wyznanie milosci

Wyznanie miłosne dla niej i dla niego – 40 najpiękniejszych sposobów

Wyznanie miłosne pojawi się w każdym związku prędzej, czy później. To oczywiście nie należy do najłatwiejszych zadań i sprawia mimo szczerych chęci masę kłopotów. Kiedy i jak to zrobić? Mamy dla Ciebie aż 40 najpiękniejszych sposobów na wyznanie miłości!

Wyznanie miłości – kiedy i jak to zrobić?

Kiedy pada wyznanie miłości to szczególny moment dla pary. Zdecydowanie nie warto robić tego w pośpiechu, na szybko i bez przygotowania. Lepszą opcją jest wcześniejsze przemyślenie co i w jaki sposób chcemy powiedzieć, aby słowa nie tylko pięknie brzmiały, ale również dokładnie opisywały nasze uczucia. Zapisz sobie swoje myśli, uporządkuj i kilka razy przećwicz, wtedy zyskasz większą pewność siebie.

Wyznanie miłosne prosto z serca to nie tylko symboliczne, ale jakże mocne „Kocham Cię”. To co powiesz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie! Możesz wykazać się kreatywnością, poza tym kierować upodobaniami partnera. Cytat z wiersza, piosenki, czy z ulubionego filmu – to zawsze trafiony pomysł, podobnie jak własne słowa opisujące wasze uczucie. Kiedy wyznać miłość? Zrób to w momencie, w którym masz pewność. Wykorzystaj sprzyjające okoliczności, na przykład samotny wyjazd we dwoje.

20 sposobów na wyznanie miłości dla niej i dla niego

Wiele osób nie wie, jak wyznać miłość. Ty również? Poniżej znajdziesz 20 najpiękniejsze wyznania miłosne, które możesz użyć, jeżeli kogoś kochasz!

1. Balony z wiadomością

Spora część ludzi lubi niecodzienne niespodzianki z przymrużeniem oka. Balony  to dość nieoczywisty podarunek dla dorosłych zakochanych. Wypełnione helem będą unosić się nad sufitem. Mogą tworzyć napis „Kocham Cię”, albo też skrywać w środku list z wyznaniem miłosnym.

2. Napis na lustrze

Panie uwielbiają zostawiać wiadomości zapisane szminką na lustrze i ozdobione odciskiem ust. To doskonały trik, aby w nietuzinkowy sposób wyznać miłość facetowi. Taka wiadomość zaskoczy, a jednocześnie będzie niezwykle seksowna. Jesteśmy pewni, że mężczyzna poczuje się wyjątkowo i doceni kreatywność.

3. Słodki podarunek

Jeśli Twój facet kocha słodkości to ucieszy go wypiek z zapisanym wyznaniem miłości. Przygotuj mu tort, babeczki, czy też zdecyduj się na ciasteczka. Możliwości są ogromne. Ważne jest, aby udało się na smakołyku zawrzeć wszystko co chcesz mu powiedzieć. Napisz miłosną wiadomość lukrem, specjalnym pisakiem lub polewą czekoladową, tudzież na karteczce i umieść wewnątrz. Jedno jest pewne, ten słodki gest zostanie w jego pamięci na długo.

4. Ukryte wiadomości

Wyznanie miłości możesz zapisać na karteczce i ukryć na przykład w aucie, czy plecaku ukochanej osoby. W przypadkowym momencie odkryje ona „laurkę”, więc niespodzianka gwarantowana.

5. Wiadomość na ciele

Niekoniecznie wyznanie miłosne musisz zapisywać na papierze, bo równie dobrze możesz to zrobić na ciele. Tatuaż zostanie na zawsze, na szczęście masz inne metody. Mniej inwazyjne jest zapisanie henną, flamastrem, czy bitą śmietaną lub innym przysmakiem. W tym momencie bądź kreatywna!

  Romans w pracy - jak rozpoznać jego początki? Unikaj romansu z szefem i żonatymi!

