kobieta flirtuje

Psychologiczne sztuczki na faceta – jak sprawić, aby każdy mężczyzna był Twój?

Zdobycie faceta wymaga odpowiedniego podejścia. Dobry flirt to podstawa. Jak sprawić, aby każdy mężczyzna był twój? Poznaj psychologiczne sztuczki, dzięki którym poderwiesz swojego wymarzonego chłopaka!

Jak psychologicznie podejść faceta?

Psychologiczne sztuczki na faceta działają, pewnie dlatego cieszą się taką popularnością wśród pań. Wbrew pozorom nie są to skomplikowane rzeczy, bo wystarczą odpowiednie gesty i słowa, aby zdobyć przychylność mężczyzny. Niestety, ale gdy robisz wszystko nieumiejętnie, to skutki mogą być zupełnie inne.

20 psychologicznych sztuczek na facetów, które niemal zawsze działają!

Triki działające na facetów bazują na gestach i słowach, a więc na odpowiednim zachowaniu. Techniki są naprawdę różne, co ważne, można wykorzystać je nie tylko podczas flirtu. Poniżej znajdziesz 20 psychologicznych sztuczek na facetów:

1. Przyciągaj jego wzrok

Kontakt wzrokowy jest ważny, zwłaszcza w relacji damsko-męskiej. Panom trudno jest oprzeć się zalotnym spojrzeniom. Warto zatem to wykorzystać! Przyciągnij jego wzrok i wytrzymaj tak kilka sekund, dorzuć do tego szczery uśmiech, a z pewnością skradniesz serce.

2. Wymawianie imienia

Psychologiczne sztuczki na podryw są różne, a ta z wymawianiem czyjegoś imienia to klasyka. Dlaczego? W ten sposób podbudowujemy ego drugiej osoby, mało tego, czuje się ona doceniona, dodatkowo też atrakcyjniejsza. To nie koniec plusów, bowiem pozwala to skrócić dystans, przede wszystkim jeśli się jeszcze dobrze nie znacie. Wplatanie imienia faceta w rozmowę jest banalnie proste, a może spowodować, że zyskasz w jego oczach.

3. Naśladownictwo

Mało kto wie, ale naśladowanie czyiś ruchów to strzał w 10. Subtelne kopiowanie zachowania powoduje, że drugiej osobie wydajemy się podobni. To zdecydowanie działa na nasz plus, aczkolwiek nie ma co przesadzać, bo wtedy będzie to sztuczne i na siłę. Pamiętaj, że naśladownictwo bazuje nie tylko na gestach, ale i na słowach.

4. Komplementy

Każdy lubi usłyszeć miłe słowo na swój temat. Stosowanie komplementów względem facetów to stary trik, który zawsze działa. Ważne jest, aby były wypowiadać je szczerze, do tego nie ma co za bardzo słodzić. Jeden bądź dwa komplementy od serca w zupełności wystarczą. Facet z pewnością dostrzeże, że doceniasz go, nie tylko za wygląd.

5. Daj wolność facetowi

Panowie lubią wolność w życiu, dlatego nie osaczaj ich. Nie nie oczekuj kontaktu non stop, bo każdy ma swoje codzienne obowiązki itd. Zobaczysz, że to zaprocentuje, bowiem taka rozłąka pozwoli mu bardziej docenić znajomość.

  8 pomysłów na szaloną randkę

6. Proś faceta o pomoc

Facet lubi czuć się potrzebny i być pewnego rodzaju rycerzem dla kobiety. Niejeden z chęcią wyświadczy przysługę. Chcesz, żeby wybawił Cię z opresji? Zapytaj go o radę przy wyborze smartfona, czy poproś o pomoc, gdy zepsuje się coś w mieszkaniu. Z pewnością Ci nie odmówi. Nie zapomnij później podziękować i rzucić komplement.

7. Trik na bliższy kontakt

Czasami trudno jest się przełamać i spojrzeć komuś w oczy, a kontakt wzrokowy jest przecież ważny. Można wykorzystać tutaj metodę zapamiętania koloru tęczówek. Będziesz musiała spojrzeć na niego dłużej, a on poprzez to pomyśli, że nie jest Ci obojętny. To idealna opcja dla nieśmiałych pań!

8. Życzliwe nastawienie do faceta

Uśmiechaj się, staraj się utrzymać rozmowę oraz bądź miła. Facet będzie zachwycony, bo zauważy Twoje zaangażowanie oraz życzliwość. Kiedy jesteś małomówna może uznać Cię za ponurą, albo za bardzo nieśmiałą. Wtedy z pewnością skrócenie dystansu będzie trudniejsze, a twoje negatywne nastawienie go odepchnie zamiast przyciągnąć.

