para w lozku

Seks hiszpański – jak wygląda pozycja na hiszpana?

Każda para ma swoje ulubione pozycje seksualne. Seks hiszpański brzmi dla większości osób tajemniczo, bo w zasadzie ta nazwa nic im nie mówi. Tobie też? Chcesz się dowiedzieć co to za wariant? Ciekawi Cię, dlaczego wzbudza aż tak duże kontrowersje? W naszym artykule przybliżymy Ci czym jest, tak zwana pozycja na hiszpana oraz u kogo sprawdzi się najlepiej. Koniecznie to sprawdź!

Na czym polega seks hiszpański?

Seks klasyczny, oralny i francuski – to w zasadzie podstawowe odmiany, które są najbardziej znane. Każdy typ się czymś wyróżnia. Nie wszyscy ludzie lubią nowinki, czy chętnie decydują się na urozmaicenia w sypialni, dlatego bazują cały czas na sprawdzonym standardzie. Nie można jednak bagatelizować faktu, że zbliżenie może za każdym razem wyglądać zupełnie inaczej. Możliwości są spore wystarczy się otworzyć.

Seks hiszpański bywa nazywany potocznie stosunkiem międzypiersiowym. To nietypowa pozycja, która budzi kontrowersje i mieszane uczucia zwłaszcza wśród pań. W tym wypadku członek męski znajduje się pomiędzy piersiami, a facet wykonuje ruchy frakcyjne. To oczywiście niestandardowa propozycja, która może być zarówno grą wstępną, jak i czymś więcej. Ta dla wielu nowość pobudzająca zmysły!

para caluje sie w lozku

Jak wygląda pozycja „na Hiszpana”?

Pozycje seksualne są przeróżne, ale mało kto zna je wszystkie. Co chwilę pojawiają się modyfikacje, które mają dać jeszcze więcej satysfakcji. Niektóre dodatkowo pozwolą zaspokoić, na przykład tak zwanych fetyszystów. Seks to szerokie pojęcie, za którym kryją się liczne formy zbliżenia. Pozycja na hiszpana powoduje, że facet dominuje.  Co jeszcze ją wyróżnia? Charakteryzuje się tym, że kobieta leży na plecach i mocno ściska dłońmi swój biust. Mężczyzna natomiast klęka, następnie umieszcza członek pomiędzy piersiami. To od niego zależy jakie tempo nada swoim ruchom frakcyjnym. Jako urozmaicenie ruchów penisa może pojawić się pieszczenie damskiego ciała.

Jakie są warianty seksu hiszpańskiego?

Ciekawostką jest to, że seks hiszpański można próbować zmieniać w zależności od wielkości piersi, czy od ustawienia ciał. Wystarczy trochę kreatywności i chęci, aby stworzyć coś nowego i ekscytującego. Klasyka to opcja, w której kobieta leży, a on klęka, aczkolwiek istnieje wiele odmiennych form tej gry wstępnej. Jakie jeszcze są opcje? W innej wersji to kobieta siedzi, za to facet stoi, tudzież on leży na plecach, a ona klęczy nad nim z szeroko rozstawionymi nogami. Wiele par decyduje się także na jeszcze inne modyfikacje dobrane indywidualnie do ich potrzeb. Zawsze wszystko zależy od preferencji, jak i od możliwości fizycznych obojga.

  Seksoholizm u młodzieży. Jak leczyć u dzieci uzależnienie od pornografii?

Nie da się ukryć, że pozycja na hiszpana pozwala nam w każdym momencie przejść od razu do tradycyjnego seksu, jak i chociażby do tego oralnego.

Seks hiszpański – dla kogo sprawdzi się najlepiej?

Seks hiszpański ma swoich zwolenników, jak i przeciwników. Nie każdemu spodoba się ta wersja. Sporo zależy od nastawienia, chęci eksperymentowania, czy od osobistych preferencji. Pozycja na hiszpana może być ulubioną osób, które pragną urozmaicenia w sypialni. To rzadko wybierana forma, ale z pewnością będzie w stanie dostarczyć nowych doznań, a także wrażeń, i to obojgu. Panowie kochający dominację w łóżku będą chętnie wracać do tej propozycji, podobnie jak kobiety, dla których pieszczenie biustu jest istotnym elementem podczas zbliżenia.

