kobieta znalazla chlopaka

Jak znaleźć chłopaka? 10 kobiecych rad

Każdy chce mieć w życiu kogoś bliskiego z kim będzie dzielił dobre i złe chwile. Nie tak łatwo na taką osobę natrafić, ale można w pewien sposób zwiększyć szanse. Szukasz drugiej połówki? Sprawdź, jak znaleźć chłopaka!

Gdzie znaleźć chłopaka?

Znalezienie chłopaka czasami jest dużo prostsze niż nam się wydaje. Można w zasadzie wykorzystać każdą okazję, by poznać kogoś nowego. A kto wie być może to będzie nasz potencjalny partner. Trzeba wobec tego być otwartym na nowe kontakty. Gdzie znaleźć chłopaka?

1. Zapisz się na zajęcia sportowe

Siłownie i kluby fitness pełne są mężczyzn, którzy dbają o sylwetkę. Możesz uczęszczać na konkretne zajęcia, albo przychodzić do ogólnodostępnych sal dla osób trenujących. Z reguły wieczorami jest najwięcej ludzi, tak samo jak w godzinach przedpołudniowych w weekend. Połączysz przyjemne z pożytecznym, a więc zadbasz o ciało oraz być może poszerzysz grono swoich znajomych.

2. Kurs językowy

To kolejna dobra lokalizacja do nawiązywania kontaktów. Grupy są niewielkie, wobec tego wszyscy się mogą dobrze poznać. Co więcej możesz wykorzystać naukę języka, jako pretekst do wspólnego spotkania. Nie musisz od razu zapisywać się na pełen kurs, często są darmowe pojedyncze lekcje. To pozwoli Ci wybadać teren.

3. Wychodź do ludzi

Wychodź na wernisaże, czy spotkania plenerowe – tam pojawia się sporo ludzi. Nie bój się do kogoś zagadać.

4. Zakupy

Nawet prozaiczne miejsca mogą być okazją, by spotkać kogoś wyjątkowego. Możesz zaczepić chłopaka przy regale i poprosić o pomoc w wyborze produktu, albo podania artykułu znajdującego się wysoko. Podczas zakupów miej oczy otwarte nie tylko na promocje!

  20 rodzajów związków - jakie są i jaki tworzycie Wy?

5. Spacer z psem

Park, alejki, czy brzeg rzeki to miejsca, w których spotkasz fanów aktywności fizycznej, spacerowiczów, czy grupki znajomych spędzających czas na świeżym powietrzu. Okoliczności są niezwykle romantyczne, więc to wykorzystaj, na przykład dosiądź się do samotnego chłopaka na ławce.

6. Koncert

Tam poznasz fana takiej samej muzyki, jakiej i Ty słuchasz. To pretekst do rozpoczęcia rozmowy, a luźna atmosfera i nutka zabawy pomaga nawiązywać nowe znajomości. Nieśmiała? Koleżanki mogą Cię wesprzeć!

7. Impreza u znajomych

To stary patent na poznanie miłości swojego życia. Znajomi przyprowadzają swoich i w ten sposób jest wiele nowych osób, których nie znasz.

8. Pielgrzymka

Spędzacie w grupie sporo czasu, zwłaszcza jeśli to kilku dniowy wypad. Łączy was modlitwa, podobne cele życiowe oraz trud wędrówki. Wiele osób poznaje tak miłość.

9. Wakacyjne obozy

Tam masz pewność, że spotkasz chłopaka o podobnych zainteresowaniach, na przykład fana żeglarstwa, czy karate. Wobec tego już na samym starcie macie ze sobą wiele wspólnego.

10. Aplikacje randkowe

Musisz jednak patrzeć na ten sposób z lekkim przymrużeniem oka. Dopiero spotkanie z daną osobą jest w stanie Ci pokazać, jaka ona naprawdę jest. Choć masa znajomości online przeradza się w przyjaźnie, miłość, a nawet kończy ślubem.

Jak znajdziesz odpowiedniego kandydata to możesz skorzystać z naszych pytań do chłopaka, które pomogą przełamać Ci pierwsze lody!

10 kobiecych rad, jak znaleźć chłopaka

Poniżej znajdziesz kobiece rady, które pomogą Ci znaleźć partnera:

  1. Każde miejsce jest dobre, by znaleźć miłość. Jednak należy pamiętać, że nic na siłę!
  2. Pamiętaj, że nie tylko mimika mówi dużo, ale również Twoja postawa i gesty.
  3. Miej oczy otwarte i często wychodź w nowe miejsca, a zatem poszerzaj grono znajomych. To zdecydowanie zwiększa szanse na miłość!
  4. Podkreśl strojem oraz makijażem swoje największe atuty. Zadbaj o swój wygląd oraz o wnętrze, czyli rozwijaj także hobby i umiejętności.
  5. Zmień coś w swoim wyglądzie, by poczuć się pewniej. Nawet delikatna modyfikacja, na przykład inne układanie włosów może wiele zmienić.
  6. Bądź sobą, pokaż swoje pasje, a facet to doceni. Kto wie może podziela Twoje zainteresowania i to was połączy.
  7. Wychodź czasami sama, na przykład do kawiarni, czy siłowni. Dlaczego? Niekiedy grono koleżanek może onieśmielać chłopaka i zdecydowanie łatwiej jest mu, gdy jesteś sama. Spotkanie w cztery oczy bywa pomocne, łatwiej przełamać lody, zwłaszcza dla osób nieśmiałych.
  8. Odważ się zrobić pierwszy krok, na przykład zaczepić chłopaka w sklepie.
  9. Nigdy nie skreślaj nikogo na początku znajomości, być może pierwsze wrażenie jest mylne i ta osoba okaże się interesująca przy bliższym poznaniu.
  10. Musisz pokazać się z jak najlepszej strony, a więc bądź spontaniczna, uśmiechnięta i wesoła. Pozytywne dziewczyny są dobrze odbierane przez otoczenie, według wielu to przyciąga drugą połówkę. Natomiast jeśli jesteś smutna, zamknięta w sobie, czy wiecznie niezadowolona Twoje szanse na poznanie kogoś maleją.