para w lozku

Jak wygląda pozycja na jeźdźca?

Pozycja na jeźdźca daje kobiecie pełną kontrolę nad stosunkiem. Może swobodnie zmieniać pozycję i nadawać tempo. Mężczyźni uwielbiają tą pozycję, gdyż mogą podziwiać wdzięki swojej partnerki w pełnej krasie. 

„Ujeżdżanie” daje wiele satysfakcji obojgu partnerów. Jak poruszać się w pozycji na jeźdźca i wyciągnąć z niej maksymalnie dużą satysfakcję? 

Pozycja na jeźdźca – kobieca kontrola

Pozycja na jeźdźca jest bardzo popularna wśród kobiet, gdyż sprawia im wiele satysfakcji. Poczucie swobody daje idealne warunki do kontroli tempa i szybkiego osiągnięcia orgazmu. Jednak wymaga ona pełnej akceptacji swojego ciała, gdyż jest całkowicie wystawione na wzrok partnera.

Mężczyzna ma szerokie pole do popisu, gdyż to kobieta kontroluje stosunek a on ma czas na pieszczenie wszystkich części kobiecego ciała, takich jak piersi, łechtaczka, szyja, biodra i wiele więcej…

Najlepsze pozycje seksualne wcale nie muszą być trudne. To pozycja należąca do jednych z najprostszych technicznie i nie wymagających specjalnych przygotowań ani dużej gibkości.

Jak wygląda pozycja na jeźdźca?

Pozycja na jeźdźca polega na „dosiądnięciu” partnera. Mężczyzna leży na plecach, natomiast kobieta siada na nim okrakiem. Najważniejsza jest wygoda, trzeba zadbać o to, żeby stopy i kolana znalazły wygodne podłoże.

W trakcie stosunku, partnerzy mają możliwość licznych zmian w pozycji – przybliżania się do siebie, całowania i przytulania. Ona może pochylić się w przód lub wypiąć piersi do przodu i odchylić się w tył, łapiąc partnera za kolana. Modyfikowania kąta penetracji przyspiesza osiągnięcie orgazmu.

Najpopularniejszą modyfikacją tej pozycji jest „odwrócony jeździec”, gdzie kobieta siada tyłem do partnera.

  Jak zrobić loda? Robienie lodzika to sztuka kochania ustami

Jakie ruchy wykonywać w pozycji na jeźdźca?

Ilość wariantów tej pozycji jest znaczna, a zmiany w trakcie stosunku trwają nie więcej niż kilka sekund. Kobieta ma pełna swobodę ruchów, kontrolę tempa i głębokości penetracji i jej kąta. To kobieta dominuje w tej pozycji.

Ruchy frykcyjne mogą być wykonywane zarówno przez kobietę, jak i mężczyznę. Dominacja kobiety nie musi oznaczać pasywności mężczyzny w pozycji na jeźdźca. Nawet siedząc na nim możesz lekko unieść biodra, pozwolić na przejęcie kontroli przez faceta i głęboką penetrację.

Jakie ruchy wykonywać?

  • w górę i w dół;
  • okrężne ruchy miednicą;
  • ruch kołyszące biodrami.

Ta pozycja daje wiele swobody i możliwości modyfikacji. Nic tylko eksperymentować!

Nauka pozycji na jeźdźca

To jedna z najprostszych i najlepszych pozycji seksualnych, dzięki pełnej swobodzie partnerów. Oboje mają wolne ręce, którymi mogą siebie nawzajem pieścić.  W trakcie stosunku zachowajcie płynność i delikatność ruchów, które szybko doprowadzą Was do orgazmu.

Radzimy uważać na zbyt gwałtowne ruchy, gdyż seks w tej pozycji może spowodować uszkodzenie penisa i koniecznością natychmiastowej operacji. Statystycznie dzieje się to najczęściej właśnie w tej pozycji.

Pozycja na jeźdźca – czy mogę zajść w ciążę?

W świadomości społeczeństwa utrwalił się mit, że seks na jeźdźca minimalizuje szansę na zapłodnienie. Nic bardziej mylnego. Niezależnie od pozycja, szansa na zajście w ciążę jest jednakowa. Nie sugerujcie się faktem, że nasienie wypływa po stosunku w pozycji na jeźdźca. Część plemników zostaje w drogach rodnych i może doprowadzić to do zapłodnienia.