kobieta flirtuje w barze

Jak poderwać chłopaka? 25 sprawdzonych sposobów

Relacje damsko-męskie dla wielu są ogromną zagadką i jednocześnie trudno im nawiązać z kimś kontakt. Masa dziewczyn zastanawia się w jaki sposób poderwać chłopaka. Ty też nie wiesz? Spokojnie, sprawdź 25 najlepszych patentów na podryw! To wcale nie takie trudne.

25 sprawdzonych sposobów, jak poderwać chłopaka

Sposobów na podryw jest wiele. Kontakt z nowo poznanym chłopakiem budzi w niektórych paniach niepokój oraz nutkę niepewności i stresu. Zachowaj luz, uśmiechnij się i do boju. Wykorzystaj 25 skutecznych patentów na podryw chłopaka. Oto sprawdzone metody, aby wzbudzić w kimś zainteresowanie:

Jeśli chłopak jest z tej samej klasy masz uproszczone zadanie, bo wystarczy:

1. Pożyczyć mu przybory szkolne, notatki, czy inny przedmiot

Kiedy zapomni oddać masz pretekst do rozpoczęcia rozmowy. Upomnij się o swoje przedmioty, następnie kontynuuj pogawędkę rzucając kolejne tematy.

2. Docenić go

Zauważ jeśli zmienił fryzurę, ma nowe buty, czy bluzę. Faceci kochają komplementy, jednak nie przesadzaj ze słodzeniem, bo on to wyczuje. W subtelny sposób zakomunikuj chłopakowi, że widzisz jego pozytywną zmianę. Uśmiech będzie idealną kropką nad „i”.

3. Zająć miejsce w tej samej ławce, albo jak najbliżej niego bądź pomocna.

Internetowy podryw jest coraz częstszym zjawiskiem. Jest łatwy i idealny dla nieśmiałych kobiet. Możesz skorzystać z aplikacji randkowej, albo zaczepić chłopaka na jakimś z portali, czy kanałów social media. Facebook i Instagram są do tego idealne.

Informacje, które się tam pojawiają przydadzą się również do rozpoczęcia rozmowy w realu, na przykład na korytarzu w akademiku, czy na zajęciach sportowych. Co zrobić? W internecie zwróć na siebie uwagę i wyjdź z inicjatywą:

4. Polub, czy skomentuj jego zdjęcie.

Nie ma nic prostszego niż „zaczepka” w Internecie. Polubienie to tylko chwila, potem pozostaje czekać na jego reakcję. Co ważne, warto również skomentować zdjęcie w ciekawy sposób, wtedy zwiększasz swoją szansę, że chłopak się do Ciebie odezwie w wiadomości prywatnej lub będzie kontynuował wymianę zdań bezpośrednio pod fotografią.

5. Oglądaj jego relacje, warto też na jakąś odpowiedzieć.

Śledzenie relacji chłopaka da mu do myślenia, ale zazwyczaj  dopiero dowcipna odpowiedź lub pytanie sprawi, że dojdzie do wymiany zdań.

kobieta podrywa mezczyzne

6. Możesz zacząć go obserwować bądź wysłać zaproszenie do grona znajomych

Kiedy znasz chłopaka, tudzież macie wspólnych znajomych jest łatwiej o kontakt i nawiązanie nici porozumienia. Co może tutaj pomóc w poderwaniu? Wysłanie zaproszenia. W większości przypadków ta mała rzecz pozwala nawiązać kontakt.

7. Wspólna pasja

Nic tak nie łączy ludzi, jak podobne zainteresowania, czy poglądy. Macie temat do rozmów i okazję, by razem spędzać czas. Sport, muzyka, kino, fotografia… Tak naprawdę uda się znaleźć wiele łączących was rzeczy. Staraj się to odkryć poprzez rozmowę, czy wspólne wyjścia.

8. Zaimponuj mu

Zaproponuj wspólną naukę, uprawianie sportu, albo wykorzystaj inną okazję, by pokazać swoją wiedzę oraz umiejętności. Nie staraj się być przemądrzała, bo to Ci zaszkodzi zamiast pomóc.