6. Kwiaty

Fani klasyki zawsze stawiaj na sprawdzone romantyczne gesty. Wysłanie kwiatów razem z liścikiem to popularne rozwiązanie. W kwiaciarni możesz wybrać odpowiedni bilecik lub samodzielnie napisać kilka słów. Bukiet wręczysz osobiście, albo wyślesz za pomocą firmy kurierskiej. Nie zapomnij wybrać ulubionych roślin kobiety!

7. Miłość wyryta na drzewie

Dawniej zakochani ostrym narzędziem wyrywali na korze drzewa wyznania miłosne lub swoje inicjały.  To stary sposób, a mimo to wciąż ma wielu zwolenników. Zapewniamy, że mało kto będzie się spodziewał takiej niespodzianki.

8. Kłódki

W wielu miejscach zakochani mogą wieszać kłódki ze swoimi inicjałami. Mają one symbolizować ich wieczne uczucie. Możesz przygotować taki przedmiot z wyznaniem i zawiesić wraz z ukochaną osobą. To będzie magiczna chwila!

9. Lodówka

W codziennym biegu czasami zapominamy o bliskich. Zakochani często pozostawiają miłosne wiadomości na lodówce, czyli na widoku. To umili początek dnia!

10. Piasek

Plaża to niebywale romantyczne miejsce. Podczas spaceru możesz za pomocą kijka wyrysować kilka słów na piasku i pokazać partnerowi. Uważaj jednak, aby przypływ nie zniszczył Twojej pracy.

kobieta wyznaje milosc

11. Kalendarz

Masa ludzi ma kalendarze. Twój ukochany również posiada planer? Jeśli nie możesz mu zakupić i przy każdym dniu zapisać miłosne sentencje. To pomysł wymagający sporo pracy, ale warto poświecić trochę czasu, aby sprawić przyjemność.

12. Buziaki

Pocałunki wyrażają czasem więcej niż słowa. Warto każdy buziak połączyć z literą słowa „Kocham Cię”, wtedy będą jeszcze słodsze!

13. List miłosny

W obecnych czasach niewiele osób decyduje się stworzyć list miłosny, a szkoda bo to cudowny pomysł na romantyczne wyznanie miłości. Odręcznie napisany na pięknej papeterii będzie wyjątkową pamiątką.

14. Muzyczna playlista

Stworzenie muzycznej playlisty to ciekawa metoda aby wyznać miłość. Odpowiednie połączenie piosenek to klucz do sukcesu i do powrotu do pięknych wspólnych momentów.

15. Gra

Scabble to gra, w której bawimy się słowami. Wykorzystaj literki, aby ułożyć „Kocham Cię”, a partner będzie zaskoczony obrotem rozgrywki.

16. Książka

Zostaw ukochanej osobie książkę, ale zaznacz w niej fragment, który będzie wyznaniem miłości. To wzruszy każdego!

17. Przesyłka dronem

Nowoczesne technologie dają nam spore możliwości. Dostarcz ukochanej swoje wyznanie miłosne za pomocą drona, a jej reakcja będzie niesamowita.

18. Uroczysta kolacja

Romantyczna kolacja to klasyka, gdy chodzi o wyznanie miłości. Czasami warto stawiać na sprawdzone metody, które nigdy nie zawodzą, czyli przez żołądek do serca.

19. Wyszepcz uczucia

Wyszeptanie do ucha „Kocham Cię” o poranku to najpiękniejszy prezent.

20. Płatki róż

Z rozsypanych płatków róż na łóżku lub na podłodze możesz stworzyć wyznanie miłości. Świece ustawione niedaleko stworzą niepowtarzalny klimat.