Niestety, ale seks hiszpański może być kiepskim pomysłem w przypadku pań, które nie są zbyt hojnie obdarzone przez naturę. Mały biust bywa ich kompleksem, poza tym nie da im takiej satysfakcji, jakiej by pragnęły. Rozmiar w zasadzie nie jest przeszkodą, więc nie ma tu reguły. Warto mimo wszystko próbować i rozmawiać z partnerem o naszych preferencjach oraz o potrzebach. Nie można jednak nikogo do niczego zmuszać, ponieważ to da skutek odwrotny od zamierzonego. Poznanie swoich pragnień pozwoli dać przyjemność obu stronom.

para w lozku

Jakie doznania daje pozycja na hiszpana?

Nieznane powoduje, że mamy mieszane uczucia, ponadto obawy. Seks na hiszpana to dla wielu nowość, o której nie wiedzą kompletnie nic. Nazwa nie sugeruje nam niczego, choć sporo może wyjaśnić nasz łóżkowy kompan. Jakie doznania pozwala zapewnić ta pozycja seksualna? To mogą być przyjemne uczucia dla obojga partnerów, choć dużo zależy od nich samych. Sporo ludzi seks hiszpański mocno podnieca i nakręca do dalszych działań, za to u innych nie da aż tyle ekscytacji. Faceci, którzy lubią dominować będą zachwyceni, tak samo jak uległe w łóżku kobiety, choć nie tylko one. Partnerka spokojnie może przy odpowiednim ustawieniu ciała być aktywna, czyli jednocześnie pieścić męski członek i zyskiwać poprzez to silniejsze doznania. Połączenie różnych form seksu jest mile widziane, podobnie jak wprowadzenie dodatkowych form bliskości. Z seksu na hiszpanka w dowolnej chwili uda się przejść sprytnie od razu do rodzaju francuskiego, czy do oralnego. To gwarantuje, że atmosfera może być naprawdę gorąca.

  Punkt G u dziewczyny. Gdzie go szukać?

Trzeba pamiętać iż seks hiszpański może dać sporo frajdy i kobiecie, i mężczyźnie. Dużo zależy od ich nastawienia, a także od potrzeb. Co ważne, niewielki biust wcale nie musi być tutaj przeszkodą, dlatego że duży wpływ na spełnienie ma połączenie kilku czynników. Umiejętności faceta okazują się tutaj istotne, poza tym liczy się dobre ustawienie, a nawet fakt czy dojdzie do pieszczenia innych części ciała, na przykład damskich stref erogennych. W momencie, w którym mężczyzna jest skupiony wyłącznie na sobie to automatycznie nie ma szans na zadowolenie dziewczyny, a tym bardziej na zaspokojenie jej fantazji.  Egoistyczna postawa z pewnością zniechęca panie do podejmowania dalszych prób!

Dlaczego hiszpański seks wzbudza kontrowersje?

O seksie hiszpańskim mówi się mało. Jedno jest pewne, nie jest on tak popularny, jak typ oralny i francuski. Co ciekawe, masa osób uważa, że ta forma zbliżenia jest bardzo kontrowersyjna. Dlaczego? Chodzi o to, że mężczyzna całkowicie dominuje, a kobieta jest bierna. To sprawia, że partnerka nie czuje się komfortowo w takiej sytuacji. To facet zostaje zaspokojony, bo niewiele dziewczyn jest w stanie osiągnąć orgazm sutkowy.

Seks hiszpański jest nietypowym rozwiązaniem. Daje oczywiście większą satysfakcję mężczyznom niż kobietom, bo to ich strefy erogenne są pobudzane. Można jednak w pewien sposób sprawić, że i panie będą zadowolone z tej pozycji. Co zrobić? Trzeba zadbać o drobiazgi, które podniosą ich komfort, zarówno ten psychiczny, jak i fizyczny. Zastosowanie lubstrykatu to prosty patent, aby uniknąć bólu. Ustalenie pewnych zasad również okaże się pomocne, bo każdy będzie wiedział na ile może sobie pozwolić. Dla wielu pań ustawienie samego członka ma znaczenie tak samo, jak układ ciał względem siebie. Eksperymentowanie w łóżku może pomóc ożywić atmosferę o ile oboje tego chcecie, albo zepsuć relacje. Rozmowa to klucz do wszystkiego!