wyznanie milosci

Wyznanie miłosne dla niej i dla niego – 120 najpiękniejszych tekstów

Wyznanie miłosne pojawi się w każdym związku prędzej, czy później. To oczywiście nie należy do najłatwiejszych zadań i sprawia mimo szczerych chęci masę kłopotów. Kiedy i jak to zrobić? Mamy dla Ciebie aż 120 najpiękniejszych sposobów na wyznanie miłości!

Wyznanie miłości – kiedy i jak to zrobić?

Kiedy pada wyznanie miłości to szczególny moment dla pary. Zdecydowanie nie warto robić tego w pośpiechu, na szybko i bez przygotowania. Lepszą opcją jest wcześniejsze przemyślenie co i w jaki sposób chcemy powiedzieć, aby słowa nie tylko pięknie brzmiały, ale również dokładnie opisywały nasze uczucia. Zapisz sobie swoje myśli, uporządkuj i kilka razy przećwicz, wtedy zyskasz większą pewność siebie.

Wyznanie miłosne prosto z serca to nie tylko symboliczne, ale jakże mocne „Kocham Cię”. To co powiesz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie! Możesz wykazać się kreatywnością, poza tym kierować upodobaniami partnera. Cytat z wiersza, piosenki, czy z ulubionego filmu – to zawsze trafiony pomysł, podobnie jak własne słowa opisujące wasze uczucie. Kiedy wyznać miłość? Zrób to w momencie, w którym masz pewność. Wykorzystaj sprzyjające okoliczności, na przykład samotny wyjazd we dwoje.

20 sposobów na wyznanie miłości dla niej i dla niego

Wiele osób nie wie, jak wyznać miłość. Ty również? Poniżej znajdziesz 20 najpiękniejsze wyznania miłosne, które możesz użyć, jeżeli kogoś kochasz!

1. Balony z wiadomością

Spora część ludzi lubi niecodzienne niespodzianki z przymrużeniem oka. Balony  to dość nieoczywisty podarunek dla dorosłych zakochanych. Wypełnione helem będą unosić się nad sufitem. Mogą tworzyć napis „Kocham Cię”, albo też skrywać w środku list z wyznaniem miłosnym.

2. Napis na lustrze

Panie uwielbiają zostawiać wiadomości zapisane szminką na lustrze i ozdobione odciskiem ust. To doskonały trik, aby w nietuzinkowy sposób wyznać miłość facetowi. Taka wiadomość zaskoczy, a jednocześnie będzie niezwykle seksowna. Jesteśmy pewni, że mężczyzna poczuje się wyjątkowo i doceni kreatywność.

3. Słodki podarunek

Jeśli Twój facet kocha słodkości to ucieszy go wypiek z zapisanym wyznaniem miłości. Przygotuj mu tort, babeczki, czy też zdecyduj się na ciasteczka. Możliwości są ogromne. Ważne jest, aby udało się na smakołyku zawrzeć wszystko co chcesz mu powiedzieć. Napisz miłosną wiadomość lukrem, specjalnym pisakiem lub polewą czekoladową, tudzież na karteczce i umieść wewnątrz. Jedno jest pewne, ten słodki gest zostanie w jego pamięci na długo.

4. Ukryte wiadomości

Wyznanie miłości możesz zapisać na karteczce i ukryć na przykład w aucie, czy plecaku ukochanej osoby. W przypadkowym momencie odkryje ona „laurkę”, więc niespodzianka gwarantowana.

5. Wiadomość na ciele

Niekoniecznie wyznanie miłosne musisz zapisywać na papierze, bo równie dobrze możesz to zrobić na ciele. Tatuaż zostanie na zawsze, na szczęście masz inne metody. Mniej inwazyjne jest zapisanie henną, flamastrem, czy bitą śmietaną lub innym przysmakiem. W tym momencie bądź kreatywna!

6. Kwiaty

Fani klasyki zawsze stawiaj na sprawdzone romantyczne gesty. Wysłanie kwiatów razem z liścikiem to popularne rozwiązanie. W kwiaciarni możesz wybrać odpowiedni bilecik lub samodzielnie napisać kilka słów. Bukiet wręczysz osobiście, albo wyślesz za pomocą firmy kurierskiej. Nie zapomnij wybrać ulubionych roślin kobiety!

