, a Wasza mobilność stanie się codziennością i nie będzie sprawiać, żadnych większych kłopotów.