9. Poproś chłopaka o pomoc

Panowie lubią być doceniani, a więc wykorzystaj to. Planujesz zakup nowego telefonu? Chcesz wyjechać w góry, a on już tam był? Szukaj okazji i pretekstów, dzięki temu spędzicie trochę czasu wspólnie, a co za tym idzie poznacie się bliżej.

10. Wyjdź z inicjatywą

Nie bój się zaprosić chłopaka na kawę, czy na spacer. Taki krok pokaże mu, że Ci zależy na tej znajomości.

  250 intymnych i erotycznych pytań do chłopaka i dziewczyny

11. Przypadkowe spotkanie

Czasami szczęściu należy pomóc, dlatego warto „wybadać”, gdzie chłopak bywa. Przypadkowe spotkanie pozwala nawiązać kontakt. Siłownia, klub, biblioteka – możliwości są ogromne!

12. Spojrzenie

Utrzymywanie kontaktu wzrokowego bądź obserwacja chłopaka połączona z zalotnym uśmiechem powoduje, że on widzi Twoje zainteresowanie. Kolejny krok należy do niego!

13. Teksty na podryw

W większości przypadków to faceci stosują popularne teksty na podryw. Nie można zapominać, że dziewczyny również mogą je używać. Warto jednak unikać banałów, zamiast tego wybrać coś mniej oczywistego co go totalnie zaskoczy. „Hej! Naprawdę miło Cię widzieć”, czy „Co powiesz na wspólną kolację jutro?” – to tylko kilka przykładów. Teksy na podryw pozwalają nawiązać nić porozumienia, więc koniecznie to wykorzystaj, ale z głową inaczej tylko się ośmieszysz.

14. Okaż zainteresowanie

Mało kto zdaje sobie sprawę, że okazywanie zainteresowania, a więc uważne słuchanie i dopytywanie może być formą flirtu. Nigdy jednak nie bądź w swoich działaniach natarczywa lub zbyt ciekawska, bo facet odbierze to zupełnie inaczej niż być chciała!

15. Zwróć uwagę faceta!

Wygląd wizualny jest ważnym aspektem. Zadbaj o siebie, choć nie udawaj kogoś kim nie jesteś. Dobrze dobrana fryzura, subtelny makijaż i strój podkreślający atuty Twojej sylwetki spowoduje, że chłopak Cię zauważy. Unikaj wyzywających stylizacji oraz make up, bowiem zdecydowanie lepszy efekt uzyskasz naturalnym oraz schludnym wizerunkiem.

16. Poczucie bliskości

Wspominaliśmy już, że kontakt wzrokowy jest świetną opcją na podryw, choć tak naprawdę budowanie poczucia bliskości może przybierać różne formy. Bycie blisko kogoś, ale nie przekraczanie jego intymnych granic to będzie, między innymi siadanie obok, tudzież strzepywanie niewidzialnych okruszków z ramienia. To są wyraźne sygnały, że chłopak nie jest Ci obojętny! Pamiętaj jednak, aby nie przekraczać umownych 50 centymetrów, bo na początku znajomości nie jest wskazane zbytnie zbliżanie się do siebie.

kobieta podrywa faceta

17. Afrodyzjaki

„Przez żołądek do serca” – to bardzo znane przysłowie. Warto wykorzystać spotkanie ze znajomymi lub randkę, aby zaserwować chłopakowi afrodyzjaki. Gorzka czekolada, ostrygi, arbuz, imbir, truskawki, a także ostra papryczka chilli – to produkty, które sprzyjają wydzielaniu serotoniny, a więc hormonów szczęścia, dzięki nim facet spojrzy na Ciebie zupełnie inaczej.

18. Przekomarzanie

Podryw przybiera liczne postacie. Drobna sprzeczna, czyli przekomarzanie się rozpali atmosferę. Wymiana zdań jednak powinna być dobrze przemyślana, bo w innym wypadku może zamiast flirtu pojawić się nieporozumienie, a wraz z nim kłótnia.