7. Miłość wyryta na drzewie

Dawniej zakochani ostrym narzędziem wyrywali na korze drzewa wyznania miłosne lub swoje inicjały.  To stary sposób, a mimo to wciąż ma wielu zwolenników. Zapewniamy, że mało kto będzie się spodziewał takiej niespodzianki.

8. Kłódki

W wielu miejscach zakochani mogą wieszać kłódki ze swoimi inicjałami. Mają one symbolizować ich wieczne uczucie. Możesz przygotować taki przedmiot z wyznaniem i zawiesić wraz z ukochaną osobą. To będzie magiczna chwila!

9. Lodówka

W codziennym biegu czasami zapominamy o bliskich. Zakochani często pozostawiają miłosne wiadomości na lodówce, czyli na widoku. To umili początek dnia!

10. Piasek

Plaża to niebywale romantyczne miejsce. Podczas spaceru możesz za pomocą kijka wyrysować kilka słów na piasku i pokazać partnerowi. Uważaj jednak, aby przypływ nie zniszczył Twojej pracy.

kobieta wyznaje milosc

11. Kalendarz

Masa ludzi ma kalendarze. Twój ukochany również posiada planer? Jeśli nie możesz mu zakupić i przy każdym dniu zapisać miłosne sentencje. To pomysł wymagający sporo pracy, ale warto poświecić trochę czasu, aby sprawić przyjemność.

12. Buziaki

Pocałunki wyrażają czasem więcej niż słowa. Warto każdy buziak połączyć z literą słowa „Kocham Cię”, wtedy będą jeszcze słodsze!

13. List miłosny

W obecnych czasach niewiele osób decyduje się stworzyć list miłosny, a szkoda bo to cudowny pomysł na romantyczne wyznanie miłości. Odręcznie napisany na pięknej papeterii będzie wyjątkową pamiątką.

14. Muzyczna playlista

Stworzenie muzycznej playlisty to ciekawa metoda aby wyznać miłość. Odpowiednie połączenie piosenek to klucz do sukcesu i do powrotu do pięknych wspólnych momentów.

15. Gra

Scabble to gra, w której bawimy się słowami. Wykorzystaj literki, aby ułożyć „Kocham Cię”, a partner będzie zaskoczony obrotem rozgrywki.

16. Książka

Zostaw ukochanej osobie książkę, ale zaznacz w niej fragment, który będzie wyznaniem miłości. To wzruszy każdego!

17. Przesyłka dronem

Nowoczesne technologie dają nam spore możliwości. Dostarcz ukochanej swoje wyznanie miłosne za pomocą drona, a jej reakcja będzie niesamowita.

18. Uroczysta kolacja

Romantyczna kolacja to klasyka, gdy chodzi o wyznanie miłości. Czasami warto stawiać na sprawdzone metody, które nigdy nie zawodzą, czyli przez żołądek do serca.

19. Wyszepcz uczucia

Wyszeptanie do ucha „Kocham Cię” o poranku to najpiękniejszy prezent.

20. Płatki róż

Z rozsypanych płatków róż na łóżku lub na podłodze możesz stworzyć wyznanie miłości. Świece ustawione niedaleko stworzą niepowtarzalny klimat.

Sposobów by powiedzieć „Kocham Cię” jest sporo. Każdego dnia możesz to robić zupełnie inaczej!

mezczyzna wyznaje milosc

20 najpiękniejszych zdań na wyznanie miłości dla niej i dla niego

Istnieje wiele dość uniwersalnych zdań, które mówią o gorącym uczuciu. W naszym zestawieniu znalazło się 20 najpiękniejszych wyznań miłości.  Oto prawdziwie szczere wyznania miłosne dla niego i dla niej:

1.”Chcę Cię kochać szczerością, zaufaniem, czułością. Chcę dzielić się z Tobą wszystkim co mam.”

2.”Dałeś mi miłość, o której wszyscy marzą. Pozwoliłeś mi odkryć jej piękno. Pozwoliłeś mi zasmakować jego słodyczy i świeżości.”

3.”Kocham Cię na zawsze”.

4.”Każdego dnia magia Twojej miłości zaczyna się od nowa.”

5.”Nie wyobrażam sobie przyszłości bez Ciebie.”

6.”Moje serce mówi do Ciebie cichym głosem, a ja podążam Twoimi śladami.”

7.”Jesteś pierwszą myślą, kiedy się budzę i ostatnią, kiedy zasypiam.”

