Rytuały miłosne – jak je samodzielnie odprawić, aby znaleźć miłość? 5 przykładów

Miłość jest jednym z najsilniejszych i najważniejszych uczuć w życiu każdego z nas. Większość osób marzy o tym, by znaleźć uczucie i stworzyć udany, szczęśliwy związek. Czasami jednak zdarza się tak, że na naszej drodze nie pojawia się nikt interesujący lub też osoba, na którą zwracamy uwagę ignoruje nas. Co zrobić w takiej sytuacji? Jednym z możliwych rozwiązań jest zastosowanie rytuałów miłosnych. Choć nie znajdziemy naukowego potwierdzenia ich skuteczności, wiele osób twierdzi, że silny rytuał miłosny odmienił ich życie i pozwolił na stworzenie udanego związku. W tym przypadku mamy do czynienia z magią, która nikomu nie szkodzi. Dlatego też przygotowaliśmy artykuł, w którym przedstawiamy rytuały miłosne, które warto wykorzystać by przyciągnąć je do siebie.

Czym są rytuały miłosne?

Zacznijmy od wyjaśnienia, czym właściwie są rytuały miłosne? Wiele osób, które na co dzień nie ma do czynienia z białą magią czy ezoteryką może bowiem nie wiedzieć, co właściwie kryje się pod tym tajemniczym pojęciem. Mówiąc najprościej, rytuały miłosne to nic innego jak pewnego rodzaju praktyki, które mają na celu przyciągnięcie do nas miłości.

Są to afirmacje, zaklęcia, rytuały z wykorzystaniem świec, ziół, mocy kamieni szlachetnych oraz wielu innych substancji i przedmiotów. Większość nich jest prosta do wykonania i możemy podjąć się tego samodzielnie. Pamiętać jednak należy, że naprawdę silny rytuał miłosny wykonany w nieprawidłowy sposób może przynieść efekty, których byśmy nie chcieli. Dlatego też w przypadku bardzo skomplikowanych praktyk zaleca się skorzystanie z pomocy specjalisty – np. profesjonalnej wróżki. Niemniej jednak większość rytuałów miłosnych możemy wykonać samodzielnie a składniki i przedmioty niezbędne do ich wykonania posiadamy w domu lub kupimy bez większych problemów.

Warto dodać, że rytuały miłosne były wykonywane przez wieki od starożytności po dziś dzień. Obecnie rosnące zainteresowanie wróżbiarstwem oraz ezoteryką sprawia, że wiele młodych kobiet podaje sobie skuteczne przepisy na przyciągnięcie miłości za pomocą portali społecznościowych. Szczególnie dużo znajdziemy ich na Tik Toku. Popularność tzw. witch craft, sprawiała bowiem, że wiele pań nagrywa filmy, na których pokazuje jak wykonac dany rytuał miłosny. Aby jednak mieć pewność, że będzie on skuteczny i bezpieczny w wykonaniu warto sprawdzić, czy poza TikTokiem znajdziemy go również na innych stronach takich jak poradniki czy artykuły o wróżbiarstwie.

milosny rytual

Czy rytuały miłosne działają?

To kolejne pytanie, które zadaje sobie wiele pań, które chciałyby aby magia pomogła im nieco w odnalezieniu ukochanego mężczyzny i przyciągnięciu go do siebie. Nie możemy jednak udzielić na nie jednoznacznej odpowiedzi. Patrząc pod kątem naukowym, nie istnieją żadne badania, które potwierdzałyby skuteczność rytuałów miłosnych. Niemniej jednak istnieje bardzo duże grono osób, które wierzy w ich skuteczność. Co więcej, tak jak wspominaliśmy, rytuały miłosne obecne są z nami od wieków i przekazuje się je z pokolenia, na pokolenie.

Można więc śmiało założyć, że przekazywane nam były i są informacje o praktykach, które się sprawdzają. Żadna z kobiet, której nie udało się osiągnąć zamierzonego efektu za pomocą rytuału, nie przekazywałaby go dalej by jej koleżanki, przyjaciółki czy bliskie osoby również nie mogły zdobyć upragnionej miłości. Wszystko nadal jednak opiera się przede wszystkim na wierze w skuteczność tego typu praktyk, choć nie jest ona jedynym aspektem mającym wpływ na rytuały miłosne. By praktyki te naprawdę miały szansę zadziałać musimy pamiętać o tym, jak ważne jest przestrzeganie zasad dotyczących rytuału. Powinno się wykonywać go zgodnie z przepisem, używając przedmiotów i substancji, które są w nim wskazane.

