kobieta poznaje faceta przez internet

Jak poderwać chłopaka przez internet? 10 kobiecych rad

Internet daje nam w zasadzie nieograniczone możliwości i to na wielu polach. Bez wychodzenia z domu można robić masę rzeczy, o których kiedyś nawet nikt by dawniej nie pomyślał. Poznanie kogoś online nie jest kłopotem, wręcz przeciwnie, to prostsze niż się masie ludzi wydaje. Jak poderwać chłopaka przez internet? Sprawdź nasze triki!

Podryw faceta przez internet – czy to możliwe?

Internet w obecnych czasach oferuje nam wiele kanałów social media, apki randkowe, poza tym fora i przeróżne strony. Tam właśnie można kogoś poderwać. W jaki sposób? Wystarczy trochę inwencji twórczej, chęci oraz odwagi. To dla osób nieśmiałych, albo bardzo zapracowanych w zasadzie jedyna okazja, aby kogoś poznać. Masa osób wykorzystuje najnowsze technologię, aby flirtować i potem bardzo często przenosi zawarte tam znajomości do „reala”.

Randkowanie online jest coraz popularniejsze, zwłaszcza w dużych miastach, gdzie tryb życia jest szybki. Większość osób wybiera apki randkowe, ale w zasadzie jeśli ktoś wpadł Ci w oko na kanałach social media typu Instagram bądź Facebook, czy też na YouTube nic nie stoi na przeszkodzie, aby go właśnie tam poderwać. Znajdź w sobie odwagę do działania. Co ciekawe, podryw faceta w internecie to nie tylko domena nastolatek, ale i dużo starszych kobiet. Nie ma w zasadzie konkretnego przedziału wiekowego, bo i seniorki w taki sposób szukają nowych znajomości.

Jak zagadać do chłopaka przez internet? Pierwsza rozmowa

Masz już upatrzony obiekt westchnień, ale nie wiesz jak zagadać do chłopaka przez internet? Spokojnie, wbrew pozorom nie jest to aż takie trudne, jak się wielu wydaje. Nie bój się przejąć inicjatywy, a więc wziąć spraw w swoje ręce. Pierwsza rozmowa jest kluczowa, bo decyduje w dużym stopniu, czy ta znajomość będzie kontynuowana. Zaczep go! Możesz polubić jego zdjęcie na kanałach social media, skomentować, czy zwyczajnie wysłać wiadomość. Postaw na coś nieoczywistego, dzięki temu będzie zaciekawiony Twoją osobę i zechce rozpocząć konwersację. Wykaż się inteligencją, humorem oraz dystansem, a z pewnością chłopak odpisze.

Rozmowę przez internet zacznij spontanicznie, przedstaw się i o coś zapytaj, w ten sposób wzrasta szansa, że chłopak będzie kontynuował konwersację. Pamiętaj, aby nie ponaglać go wiadomościami, gdy nie chce prowadzić pogawędki to zwyczajnie to uszanuj. Nie stosuj żadnych gierek, bo tylko sobie zaszkodzisz. Zawsze zwracaj uwagę na ortografię, stylistykę, do tego naużywanie emotikon nie jest dobrym pomysłem, tak jak pisanie bardzo długich wywodów. Krótkie, zwięzłe i rzeczowe – takie powinny być wiadomości kierowane przez internet. Bądź w nich zwyczajnie sobą!

kobieta podrywa faceta przez internet

Jak poderwać chłopaka przez internet? 10 sprawdzonych sposobów

Naprawdę wiele dziewczyn zastanawia się, jak poderwać chłopaka przez internet. Ty również? Poniżej znajdziesz 10 sprawdzonych sposobów, które Ci to ułatwią. Oto one:

1. Zdjęcie

Jeśli zaczepiasz nieznajomego chłopaka, albo takiego, którego znasz wyłącznie z widzenia musisz zadbać o swój profil na kanałach social media lub w aplikacji randkowej. Zdjęcie to podstawowa rzecz. Pamiętaj, że musi być aktualne. Faceci to wzrokowcy i zazwyczaj pierwsze na co zwracają uwagę to właśnie na wygląd. Zachęć go wobec tego, aby chciał Cię poznać. Wstaw naturalną siebie bez przeróbek w specjalnych programach. Co powinno być na fotografii? Pokazuj nie tylko twarz, ale i sylwetkę. Zapomnij o wulgarnych pozach, przesadnych stylizacjach i tonie makijażu, chyba że tak wyglądasz na co dzień. To pozwoli mu ocenić, jak faktycznie się prezentujesz.

  O czym i jak pisać z dziewczyną? 135 niebanalnych przykładów

2. Szczerość

W internecie możesz być kim chcesz, ale jeśli myślisz o poważnym flircie to postaw na szczerość. Facet powinien wiedzieć, jak wyglądasz, ile masz faktycznie lat oraz czy masz dziecko. Prawda i tak prędzej, czy później wyjdzie na jaw, więc z pewnymi rzeczami nie ma co zwlekać. On musi chcieć poznać Cię taką, jak jesteś, a nie wymyśloną postać online. Oszustko zapewne skończy waszą znajomość szybciej niż się zaczęła.

3. Słowa

Rozmowa online bazuje przede wszystkim na słowach. To co napiszesz utkwi facetowi w głowie, więc zadbaj o to, aby pisać zgodnie z ortografią i stylistyką. Zapomnij o dziecięcym języku internetowym, bo to go zniechęci. Nie nękaj go również natłokiem informacji i setkami wiadomości dziennie. Odrobina tajemnicy rozbudzi jego wyobraźnie!