8.”Nasze serca biją w tym samym rytmie.”

9.”Dałeś mi tyle szczęścia, że zapomniałam o moim smutku.”

10.”Ty jesteś moim kochankiem, moim najlepszym przyjacielem, dlatego chcę spędzić resztę życia z Tobą.”

11.”Nigdy nie byłeś i nigdy nie będziesz częścią mojego świata. Jesteś jego całością!”

12.”Jesteś dla mnie tlenem, dzięki któremu oddycham, żyję, jestem… Bez Ciebie zgniłbym w bezdechu na tym marnym świecie.”

13.”Pamiętaj, że zawsze masz mnie kotku!”

14.”Słońce nauczyło nie śmiać się.
Księżyc nauczył mnie marzyć.
Gwiazdy nauczyły mnie szlochać.
Ty nauczyłeś mnie kochać.”

15.”Masz moją głowę
I serca połowę
Resztę ci dam
Jak będziemy
Sam na sam.”

16.”„Staram się być dżentelmenem tak bardzo, jak tylko mogę. Myślę, że rzeczą, której najbardziej potrzebuje w życiu, jest bycie przy Tobie.”

17.”„Teraz pozwól mi powiedzieć bez jakiejkolwiek nadziei lub terminarza. Po prostu dlatego, że jest Boże Narodzenie, a w Boże Narodzenie mówisz prawdę. Dla mnie jesteś perfekcyjna. I moje stracone serce będzie Cię kochać…”

  25 cech idealnego mężczyzny - jakie są?

18.”Piękne są oczy Twe jak promień słońca

Jak cichy wieczór, gwiazdy na niebie

Chciałabym w Twe oczy patrzeć bez końca

I mieć na zawsze przy sobie Ciebie!”

19.”Czy dziś, czy jutro
Kocham Cię…
Czy dziś, czy jutro
Ja wiersze pisze…
Ja kocham słowa,
Ja sercem słyszę,
Blask oczu – to jakby westchnienie,
Pisać wiersze dla Ciebie,
To moje marzenie!

20.”Chcę być z Tobą na zawsze.”

wyznanie milosci

Jak NIE wyznawać miłości? Miłosne faux pas

Trzeba wiedzieć, że przy wyznaniu miłosnym łatwo popełnić faux pas. Czego unikać? Przede wszystkim:

  • nie rób tego za wcześnie, czyli gdy masz masę wątpliwości co do uczucia
  • zwróć uwagę na kolor i gatunek kwiatów, które dajesz, ponieważ nie jest to bez znaczenia
  • nie wysyłaj identycznych wiadomości, jak do swojej byłej partnerki wykaż się inwencją twórczą i szczerością uczuć
  • stwórz odpowiedni nastrój inaczej wyznanie miłosne może być odebrane, jako takie wygłoszone „od czapy”
  • unikaj oklepanych sloganów na zasadzie „kopiuj wklej”.

Romantyczne wyznania miłosne dla niego i niej – 20 wyznań

Osobiste wyznania miłosne są niebywale wyjątkowe. Niestety, ale nie każdy jest w stanie samodzielnie coś takiego stworzyć. Na całe szczęście istnieją uniwersalne romantyczne teksty dla nie i dla niego, które sprawdzą się zamiast „Kocham Cię”. Oto kilka propozycji:

1.Z najpiękniejszych dni, Twój obraz mi się śni
Twe usta są promieniem mej duszy
A Twe oczy ukazują świat, który uczy:
Żyć, wierzyć, kochać i trwać w miłości
którą związani jesteśmy w wierności.

2.Czekam już chyba wiek cały,
Aby wreszcie ujrzeć Cię.
Abyś wziął mnie w swe ramiona
I powiedział „Kocham Cię”.

3.Przenikam przez światło,
Przenikam przez mgłę
I szepczę czule:
Kocham Cię!

4.Jesteś natchnieniem mego życia,
radością i szczęściem…
Jesteś światłem mego serca,
które przy Tobie pragnie bić…
Bez Ciebie nie ma nic,
jest tylko pustka, która nie daje żyć…
Więc bądź ze mną już na zawsze,
bo po prostu zginę…

5.Moja ukochana i najdroższa na świecie! Jesteś najpiękniejsza na świecie i bardzo się cieszę, że się poznaliśmy! Dobrze wiesz, że Cię kocham, ale chcę Ci o tym powiedzieć osobiście – że kocham Cię szaleńczo i nie mam wątpliwości co do moich uczuć, bardzo Cię cenię. Jesteś dla mnie najcenniejszą osobą na tym świecie!

