kobieta rzuca zaklecie milosne

10 zaklęć miłosnych – jak je rzucić?

Miłość to jedno z najsilniejszych uczuć, jakie możemy odczuwać. Dla wielu osób jest siłą napędową, która nadaje sens ich życiu. Nie da się jednak ukryć, że nie zawsze zakochujemy się szczęśliwie. Zdarza się, że obiekt naszych westchnień odrzuca nas lub nie zauważa. Czasem drogi zakochanych w sobie osób rozchodzą się i jedna ze stron gorączkowo zastanawia się w jaki sposób to naprawić. Jeśli znajdujesz się w jednej z takich trudnych sytuacji z pewnością jesteś w stanie zrobić wiele, by w końcu zaznać szczęścia w miłości. Dlaczego więc nie wykorzystać białej magii? Uroki miłosne towarzyszą nam od wieków i są naprawdę skuteczne. Specjalnie dla ciebie zebraliśmy najsilniejsze zaklęcia miłosne, dzięki którym przyciągniesz do siebie wymarzonego lub ukochanego mężczyznę.

Zaklęcia miłosne – czym właściwie są?

Zacznijmy od wyjaśnienia czym właściwie są zaklęcia miłosne. Dla osób, które na co dzień nie korzystają z białej magii często bowiem stanowią pojęcie abstrakcyjne, co sprawia, że ograniczają sobie możliwość zbudowania satysfakcjonującego związku. Mówiąc najprościej uroki miłosne to nic innego jak praktyki, które mają na celu wpłynięcie na uczucia innych osób lub przyciągnięcie do siebie miłości, której pragniemy. Najsilniejsze zaklęcia miłosne mają bardzo długą tradycję, stosowane były bowiem już w starożytności, również przez Słowian. Główną ideą zaklęć miłosnych jest stworzenie harmonii w miłości i relacjach. Mogą być wykorzystywane zarówno w celu przyciągnięcia nowego partnera, jak i wzmocnienia już istniejącej relacji. W praktyce zaklęcia miłosne mogą przybierać różne formy, od rytuałów z wykorzystaniem świec i kadzideł po użycie run i symboli magicznych. Kluczowym elementem tych uroków jest jednak skupienie się na swoich intencjach i pozytywnej energii, które mają przyciągnąć pożądaną przez nas miłość.

Zaklęcia miłosne – 10 zaklęć które działają!

Gdy sprawdzimy wyniki wyszukiwania dotyczące zaklęć miłosnych możemy odczuwać zdziwienie – jest ich bowiem naprawdę sporo. Na stronach internetowych, blogach oraz filmach udostępnianych w sieci możemy znaleźć liczne propozycje uroków, dzięki którym możemy zdobyć ukochanego mężczyznę. Nie da się jednak ukryć, że nie wszystkie z nich są bezpieczne i skuteczne. Dlatego też przygotowaliśmy listę zaklęć miłosnych, które nie wiążą się z negatywnymi konsekwencjami a jednocześnie mogą przynieść pożądane efekty. Przedstawiamy 10 z tych, które warto wykorzystać w walce o uczucie.

1. Zaklęcie z wykorzystaniem świec

To zaklęcie miłosne, które możemy wykonać zarówno w celu przyciągnięcia osoby, którą jesteśmy zainteresowane, jak i po to by wzmocnić już istniejącą relację. Do jego wykonania potrzebujesz dwóch czerwonych lub różowych zdjęć, do których dołączasz imiona: swoje oraz swojego wybranka. Następnie czekasz aż świece całkowicie się wypalą. W tym czasie afirmuj, czyli wypowiadaj pozytywne zdania na temat waszej relacji.

  15 znaków, że mężczyzna z Tobą flirtuje - nie przegap ich!

2. Zaklęcie/rytuał z miodem

To jedno z najmocniejszych zaklęć miłosnych, które odnoszą natychmiastowy skutek. Jednocześnie jednak mogą skutkować splątaniem dusz, dlatego też warto podejść do niego odpowiedzialnie. Zaklęcie zacznij od zwizualizowania sobie obrazu mężczyzny, którego chcesz do siebie przyciągnąć. Co ważne, musi być to realna nie wyimaginowana osoba. Następnie za pomocą palca umoczonego w miodzie wykonaj znak krzyża na swoim języku.

3. Zaklęcie szeptane

Wymieniając najsilniejsze zaklęcia miłosne nie sposób nie wspomnieć o zaklęciu szeptanym, które zdobyło ogromną popularność poprzez portale społecznościowe. Pozwala nam ono uzyskać zachowanie drugiej osoby, o którym marzymy. W jaki sposób należy je przeprowadzić? To stosunkowo proste. Zacznij od skoncentrowania się na osobie, której uwagę chcesz przyciągnąć. Wyobraź sobie ją dokładnie, zwracając uwagę na jej wygląd, ubiór i wszystkie szczegóły. Zobacz, gdzie ta osoba jest teraz, z kim się znajduje i jakie czynności wykonuje. Wizualizuj ją w jej naturalnym środowisku. Przygotuj się do wejścia w życie tej osoby. Wyobraź sobie siebie przychodzącą do niej, wchodzącą do jej codziennego świata. Podejdź do niej i wyobraź sobie, że szepczesz jej do ucha trzy razy to, co chciałbyś, aby dla ciebie zrobiła. Skoncentruj się na tym, aby twoje intencje były jasne i pozytywne. Po wypowiedzeniu swojego pragnienia pocałuj ją w czoło i odejdź.