4. Prosto i na temat

Profil w social media, czy w apce randkowej powinien odwzorowywać Ciebie, choć zachowaj umiar w pewnych kwestiach. Nie rozbudowuj historii swojego życia, aby wyglądała na ciekawszą. Bądź pewna, że facet wnikliwie przejrzy wszystko, aby lepiej Cię poznać. Rzeczowość jest zatem ważna, bowiem wszelkie informacje z pewnością zapadną w jego pamięci.

5. Daj się poznać

Kiedy nawiążesz flirt online daj szansę chłopakowi się poznać. Rozmowa o niczym nic nie wzniesie w tę znajomość, podobnie jak zanudzanie go historiami ze swojego życia. Uwiedziesz go dużo bardziej swoją błyskotliwością oraz humorem. Dowcipna pogawędka na ciekawy temat go zaintryguje. Pokaż, że jesteś dziewczyną z klasą, która ma zainteresowania. Zapomnij natomiast o „gwiazdorzeniu”, bo to go z pewnością odrzuci.

6. Nigdy nie bądź zapatrzona w siebie

Nie stawiaj na początku znajomości wymagań, więc nie wymieniaj listy oczekiwań względem chłopaka w aplikacji randkowej. Na wszystko przychodzi czas, na początku trzeba się zwyczajnie poznać. Facet nie szuka kobiety nastawionej na „branie”, ponieważ pragnie równej sobie partnerki.

7. Bądź sobą!

Nie ważne, czy podrywasz chłopaka online, czy w realu nigdy nikogo nie udawaj. Pokaż się z jak najlepszej strony, ale prawdziwą siebie. Nie ubarwiaj swojego życia, bo przecież na spotkaniu facet będzie oczekiwał takiej samej osoby.

8. Nie proponuj do razu spotkania!

Wiele osób od razu wszystko stawia na jedną kartę i po chwili proponuje spotkanie w realu. Takie zachowanie może wystraszyć chłopaka. Lepiej wymienić kilka wiadomości, trochę się poznać i subtelnie zasugerować wyjście na kawę, czy na drinka. Nie wyjdziesz wtedy na desperatkę!

9. Kultura osobista

Nie ważne, czy online, czy na żywo kultura osobista jest kluczowa. Nigdy nie udawaj „księżniczki”, poza tym nie bądź chamska jeśli coś nie pójdzie po Twojej myśli. Nie obrażaj się, nie denerwuj, zamiast tego zachowaj optymizm i spokój bez względu na to co by się nie działo, a zapunktujesz w męskich oczach.

  Jak flirtować przez SMS-y? 15 najważniejszych zasad

10. Zapomnij o schematach

Na portalach randkowych codziennie każdy dostaje setki podobnych wiadomości, dlatego dobrze się wyłamać. Postaw na oryginalność i zaskocz faceta, a możesz być pewna, że go zaintrygujesz.

milosc przez internet

Jak rozkochać w sobie chłopaka przez internet?

W życiu realnym masz możliwość uwieść faceta na różne sposoby natomiast online są już pewne ograniczenia. Myślisz nie tylko, jak zagadać do chłopaka przez internet, ale również co zrobić, aby konwersacja była udana. Działanie to najważniejszy aspekt. Możesz wysyłać facetowi subtelne znaki, na przykład lubić jego zdjęcia bądź od razu zdecydować się na bezpośredniość, czyli na wysłanie wiadomości.

Jak rozkochać w sobie chłopaka online? Zadbaj o swój wizerunek na zdjęciach, bo dzięki temu możesz zwiększyć swoją szansę na spotkanie w realu. Pokaż się z uśmiechem w naturalnym wydaniu, a go uwiedziesz. Diabeł tkwi w szczegółach, więc o nich nie zapominaj! Naucz się rozmawiać o niczym, poza tym pytaj i słuchaj uważnie. Kiedy się już trochę poznacie możesz zaproponować mu, na przykład rozmowę telefoniczną, czy też „na kamerce”. W ten sposób będziecie mogli się zobaczyć, do tego zaobserwować wzajemne reakcje na siebie i tak bardziej normalnie pogadać bez pisania. 

Czy warto kontynuować internetowy podryw na żywo?

W internecie możemy rozmawiać z wieloma osobami nawet jednocześnie. Portale randkowe i kanały social media pełne są ludzi o podobnych zainteresowaniach. To powoduje, że bardzo łatwo znaleźć kogoś innego, bo możliwości są ogromne. To zwiększa ryzyko, że dana osoba może zamienić nas na kolejną. Nie każdy przecież chce kontynuować znajomość w realu, albo od razu ma sprecyzowane co do niej oczekiwania. Dużo zależy, więc od nas samych, przede wszystkim czy rozmowa się klei, czy chcemy się poznać tak naprawdę. Nie ma co nigdy nalegać na spotkanie, bo obie strony muszą być tak samo chętne.

Kontynuowanie znajomości internetowej na żywo powoduje, że możemy przejść do flirtu w zupełnie innym wymiarze. Udało nam się zaciekawić mężczyznę swoją osobą i trzeba to wykorzystać. Spotkanie twarzą w twarz jest zupełnie inne, bo będziecie się już widzieć. W realu wykorzystuje się gesty, spojrzenia i klimat miejsca, aby poderwać faceta. Równie ważny jest nasz wizerunek. W momencie, gdy jest między wami przysłowiowa chemia naprawdę warto dać się poznać, choć nie ma co nastawiać się na wielką miłość. Czasami rzeczywistość online nie pokrywa się z tą prawdziwą, bo w cztery oczy czar pryska. Nic nie szkodzi, bo zdobędziesz w ten sposób cenne doświadczenie we flircie z mężczyznami, ponadto przełamiesz się i kogoś poznasz w dość niekonwencjonalny sposób. To szansa, a od Ciebie zależy, czy ją wykorzystasz.