Sposobów by powiedzieć „Kocham Cię” jest sporo. Każdego dnia możesz to robić zupełnie inaczej!

mezczyzna wyznaje milosc

20 najpiękniejszych zdań na wyznanie miłości dla niej i dla niego

Istnieje wiele dość uniwersalnych zdań, które mówią o gorącym uczuciu. W naszym zestawieniu znalazło się 20 najpiękniejszych wyznań miłości.  Oto prawdziwie szczere wyznania miłosne dla niego i dla niej:

  Jak mężczyzna sprawdza kobietę? 10 sztuczek na które musisz zwrócić uwagę

1.”Chcę Cię kochać szczerością, zaufaniem, czułością. Chcę dzielić się z Tobą wszystkim co mam.”

2.”Dałeś mi miłość, o której wszyscy marzą. Pozwoliłeś mi odkryć jej piękno. Pozwoliłeś mi zasmakować jego słodyczy i świeżości.”

3.”Kocham Cię na zawsze”.

4.”Każdego dnia magia Twojej miłości zaczyna się od nowa.”

5.”Nie wyobrażam sobie przyszłości bez Ciebie.”

6.”Moje serce mówi do Ciebie cichym głosem, a ja podążam Twoimi śladami.”

7.”Jesteś pierwszą myślą, kiedy się budzę i ostatnią, kiedy zasypiam.”

8.”Nasze serca biją w tym samym rytmie.”

9.”Dałeś mi tyle szczęścia, że zapomniałam o moim smutku.”

10.”Ty jesteś moim kochankiem, moim najlepszym przyjacielem, dlatego chcę spędzić resztę życia z Tobą.”

11.”Nigdy nie byłeś i nigdy nie będziesz częścią mojego świata. Jesteś jego całością!”

12.”Jesteś dla mnie tlenem, dzięki któremu oddycham, żyję, jestem… Bez Ciebie zgniłbym w bezdechu na tym marnym świecie.”

13.”Pamiętaj, że zawsze masz mnie kotku!”

14.”Słońce nauczyło nie śmiać się.
Księżyc nauczył mnie marzyć.
Gwiazdy nauczyły mnie szlochać.
Ty nauczyłeś mnie kochać.”

15.”Masz moją głowę
I serca połowę
Resztę ci dam
Jak będziemy
Sam na sam.”

16.”„Staram się być dżentelmenem tak bardzo, jak tylko mogę. Myślę, że rzeczą, której najbardziej potrzebuje w życiu, jest bycie przy Tobie.”

17.”„Teraz pozwól mi powiedzieć bez jakiejkolwiek nadziei lub terminarza. Po prostu dlatego, że jest Boże Narodzenie, a w Boże Narodzenie mówisz prawdę. Dla mnie jesteś perfekcyjna. I moje stracone serce będzie Cię kochać…”

18.”Piękne są oczy Twe jak promień słońca

Jak cichy wieczór, gwiazdy na niebie

Chciałabym w Twe oczy patrzeć bez końca

I mieć na zawsze przy sobie Ciebie!”

19.”Czy dziś, czy jutro
Kocham Cię…
Czy dziś, czy jutro
Ja wiersze pisze…
Ja kocham słowa,
Ja sercem słyszę,
Blask oczu – to jakby westchnienie,
Pisać wiersze dla Ciebie,
To moje marzenie!

20.”Chcę być z Tobą na zawsze.”

wyznanie milosci

Jak NIE wyznawać miłości? Miłosne faux pas

Trzeba wiedzieć, że przy wyznaniu miłosnym łatwo popełnić faux pas. Czego unikać? Przede wszystkim:

  • nie rób tego za wcześnie, czyli gdy masz masę wątpliwości co do uczucia
  • zwróć uwagę na kolor i gatunek kwiatów, które dajesz, ponieważ nie jest to bez znaczenia
  • nie wysyłaj identycznych wiadomości, jak do swojej byłej partnerki wykaż się inwencją twórczą i szczerością uczuć
  • stwórz odpowiedni nastrój inaczej wyznanie miłosne może być odebrane, jako takie wygłoszone „od czapy”
  • unikaj oklepanych sloganów na zasadzie „kopiuj wklej”.