4. Słowiańskie zaklęcie miłosne

Kultura słowiańska bardzo często wykorzystywała zaklęcia i rytuały miłosne. Jednym z tych, które zasługują na uwagę jest stworzenie amuletu przyciągającego miłość. Aby go wykonać należy wykonać warkocz trzech wstążek – czerwonej, zielonej i białej. Jeden z jego końców powinien być zakończony wierzbową gałązką, drugi zaś woskiem z czerwonej świecy.

5. Zaklęcie miłosne na powrót ukochanej osoby

Bywa, że osoba, którą kochaliśmy nad życie decyduje się nas opuścić. Bywa to bardzo bolesnym doświadczeniem, z którym musimy się pogodzić. Jednakże uroki miłosne mogą sprawić, że sytuacja ta ulegnie zmianie. W jaki sposób sprawić, by do nas wróciła? O świcie, zamocz świecę w olejku różanym, a następnie umieść ją w świeczniku. Pod nią połóż fotografie swoją i swojego byłego partnera, w taki sposób abyście patrzyli na siebie twarzą w twarz. Skoncentruj się na pozytywnych wspomnieniach, jakie wspólnie mieliście, wizualizując je w swojej wyobraźni. Następnie, w swoich myślach, wyślij swojemu byłemu konkretne przesłanie. Po ustaleniu swoich intencji, zapal świecę i zadbaj o to by płonęła przez cały dzień. Na zakończenie dnia, przechyl świecę ostrożnie, aby małe kropelki wosku spadły na zdjęcie twojego byłego partnera. Następnie, połóż swoje zdjęcie na jego fotografii, tak by wosk skleił je razem. Umieść te połączone zdjęcia w kopercie i przechowuj je w tajnym miejscu do momentu aż twój były partner skontaktuje się z tobą.

  Jak się odkochać? 15 skutecznych porad

rzucanie zaklecia milosnego

6. Zaklęcie wzbudzające pożądanie

Jest szczególnie często stosowane przez kobiety, które zauważają, że w ich związku zaczyna brakować pasji i wzajemnego przyciągania się. Aby je wykonać potrzebujesz szafranu, bawełnianego woreczka oraz czerwonej świecy. Zacznij od zgaszenia wszystkich świateł, Następnie zapal świecę oraz przypomnij sobie swoje najgorętsze fantazje seksualne. Zadbaj o to, by myśli były pełne szczegółów. Po wizualizacji gorących momentów wsyp szafran do woreczka i umieścić go w szufladzie na bieliznę lub w poszewce poduszki.

7. Zaklęcie przy pełni księżyca

Idealne dla kobiet, które chcą przyciągnąć do siebie idealnego ukochanego. W noc pełni wypisujesz w notatniku wszystkie cechy, które powinien posiadać twój partner. Mogą one dotyczyć zarówno cech fizycznych, jak i charakteru. Po sporządzeniu takiej listy przytul dziennik do piersi i wypowiadają zdania: “Chodź tu. Jestem gotowa by cię poznać.”

8. Zaklęcie miłosne z lustrem

To sposób na to by zobaczyć swojego życiowego partnera. Może wydawać się nieco ekscentryczne jednak naprawdę działa. Wystarczy jedynie rozebrać się do naga a następnie stanąć przed lustrem intensywnie myśląc o mężczyźnie, z który jest nam przeznaczony. Wpatrując się w swój obraz w pewnym momencie możesz dojrzeć twarz osoby, która będzie twoją drugą połową.

9. Technika listu miłosnego

To sposób na przyciągnięcie osoby, którą jesteśmy zainteresowane poprzez napisanie miłosnego listu. Co ważne, nie adresujemy go jednak do osoby ukochanej lecz do siebie. List powinien być pisany z perspektywy tej właśnie osoby. Opisz w nim jak najwięcej szczegółów dotyczących tego jak widzisz waszą relację. Po napisaniu listu, zamknij go w kopercie i zapieczętuj. Wizualizuj, jak wszystko, co jest w nim opisane, po prostu staje się rzeczywistością.

10. Zaklęcie na przyciąganie miłości

To kolejny sposób dla pań, które chcą poznać wymarzonego partnera. Potrzebujesz kartki papieru, czerwonej szminki, ulubionych perfum oraz płatków kwiatów w czerwonym lub różowym kolorze. Podczas pełni księżyca wypisz cechy osoby, którą chcesz spotkać i pokochać. Po skończeniu swojej listy skrop kartkę perfumami a następnie weź do prawej ręki płatki kwiatów, wyobraź sobie siebie jako osobę bardzo zakochaną, po czym wsyp je do koperty z kartką. Kopertę należy przypieczętować pocałunkiem i schować w bezpiecznym miejscu.

Podsumowując, uroki miłosne są z nami od wieków i pomogły niejednej parze odnaleźć się i stworzyć szczęśliwy związek. Choć nie istnieją naukowe dowody, które mogłyby potwierdzić ich skuteczność nie oznacza to, że nie działają. Jeśli więc znajdujesz się w trudnej sytuacji życiowej, pragniesz miłości i udanej relacji zastosuj powyższe zaklęcia miłosne. Nic tym nie ryzykujesz zaś zyskać możesz naprawdę wiele.