6.Tak bardzo chcę być z Tobą,
Czuć Twego serca bicie,
Za każdą taką chwilę,
Oddałabym całe życie.

7.Samotnym wieczorem myślę o Tobie,
Aż gwiazdy gasną na niebie,
Może któraś Ci powtórzy,
Że nie mogę żyć bez Ciebie!

8.Piękne są oczy Twe jak promień słońca
Jak cichy wieczór, gwiazdy na niebie
Chciałabym w Twe oczy patrzeć bez końca
I mieć na zawsze przy sobie Ciebie!

9. Kiedy jesteśmy zakochani, czujemy się wolni i czujemy się sobą. Nie mamy nic do ukrycia. Nie potrzebujemy kłamstw, żadnej zdrady, bo mamy to, co najważniejsze. Mamy źródło naszej radości. Mamy miłosne uniesienia. Czujemy się dobrze, zrównoważeni i szczęśliwi. Czujemy się wolni i silni. I nie potrzebujemy niczego innego niż naszej wspólnej miłości.

10.Jesteś najpiękniejszym, najseksowniejszym, najbardziej utalentowanym i najmilszym… potworem. I masz szczęście, że żyję na świecie – zakochana w tobie piękność z bajki.

11.Nie obiecuję ci wiele,
Bo prawie tyle co nic.
Najwyżej wiosną zieleń
I pogodne dni,
Najwyżej uśmiech na twarzy
I dłoń w potrzebie,
Nie obiecuję ci wiele,
Bo tylko po prostu siebie.

12.Miłość to piękne słowo,
Miłość to kochanie.
Lecz kochać kogoś
i powiedzieć mu o tym,
to trudne zadanie…

13.Na świecie jest wielu różnych mężczyzn, Ale nie patrzę na innych Bóg wskazał mi Cię z nieba, I już cię kocham!

14.Kilka godzin u niej byłem,
ledwo wyszedłem, już zatęskniłem.
Za widokiem jej radosnej twarzy,
o której teraz godzinami marzę…
I mam nadzieje że jutro też ją ujrzę,
a gdy będę wychodził ona krzyknie: „Stójże!”
By mnie pożegnać pocałunkiem swoim.
– będzie to najszczęśliwsza chwila w życiu moim.

15.Chciałabym ci dać świat twoich marzeń
jak kwiatów polnych błękit snów.
Więc moje serce przyjmij w darze
miłości, której brak już słów.

16.Bukiecik fiołków Ci przyniosę,
Niechaj cieszą oczy Twe,
A kiedy w błękit ich spojrzysz,
Wspomnij, że kocham Cię.

17.Piękne są oczy Twe jak promień słońca
Jak cichy wieczór, gwiazdy na niebie
Chciałabym w Twe oczy patrzeć bez końca
I mieć na zawsze przy sobie Ciebie!

18.Każdy dzień z Tobą to wspaniały dodatek do mojej życiowej podróży.

19.Kocham Cię w każdej godzinie,
Kocham Cię w każdej minucie,
Być może tym sposobem
Kiedyś zdobędę Twoje uczucie!

20.Tylko Tobie chcę się zwierzyć,
Trzymać Cię za ręce.
Z Tobą mi niczego nie żal,
Nie pragnę nic więcej.

Szczere wyznania miłosne dla niego i niej – 20 wyznań

Długie wyznania miłości, czy krótkie? To nie ma najmniejszego znaczenia, bowiem powinny być one szczere, od serca. Co można powiedzieć ukochanej osobie? Poniżej znajdziesz kilka przykładowych sformułowań:

1.Nie potrafię wyjaśnić, jak się czuję, kiedy słyszę Twój głos lub widzę Twoją twarz, ale uwielbiam to.

2.Zakochałam się w Tobie aż po same uszy. Z drżeniem serca wyznaję – może to Cię wzruszy.

3.Dotknąć cię pragnę by ciało Twe poczuć patrzeć by poznać kolor Twych oczu chcę z Tobą być i z Tobą się cieszyć z Tobą dzielić niebo i z Tobą w nim grzeszyć.

4.Miałem w życiu wiele pięknych chwil, ale żadna nie była piękniejsza od tej, gdy serce zaczęło mocniej dla kogoś bić.

