kobieta przyciaga faceta

10 skutecznych sposobów, aby przyciągnąć do siebie faceta

Sposobów na podryw jest wiele, tak samo jak trików na przyciągniecie faceta. Nie wiesz co zrobić? W naszym artykule znajdziesz aż 10 wskazówek, dzięki którym zainteresujesz wymarzonego chłopaka!

Przyciągnięcie faceta? To naprawdę proste!

Wiadomo, że mężczyźni zwracają uwagę na wygląd, ale nie można zapominać, że tak naprawdę to niejedyna rzecz, której się uważnie przyglądają. Dla nich liczy się dużo więcej niż Ci się może wydawać. Jak przyciągnąć faceta? Poniżej znajdziesz 10 skutecznych sposobów. Oto one:

1. Uśmiech

Uśmiech to tajna broń, i ważny gest. Wykorzystaj to! Dziewczyna, która jest pozytywnie nastawiona do świata z reguły bardzo dużo się uśmiecha, to dobrze. Robi to zawsze szczerze, dzięki temu faceci do niej dosłownie lgną. To ich intryguje, zachęca, ponadto dodaje odwagi, aby zrobić pierwszy krok w stronę kobiety.

2. Kontakt wzrokowy

Spojrzenie ma w sobie pewnego rodzaju magię, bo pozwala budować zaufanie, a nawet bliskość. W wielu przypadkach zdradza również nasze intencje względem drugiej osoby. Pamiętaj, że patrzenie w oczy rozmówcy jest ważne bez względu na to, czy to zwykła pogawędka, czy też flirt.

3. Pewność siebie

Jak przyciągnąć faceta? Pewność siebie jest kluczem. Większość panów lubi kobiety, które nie są typowymi „szarymi myszkami”, czyli nie boją się mówić co myślą, chętnie wyrażają swoje opinie i są aktywne w rozmowie. Unikaj jednak zarozumiałości!

4. Pasje

Zastanawiasz się, jak przyciągnąć faceta do siebie? Pokaż mu, że jesteś dziewczyną z pasją. Możesz mu w ten sposób zaimponować, zaciekawić go, poza tym pokazać, że w życiu się realizujesz. Pamiętaj, że posiadanie hobby jest ogromnym atutem!

5. Otwartość

Zdecydowanie na plus w kontaktach z facetami działa to, że jesteś otwartą osobą. Okaż zainteresowanie mężczyźnie, a on to doceni. Nie da się ukryć, że ludzie pozytywnie nastawieni są lepiej odbierani przez społeczeństwo niż zamknięci.

  Czego pragną mężczyźni? 30 najważniejszych potrzeb faceta

para trzyma papierowe serca

6. Dystans do siebie

Kolejną ważną kwestią, gdy zastanawiasz się, jak przyciągnąć faceta będzie z pewnością dystans do siebie, a także poczucie humoru. To Twoje atuty w czasie flirtu, bo dzięki nim pokażesz, że jesteś wesołą, otwartą i zabawną kobietą, która nie będzie się bez powodu obrażać. On wie, że z Tobą nie będzie się nudzić!

7. Traktuj każdego z szacunkiem

Wbrew pozorom mężczyźni zwracają uwagę na wiele zachowań. Kobiety, które traktują wszystkich z szacunkiem i okazują innym zainteresowanie, a także pomoc są uwielbiane. To sygnał dla chłopaka, że jesteś dobrym człowiekiem i warto poznać Cię bliżej.

8. Naturalność

Dziewczyna, która jest sobą może przyciągać facetów. Naturalność w zachowaniu daje Ci sporą przewagę, bo uwodzisz go osobowością. Udawanie, pozory i robienie wszystkiego pod publiczkę – to prędzej, czy później i tak się wyda, a chłopak będzie rozczarowany, bo przecież spotykał się z kimś innym.

9. Doceniaj chłopaka

Jak przyciągnąć faceta do siebie? Komplementuj go, ale tylko i wyłącznie szczerze inaczej wyczuje fałsz. Ważne jest skupianie się na jego dokonaniach, a nie wyłącznie na cechach wyglądu. Dodatkowo często używaj jego imienia i wtrącaj w rozmowę słowo „my”, a to was do siebie zbliży.

10. Gesty

Mężczyzn przyciągają subtelne gesty, które w pewien sposób pokazują zainteresowanie względem ich osoby. Spojrzenie, seksowne zakładanie nogi na nogę, naturalny śmiech – to wszystko zwróci jego uwagę bardziej niż myślisz!

Czego NIE robić, aby przyciągnąć faceta?

Wiesz już co robić, aby przyciągnąć do siebie faceta. Musisz jednak pamiętać, że nie wszystkie zachowania dadzą taki efekt. Czego absolutnie nie robić? Poniżej znajdziesz tylko kilka przykładów:

  • władczość – nie możesz być kobietą, która decyduje o wszystkim i ma ostatnie słowo, bo większość facetów nie chce być przysłowiowym pantoflarzem
  • awantury – jeśli kobieta ciągle się z kimś kłóci i okazuje swoją wyższość nie jest w oczach faceta materiałem na dziewczynę
  • mocne zwracanie uwagi na siebie – trzeba we wszystkim mieć umiar, dlatego też nie staraj się za wszelką cenę przyciągnąć do siebie mężczyzny
  • kobieta „bluszcz” – faceci uciekają od dziewczyn, które już od samego początku znajomości żądają od nich 100% uwagi i zabierają im ich wolność
  • plotkowanie – to jedna z najgorszych rzeczy jakie możesz robić na randce z facetem, bo obgadywanie innych pokaże, że widzisz tylko wady innych ludzi, a co gorsza, jesteś zazdrośnicą
  • związek jest dla Ciebie wszystkim – taka postawa odpycha, bowiem chłopak może się obawiać, że będziesz pragnęła od niego 100% uwagi, bo Ty od razu zrezygnujesz ze znajomych, pasji, czy innych zajęć, aby być tylko z nim
  • nieszczerość – kłamstwo zawsze prędzej, czy później się wyda, więc nie baw się w żadne gierki, a więc nie udawaj przed chłopakiem
  • zazdrość w chorobliwej postaci – kiedy już na początku znajomości pojawia się obsesyjna zazdrość to chłopak woli zrezygnować z tej relacji, bo nie chce być niczyim więźniem.
  250 intymnych i erotycznych pytań do chłopaka i dziewczyny

Wyżej opisane zachowania odpychają chłopaków. Jeśli będziesz je wykorzystywać to z pewnością osiągniesz efekt odwrotny od zamierzonego.