  Jak rozpoznać geja? 10 najczęstszych sygnałów

Nie należy pomijać żadnego kroku ani też dodawać czegoś od siebie. Może to bowiem sprawić, że rytuał nie zadziała, lub też zadziała w sposób, jakiego nie przewidzieliśmy – czasem również szkodliwy, dla nas lub osoby, której uczucia chcemy zdobyć. Niezwykle ważna jest również intencja z jaką wykonujemy rytuał miłosny. Nasze intencje powinny być czyste i dobre. Rytuałów tego typu nie wykonujemy z myślą o zemście, szantażu czy wykorzystaniu czyichś emocji. Liczy się jedynie szczere pragnienie miłości lub zwrócenia na siebie czyjejś uwagi. Jeśli czujesz, że twoje pobudki do wykonania rytuału nie są do końca dobre – lepiej z niego zrezygnuj.

Rytuały miłosne – 5 przykładów i sposoby samodzielnego wykonania

Istnieje wiele rytuałów miłosnych, które możemy wykonać samodzielnie. Niektóre z nich są bardzo proste, inne wymagają nieco więcej pracy i przygotowania. Wszystkie jednak są bezpieczne oraz uznawane za skuteczne. Dlatego też postanowiliśmy opisać dokładniej 5 z nich. Poniżej przedstawiamy instrukcję wykonania najbardziej popularnych rytuałów miłosnych.

Rytuał z naturalną wodą

To prosta praktyka, która może pomóc w znalezieniu partnera o danych cechach charakteru i wyglądu. Do jego wykonania potrzebujesz:

 • butelki lub niewielkiego słoika,
 • czerwonej wstążki,
 • kawałka papieru.

Do butelki lub niewielkiego słoika nabierz wody z naturalnego źródła. Może to być jezioro, choć jeśli zależy ci na tym, by miłość była silna i pełna namiętności lepiej sprawdzą się wody płynące – potoki lub rzeki. Wodę warto pobrać przy pełni księżyca by wzmocnić działanie rytuału. Następnie wyobraź sobie swojego idealnego mężczyznę, jego wygląd, cechy charakteru, osobowości. Spisz je wszystkie na kartce papieru. Listę cech twojej wymarzonej miłości obwiąż wokół butelki lub słoika. Do wody wrzuć kamień. Zakręć butelkę lub słoik i trzymaj w pobliżu podczas snu przez co najmniej kilkanaście dni. Jeśli chcesz wzmocnić działanie rytuału afirmuj i wizualizuj sobie ukochanego przed snem.

Rytuał przywiązania

Rytuał ten zdobywał ogromna popularność na Tik Toku jeszcze kilka miesięcy temu. Jest bowiem niezwykle skuteczny a przy tym bardzo prosty do wykonania. Potrzebujesz jedynie:

 • białej lub różowej świecy.

Rytuał polega na zapaleniu świecy a następnie wyobrażeniu sobie mężczyzny, którego kochamy. Jego obraz powinien być jak najdokładniejszy. W wyobraźni przedstawiamy sobie wizję wspólnego życia, jego zachowania, tego co robi dla nas i jak wygląda nasza relacja. Gdy obraz wspólnej przyszłości i wzajemnej miłości będzie pełen maczamy opuszek palca w miodzie i wykonujemy na własnym języku znak krzyża. Rytuał ten jest bardzo silny, dlatego też należy pamiętać o tym, by wykonywać go jedynie z dobrą intencją. Część kobiet , które zajmują się ezoteryką mówi bowiem, że może on doprowadzić do splątania dusz, co może mieć bardzo nieprzyjemne skutki dla naszych późniejszych wcieleń. Warto więc podchodzić do niego ostrożnie.

biale swiece

Słowiański rytuał z nitkami

To sprawdzony sposób by połączyć ze sobą losy swój i partnera, który był wykorzystywany przez nasze prababki. Aby go wykonać potrzebujemy dwóch nitek z ubrań. Jedna powinna pochodzić z naszego ubrania (najlepiej takiego, które kojarzy się partnerowi z nami lub też często zakładanego w czasie spotkań). Druga nitka powinna pochodzić z odzieży partnera. Obie nitki należy związać ze sobą supełkiem życząc sobie i partnerowi stałości w związku i miłości. Tak przygotowane nitki zakopujemy w symbolicznym miejscu, by się nie rozplątały. Miejscem tym może być np. to, w którym często umawiamy się na spotkania z ukochanym.

