para na kanapie

Co czuje chłopak podczas zbliżenia z kobietą? 10 szczerych wyznań

Intymne połączenie partnerów w czasie seksu budzi w obojgu sporo emocji. Wiele kobiet zastanawia się co czuje mężczyzna podczas zbliżenia z partnerką. Ty również masz takie rozważania? W naszym artykule znajdziesz 10 szczerych wyznań facetów, które z pewnością zaspokoją Twoją ciekawość!

1. Co czuje facet podczas seksu?

„Marze o tym, żeby dojść” – to najczęstsza myśl, która pojawia się w męskiej głowie. Facet mocno pragnie finału, ale jednocześnie zastanawia się nad tym, czy aby na pewno nie jest na to za wcześnie. Nie da się ukryć, że orgazm jest ważnym elementem zbliżenia, zwłaszcza dla panów i na nim im mocno zależy. Ale co odczuwa w tym momencie? W czasie seksu facet „czuje się spełniony, przepełniony przyjemnością i zapomina o całym świecie”.

2. Co czuje facet kiedy jest w kobiecie?

Zdecydowanie najwięcej kobiet próbuje dowiedzieć się, jakie to jest uczucie, gdy facet znajduje się wewnątrz jej ciała. Penetracja pozwala na zupełnie inne doznania, gdy jest prezerwatywa, albo odwrotnie, jej brak. Według wielu „to zanurzanie się w wodę”. To niezwykle przyjemna dla panów chwila, którą odczuwają nie tylko penisem, ale właściwie całym ciałem, również mózgiem.

3. Proces wejścia w kobietę – prawdziwa moc doznań?

„Przypływ energii oraz sił połączony z niezwykłym podnieceniem i ekscytacją” – tak wielu panów opisuje chwilę samego „wejścia” w kobietę. W tym momencie „czuje taką dominację, że mam kontrolę nad sytuacją, „czuje się jak maczo”, czy też „upolowałem co chciałem” – to opinie tylko kilku mężczyzn. To magiczna dla facetów chwila, która sprawia, że para staje się jednością i jest ze sobą bardzo blisko. Te doznania nie są porównywalne z niczym innym.

4. Penetracja pochwy z męskiego punktu widzenia

Największe zaciekawienie w paniach budzi sama penetracja, czyli zanurzenie się penisa wewnątrz i jego ruchy. Tu zazwyczaj panowie mówią o „wejściu w głąb kobiety bądź odkrycie zamkniętego świata.” Już same pokonanie delikatnego oporu i zanurzenie się do środka sprawia, że czują oni „przyjemność w zamkniętej przestrzeni, która pozwala im poczuć zupełnie inny poziom intymności z partnerką”.

  Jak wygląda pozycja na jeźdźca?

5. Co czuje chłopak, gdy dotyka dziewczynę?

W trakcie zbliżenia, zwłaszcza samej gry wstępnej facet pieści kobiece ciało na różne sposoby. W tym momencie „czuć podniecenie, adrenalinę i niezwykłe podekscytowanie, a jednocześnie niebywałą satysfakcję, że jej to się podoba i żywo reaguje na każdy mój gest” – to tylko przykład męskiej opinii. Niektórzy tę chwilę porównują do spożywania czegoś pysznego i zimnego w upalny dzień. Mieszanka uczuć jest zatem bogata!

szczesliwa para w lozku

6. Czy facet czuje kobiecy orgazm?

Niektóre panie udają orgazm, a inne zwyczajnie go podczas zbliżenia doświadczają. Czy facet jest w stanie to odczuć? Oczywiście, że może to dostrzec jeśli bacznie obserwuje reakcję partnerki oraz znaki, które wysyła dziewczyna. „W czasie jej orgazmu doświadczam wraz z nią skurczów narządów płciowych”, „penisem wyczuwam jej podniecenie, to jak jest bliska finału”, albo też mówią o tym momencie „jest tak wilgotna i nakręcona, że wraz z nią czuje coś wyjątkowego”.

7. Co czuje facet podczas seksu z zabezpieczeniem?

Prezerwatywa jest nieodzownym elementem podczas zbliżenia wielu par. Chroni ona przed chorobami, jak i niechcianą ciążą, do tego daje zupełnie inne wrażenia niż seks bez niej. Penetracja z takim zabezpieczeniem to „założenie dopasowanej rękawiczki z ciepłym wypełnieniem”. Modele z wypustkami i smakowe podkręcają doznania. Wtedy panowie najczęściej mówią „poznałem nową formę przyjemności”, albo też „czuje jeszcze bardziej, jak się o nią w środku ocieram, a to jest wspaniałe”.

8. Seks oralny – co czuje wtedy facet?

Seks oralny jest często grą wstępną, albo też jedyną chwilą intymności pary. Mimo wszystko to zdecydowanie ulubiona forma zbliżenia. Tak zwany „lód” dostarcza niezapomnianych wrażeń. Niektórzy mężczyźni twierdzą, że to „wyjątkowe uczucie coś, jakby ktoś włożył palec do ust i oplótł go językiem”. Z racji niezwykłego unerwienia peni doznania są nieporównywalne z niczym innym. „To przyjemne, a jednocześnie błogie odczucie zapewniające dosłownie rozkosz.”

  Jak dobrze zrobić palcówkę? Sprawdzone kobiece rady

9. Wytrysk – odczucia mężczyzny w tym momencie

Przyspieszony oddech może sugerować, że wkrótce mężczyzna „dojdzie”. Szczytowanie to moment niesamowity nazywany często, tak zwanym „poczuciem nieuchronności”. To niezwykła chwila, dość krótka, choć pozbawiająca faceta kontroli. W tym momencie „wiesz, że finał jest blisko, bo wszystko się nasila, a Tu czujesz ekscytację”, czy też „jest Ci tak dobrze, że nie chcesz, aby się skończyło, zwyczajnie odczuwasz zaspokojenie”.

10. Odczucia po zbliżeniu

„Zrelaksowanie, błogi stan i brak jakichkolwiek myśli w głowie. To cudowne uczucie!” – to wrażenie wielu facetów po udanym seksie. Po wytrysku są oni spełnieni, zaspokojeni, a nawet i zmęczeni. Zbliżenie ich wyczerpało fizycznie i psychicznie, ale za to zapewniło masę przyjemności. Erekcja mija, członek wiotczeje, a penis wraca do pierwotnego wyglądu. „Jestem tak wyluzowany i szczęśliwy” – tak podsumowują to panowie.