5.W morzu ludzi moje oczy zawsze Cię szukają.

6.Jesteś moją muzą, moim spełnieniem. Najlepszą chwilą i najskrytszym marzeniem.

7.Chcę być z Tobą tylko dwa razy: Teraz i na zawsze.

8.Chcę żyć przy Tobie
Chcę myśleć o Tobie
Chcę śnić o Tobie
Chcę na zawsze z Tobą być!
Kocham Cię:*

9.Chciałbym być pierwszą rzeczą, o której myślisz rano, kochanie.

10.Gdy w cichy wieczór i w cichą noc
Rozbłyśnie księżyc i gwiazdek moc,
Serce me płacze, serce się rwie,
A usta szepczą: – Ja kocham Cię!

11.Staram się być dżentelmenem tak bardzo, jak tylko mogę. Myślę, że rzeczą, której najbardziej potrzebuje w życiu, jest bycie przy Tobie.”

12.“Oczarowałaś mnie, ciało i duszę, a ja kocham… kocham… kocham Cię.”

13.Dziękuję za zmianę mojego życia na wiele sposobów. Moja miłość do Ciebie rośnie codziennie. Dziękuję, że spełniłeś swoje marzenia”

14.Moja historia miłosna w sześciu słowach: „Nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie”.

15.„Jesteś piękna, inteligentna, zabawna, namiętna a Twoja obecność sprawia, że ​​moje życie i nasz świat są o wiele lepsze. KOCHAM CIĘ!”

16.Niech ten wiersz Ci przypomni,
Że jest ktoś kto o Tobie nie zapomni.

17.Dla Ciebie słońca blask, dla Ciebie niebo pełne gwiazd. Dla Ciebie wszystkie moje sny, dla mnie kochanie – tylko Ty.

18.Chcę być Twą dziewczyną,
ukochaną i jedyną,
chcę mieć Ciebie, kochanego,
i nikogo już innego!

19.Gdy usłyszysz głos gitary,
a gitara pięknie gra,
to nie pytaj kto Cię kocha…
Bo to zawsze będę ja.

20.Jesteś moją dziewczyną i każdego dnia dajesz mi milion powodów do uśmiechu.

Długie wyznania miłosne – 20 wyznań

Najskrytsze wyznania miłosne niekiedy trudno jest ubrać w słowa. Nie trzeba wbrew pozorom zawrzeć swoich myśli jedynie w kilku zdaniach, bo można sobie pozwolić na dłuższe wywody. Oto kilka przykładowych tekstów:

1.Chciałbym Ci powiedzieć,
Ale tak trudno wymówić te słowa
Bo widzisz… Ja… Ach!
Znowu muszę od nowa:(
Serce mnie nie oszuka
Było tak i już zostanie
Bo widzisz… Ja Cię KOCHAM
I to twierdzenie a nie pytanie…

2.Jesteś wszystkim co mam…
Moja gwiazdką na niebie…
Promyczkiem, który oświetla moje życie….
Kiedy Cię nie ma moje serce zamiera…
jest jak kwiat bez wody…
każda sekunda to wieczność…
Twoja obecność zmieniła wszystko…
nadała sens mojemu życiu…
I chociaż nie zawsze jest dobrze,
popełniam błędy… jest źle… ,
To pamiętaj Kotku mój najdroższy,
że bardzo mocno KOCHAM CIE!

  Depresja narcystyczna - czym jest? Narcyzm a depresja

3.Zbyt się krępuję by Ci powiedzieć jakie uczucie w mym sercu tkwi jednakże pewną rzecz musisz wiedzieć bez Ciebie szare są wszystkie dni jeśli nie zwrócisz na mnie uwagi to moje życie nie zmieni się może mi starczy kiedyś odwagi by Ci oznajmić że KOCHAM CIĘ.

4.Pragnę smaku Twoich ust
pragnę ciepła Twoich słów
Chce dotykać Twoich rąk
zamknąć w nich księżyca krąg
Chce od Ciebie pieszczot moc
i być z Tobą w każdą noc
Chce przytulić Cię i śnić
i na zawsze z Tobą być…

5.Wiem że kiedyś popełniłam błąd,
że oszukałam Cię,
ale to już się zmieniło
i teraz tak bardzo Kocham Cię!
Każdy dzień to dla nas nowa szansa na lepsze jutro
i tak na pewno będzie dopóki trzymamy się za ręce
więc proszę nie puszczaj….