9. Nie staraj się być seksowna bądź naturalna

Naturalność zawsze się obroni i to bez względu na sytuację. Faceci lubią pewne siebie i seksowne kobiety, ale nie ma co przesadzać z okazywaniem pewnych cech. Nie rób nic na siłę!

10. Tajemniczość

Tajemnicze dziewczyny wydają się facetom niebywale atrakcyjne. Stopniowo daj mu się poznawać, a zatem powoli odkrywaj kolejne karty. To spowoduje, że z niecierpliwością będzie oczekiwał na kolejne spotkanie. Aura tajemniczości jest niesłychanie kusząca dla panów.

11. Sztuczny wybór

Ten trik psychologiczny bardzo przydaje się nie tylko w przypadku facetów. Na czym polega? Musisz sformułować tak pytanie, aby dać mężczyźnie wybór, aczkolwiek to Ty podjęłaś decyzję. To doskonała propozycja, gdy chcemy wyjść na randkę do restauracji, albo w inny sposób spędzić czas wolny. Zobaczysz, że mężczyzna doceni fakt, iż liczysz się z jego zdaniem, mimo iż to była Twoja inicjatywa.

12. Przyznanie się do nieśmiałości

Wiele kobiet uważa, że ich nieśmiałość jest wadą, niekoniecznie tak musi być. Jeśli powiesz o tym, na przykład żartobliwie facetowi będzie dużo łatwiej przełamać pierwsze lody. Tobie będzie łatwiej, a on musi wykazać większą inicjatywę oraz wyrozumiałość względem Ciebie. To też pewnego rodzaju test, czy mężczyzna nadaje się na potencjalnego partnera.

13. Zaskakująca randka

Psychologiczne sztuczki na faceta to przede wszystkim wykorzystanie adrenaliny na pokonanie stresu. Pójście na randkę, gdzie wkradnie się trochę emocji pozwoli zapomnieć o tym, że spotkanie budzi w was pewne obawy. Co więcej, przeżycie razem czegoś ekscytującego z pewnością zapadnie wam w pamięci i to na długo. Chłopak będzie wielokrotnie wracał do tej przygody.

  Orbiting - co to znaczy i jak się przed nim bronić?

14. Spontaniczność

Faceci lubią zdecydowane, a jednocześnie spontaniczne dziewczyny. Nie zastanawiaj się wobec tego długo nad odpowiedzią na pytanie, czy  też nad wyborem dania w restauracji. Daj mu jasny sygnał, że wiesz czego chcesz. Wykorzystuj ten trik zarówno w życiu, jak i  podczas kontaktów online.

15. Żartuj

Poczucie humoru to ważna rzecz, na którą zwracają uwagę faceci. To czy się uśmiechasz, masz dystans do siebie oraz jak żartujesz może spowodować, że zyskasz w oczach mężczyzny. Bądź otwarta, wesoła i spontaniczna, a przekonasz do siebie niejednego człowieka. Możesz zdobyć ich sympatię, jak i poprzez to uwieść.

16. Kontakt fizyczny

Kiedy już pierwsze lody zostały przełamane i znacie się to możesz pozwolić sobie na dużo więcej niż w przypadku nowej osoby. Subtelny, niby przypadkowy dotyk da mu do zrozumienia, że nie jest Ci obojętny. Co więcej, poprzez to możesz zdobyć jego serce. Zachowaj jednak umiar co do gestów, aby nie odczytał tego zupełnie inaczej.

17. Okazuj zainteresowanie

Facet lubi, gdy go słuchasz, chcesz dowiedzieć się o nim więcej, a także przejmujesz inicjatywę. Pytaj oraz zagaduj, a zobaczysz, że on zauważy Twoje zainteresowanie względem jego osoby.

18. Pokaż podobieństwa

Czasami samo naśladownictwo nie wystarcza, aby uwieść faceta. Pokaż zatem, że macie wspólne zainteresowania, gust muzyczny, czy też lubicie oboje podróżować. To was połączy!

19. Uśmiech

Bezapelacyjnie szczery uśmiech to tajna kobieca broń. Zapewniamy, że żaden facet mu się nie oprze!

20. Niedostępność

Nie chodzi o to, aby być zamkniętą, ale dać facetowi okazje się wykazać. To, że musi starać się bardziej, zdecydowanie mocniej doceni. Mężczyźni to zdobywcy, więc pozwól mu się do siebie zbliżyć. Będzie musiał pokonać kilka trudności nim dotrze do Twojego bogatego wnętrza.