  Wzruszające wiersze o miłości dla niej i dla niego - 15 najlepszych z nich

Rytuał miłosny Wenus

To kolejny silny rytuał miłosny, który daje doskonałe efekty. Do jego przeprowadzenia potrzebujesz:

 • zdjęcia ukochanej osoby,
 • czerwonej świecy,
 • róży.

Rytuał najlepiej wykonywać we wtorek lub piątek późnym wieczorem. Są to bowiem dni przypisywane bogini Wenus, która jest boginią kobiecości ale również miłości. Zacznij od kilku chwil medytacji. Następnie zapal świecę, wyobraź sobie swojego partnera oraz waszą wspólną przyszłość, namiętność, chwile spędzane razem. Na zdjęciu partnera narysuj runę miłości, czyli Gebo. Jej wzór bez trudu znajdziesz w sieci. Poproś boginię Wenus, by połączyła cię z partnerem niekończącą miłością. Spal fotografię nad płomieniem świecy i poczekaj aż całkowicie się wypali. Stopiony wosk i róża to podarunki dla Wenus, które powinnaś zakopać w bezpiecznym miejscu.

Spell jar na miłość z miodem i alkoholem

To rytuał, który ma na celu przyciągnięcie lub wzmocnienie miłości w związku. Do jego przygotowania przyda się:

 • słoik z pokrywką,
 • miód,
 • alkohol (np. rum, brandy, whisky),
 • dwie małe różowe lub czerwone świece,
 • małe kawałki papieru i długopis,
 • małe kamienie kwarcu różowego.

Słoik wysmaruj od środka miodem, następnie zalej alkoholem. Pomyśl o mężczyźnie, którego kochasz a następnie na kawałkach papieru napisz swoje intencje, prośby, marzenia dotyczące związku i miłości. Umieść je w słoiku oraz dołóż kamienie kwarcu różowego. Zakręć słoik i zapieczętuj go woskiem z palących się świec. Słoik trzymaj blisko siebie, np. w pobliżu łóżka w sypialni.

rytual milosny

Po jakim czasie działa rytuał miłosny?

Wiele pań, które zdecydowały się odprawić rytuał miłosny zastanawia się kiedy poczuję pierwsze efekty jego działania. Na to pytanie również ciężko jest odpowiedzieć w sposób jednoznaczny, ponieważ każda sytuacja romantyczna jest inna. Co więcej, efekty działania rytuału często nie są nagłe i spektakularne. Pojawiają się stopniowo, są dyskretne i delikatne. Często zdarza się tak, że na początku nie zauważamy ich lub też nie wiążemy ich ze skutkami działania rytuału.
Warto mieć także świadomość, że na czas, w którym rytuał zacznie działać ma wpływ wiele elementów:

 • rodzaj rytuału: silniejsze i bardziej skomplikowane rytuały zazwyczaj zaczynają działać szybciej, niż łagodne praktyki magiczne;
 • rodzaj skomplikowania sprawy: jeśli rytuał dotyczy związku, który zakończył się w złej atmosferze, był źródłem konfliktów oraz skrzywdził kogoś rytuał nie zadziała do ręki, potrzeba czasu aby wszystko ułożyło się dobrze, w prostych sprawach takich jak np. zwrócenie na siebie uwagi mężczyzny efekty możemy zobaczyć bardzo szybko;
 • osobowość osoby, której dotyczy rytuał. nie da się ukryć, że istnieją osoby, które są bardzo uparte i silne, są w stanie przeciwstawić się mocy rytuału, wówczas czas, w którym zacznie on mieć wpływ na rzeczywistość znacznie się wydłuża.

Dlatego też po wykonaniu rytuału miłosnego nie oczekujmy natychmiastowych, spektakularnych zmian. Skupmy się raczej na wspieranie jego działania pozytywnymi afirmacjami i obserwujmy uważnie naszą rzeczywistość szukając potwierdzenia w gestach i sygnałach, które mogą być dowodem, że rytuał zaczął działać.