6.Co wolisz: czy gwiazd tysiące?
Czy oczy niebieskie, marzące?
Czy jasne słońce na niebie?
Czy ciche słowa: – Ja kocham Ciebie?!

7.Prawdziwa miłość jest rzadka jak kropla wody na pustyni
i gorąca jak jej piasek.
Nie bije rekordów częstotliwości i nie ukrywa zazdrości.

8. Dałeś mi tyle szczęścia, że zapomniałam o moim smutku. Oczarowałeś mnie swoją dobrocią. Uczyniłeś mnie królową swojego serca. Dałeś mi tyle radości. Dałeś mi tyle ciepła. Skąpałeś mnie w swojej czułości i obdarowałeś najpiękniejszym uczuciem na świecie – miłością.

9.Nie umiem powiedzieć wprost, że Cię Kocham
Powiedz mi, jak zagarnąć serce Twe?
Tylko nie mów, że miłość ma dziecinadą jest
Nie mów też, że udaję, że to przejdzie mi
A jeśli naprawdę nie chcesz mnie,
to chociaż spełnij ostatnie marzenie me
Podejdź i pocałuj mnie…,
bo ja naprawdę Kocham Cię!

10.Jestem dla Ciebie wodą, szumem fal o poranku, ziarenkiem piasku na plaży i wspólnym oddechem kochanków. Płyniemy razem przed siebie, dłoń moja Twoją zaciska, usta me Twoich szukają. Dotykam Twe ciało z bliska… Jestem strumieniem wody w korycie Twojego ciała. U stóp moich leży moja sukienka biała. Na głowie mam biały wianek. Szeptem mówię do Ciebie – jesteś moim pragnieniem…

11.Szukałam Ciebie pośród mężczyzn roju
Czekałam Ciebie o każdej godzinie
I byłam pełna niepokoju
Że zanim przyjdziesz
Moje życie minie.

12.Kocham Cię z całego serca,
lecz nie pytaj dlaczego i po co.
Bo jesteś moim marzeniem,
moją tęsknota i mym ukojeniem,
cichym westchnieniem i mego życia pragnieniem.

13.Upajam się każdym twoim słowem
Każdym twoim uśmiechem
Ty jesteś moim Słońcem
A ja chcę być twoim niebem!

14.Z każdą sekundą i minutą, godziną, dniem i nocą kocham cię coraz bardziej. To tak cudowne, że wśród miliardów ludzi poznaliśmy się i uświadomiliśmy sobie, że jesteśmy połówkami jednej całości. Nie mogę już bez Ciebie żyć: jak bardzo Cię kocham, a jeśli tak się stanie, to wiedz, że moje serce bije tylko do połowy bez Ciebie.

15.Nie przejmuj się tym.
Ani Ty ani ja nic o sobie nie wiedzieliśmy.
Dlatego na chwilkę się rozstaliśmy.
Lecz tak samo jak i Tobie i mnie.
Bardzo zależy nam na sobie.
Uśmiechnij się bo też Cię kocham.
Zgadzam się z tym, że każdy dzień to lepsza szansa na lepsze jutro;).
Trzymamy się za ręce i Cię nie puszczę i Ty też nie puszczaj mnie.
Ja też żałuję, bo mogłem zachować się inaczej.
Nie puszczę Cię, bo o Tobie marzę, śnię, myślę!
I dla Ciebie na nowo żyję.
Nie chcę innej, jak tylko Ciebie Kochanie moje prześliczne;) ;*

16.Miłości trzeba szukać wszędzie, nawet za cenę długich godzin,
dni i tygodni smutku i rozczarowań.
Bowiem kiedy wyruszymy na poszukiwanie Miłości ona zawsze wyjdzie nam naprzeciw. I nas wybawi.

17.Jestem dla Ciebie wodą, szumem fal o poranku, ziarenkiem piasku na plaży i wspólnym oddechem kochanków. Płyniemy razem przed siebie, dłoń moja Twoją zaciska, usta me Twoich szukają. Dotykam Twe ciało z bliska… Jestem strumieniem wody w korycie Twojego ciała. U stóp moich leży moja sukienka biała. Na głowie mam biały wianek. Szeptem mówię do Ciebie – jesteś moim pragnieniem…

18.Chcę ciepłymi promykami
napełnić Twe serce.
Szczęśliwymi chwilami,
by było ich coraz więcej.
A myśli niech czasem
i o mnie zahaczą.
uśmiechem obdarzą
bo tak wiele dla mnie znaczą…

19.Dam Ci serce me czerwone,
W nim gorąca miłość płonie.
Ty mi dasz serduszko Twoje
Pokochamy się oboje!
Dlaczego Cię kocham, najdroższy,
Pomimo tylu Twych wad?
Odpowiedź jest zwykła, najprostsza:
Przy Tobie pięknieje świat.

20.Wcześniej nigdy nie myślałem, że z osobą, której wcześniej nie znałeś, może być tak dobrze. Obróciłeś wszystkie moje pomysły i za każdym razem, gdy wyznaję ci moją miłość, dla mnie to jak za pierwszym razem. Czas leci z tobą niepostrzeżenie, ale nigdy nie chcesz się rozstać. Nigdy w życiu nie miałem tak bliskiej i drogiej osoby, nigdy nie kochałem mężczyzny tak bardzo, jak kocham Ciebie. Na cześć święta możesz to zrobić.

Krótkie wyznania miłosne – 20 wyznań

Zdecydowanie krótkie wyznania miłosne są liderem. To proste, aczkolwiek wymowne zdania opisujące w romantyczny sposób uczucia. Oto kilka takich propozycji:

1.Upajam się każdym twoim słowem
Każdym twoim uśmiechem
Ty jesteś moim Słońcem
A ja chcę być twoim niebem!

2.Tak bardzo chcę być z Tobą, Czuć Twego serca bicie, Za każdą taką chwilę. Oddam całe swoje życie!

3.Chciałabym być przez chwile
tylko powietrzem, którym oddychasz…

4.Na świecie tyle ludzi, ile gwiazd na niebie. Każdy swą gwiazdeczkę w serduszku nosi, a ja w sercu noszę tylko Ciebie!

5.Słońce świeci teraz za oknem, ale nie mogę się doczekać gwiazd wschodzących na niebie, aby zobaczyć, jak świecą razem z tobą.

6.Każdy dzień obok Ciebie wypełniony jest śpiewem ptaków w duszy!

7.W wirze życia Cię wyszukałem,
W Twoje ręce oddaję życie swe.
Staraj się o nie, Miłości moja,
Wszak to już będzie i życie Twe!

8.Bądź moim marzeniem każdej nocy i rób ze mną co chcesz! Chcę tego z każdą komórką mojego ciała!

9.Moja miłość, jesteś moim życiem i moją motywacją, jesteś moim wsparciem i moją siłą

10.Chcę cieszyć się Tobą i Twoim uśmiechem każdego dnia, chcę zobaczyć, jaka jesteś szczęśliwa. Bardzo Cię kocham i zawsze czekam na Ciebie.

11.Każdego dnia wypełniasz swoim światłem, słodyczą, miłością i ciepłem pustą przestrzeń w moim sercu.

12.Podniecasz mój umysł jak nikt inny, ponieważ jesteś moją bratnią duszą na tym świecie!

13.Kiedy jesteś w pobliżu, czuję, że potrzebujesz mnie tak samo, jak ja Ciebie. Dla mnie całe życie to Ty, jesteś moją radością i wszystkimi moimi marzeniami!

14.Ktoś skradł mi serce, ktoś o pięknych oczach.

15.I moje serce wzajemnością bije, Oddało Ci się, Tobą tylko żyje! Chętnie podzielę losu wszelkie dole. Na wspólną radość naszą i niedolę!

16.”Kotku, Twoja miłość to najlepsze, co mnie spotkało. Jesteś przy mnie zawsze, kiedy potrzeba, kiedy jestem smutna i kiedy wesoła. Jesteś moim słońcem i powietrzem, bez którego moje życie nie ma sensu. Kocham Cię.”

17.Bądź moim towarzyszem w tym życiu, a stanę się twoim prawdziwym przyjacielem!

18.Serce me nie kłamie, Tylko mocno bije. Ciebie tylko kocham I dla Ciebie żyję!

19.Roztapiam się jak śnieg przy ogniu, gdy na mnie patrzę.

20.Jesteś dla mnie tlenem, dzięki któremu oddycham, żyję, jestem… Bez Ciebie zgniłbym w bezdechu na tym marnym świecie.