19. Intymność

W czasie podrywu dobrze czasem opuścić grupę znajomych i zbudować poczucie intymności, a zatem pobyć w cztery oczy. Bycie sam na sam pozwala wam się lepiej poznać, poza tym łatwiej przełamać pewne bariery.

20. Odwaga

Droga do serca faceta bywa niekiedy kręta. W czasie podrywu bądź odważna i pewna siebie, a wzbudzisz większe zainteresowanie niż wycofana szara myszka. Uważaj, żeby nie stać się zbyt wylewną, ponieważ aura tajemnicy jest wręcz niezbędna w czasie flirtu.

21. Perfumy

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że zapach kobiety może pomóc jej uwieść faceta. Jak to możliwe? Odpowiednia kompozycja perfum niekiedy uwydatnia naturalne feromony, które działają pozytywnie na pobudzenie seksualne. Charakterystyczna woń może się przydać, więc warto spróbować kusić zapachem!

  Objawy zakochania - jak je rozpoznać? 15 najczęstszych oznak miłości

22. Pretekst zawsze się przyda!

W wielu wypadkach trzeba wykazać się sprytem, aby poderwać chłopaka. Poszukaj jakiegoś pretekstu, aby nawiązać kontakt. Numer do kogoś znajomego, ponadto dopytanie o godzinę zajęć – zdziwisz się ile uda się wymyślić rzeczy. Staraj się mimo wszystko wybrać dość racjonalny powód.

23. Odważne działanie

Niekiedy podryw przez wiadomości wysyłane na kanałach social media bądź SMS wydaje się najlepszą opcją. Dlaczego? Większości ludzi, zwłaszcza nieśmiałym pisanie przychodzi łatwiej niż rozmowa, aczkolwiek warto spotkać się na żywo. Dobre rozegranie pozwoli Ci zdobyć randkę. „Nie lubię rozmawiać przez Internet, co powiesz na spotkanie?” – to będzie świetne rozwiązanie, aby sprytnie zaproponować wspólne wyjście.

24. Dosiądź się!

Wolne miejsce przy barze lub stoliku w zatłoczonym lokalu jest idealnym pretekstem, aby dosiąść się do upatrzonego chłopaka. Zawsze grzecznie zapytaj, czy możesz to zrobić. Kiedy się zgodzi to automatycznie zyskujesz szansę na nawiązanie rozmowy. Wykorzystaj chociażby miejscówkę, aby o coś zapytać, a zapewniamy, że konwersacja sama się potoczy.

25. Bądź sobą!

Bycie sobą jest niekiedy bardzo trudne, bo chcemy tak jakby dopasować się do towarzystwa. Nigdy nie udawaj przed chłopakiem kogoś innego, ponieważ to i tak wyjdzie z czasem na jaw. Autentyczność oraz naturalność to droga do serca faceta. Udawanie na dłuższą metę się nie sprawdzi, poza tym chłopak będzie potem rozczarowany.

Skorzystaj z naszej listy pytań do chłopaka i dziewczyny, które pomogą przełamać pierwsze lody!

dziewczyna podrywa faceta

Klucz do serca mężczyzny

Pamiętaj, że faceci są wzrokowcami i wygląd jest dla nich ważny. Zadbaj o siebie, a więc podkreśl swoje największe atuty urody. Nawet dyskretny makijaż, czy pomalowanie paznokci na delikatny kolor doda Ci pewności siebie. Nigdy jednak nie staraj się nikogo udawać bądź sobą. Nic na siłę nie rób, dlatego też nie przebieraj się i nie eksperymentuj za bardzo ze zmianą wizerunku. Popracuj nad ulepszeniem siebie, ale nie przesadzaj.

Uśmiech to tajna broń. Nawet jeśli masz gorszy dzień nie pokazuj tego po sobie. Optymizm pomoże Ci, a chłopak to doceni. Wesołe oraz spontaniczne dziewczyny są pozytywnie odbierane przez otoczenie. Wręcz przeciwne reakcje pojawiają się kiedy głośno przeklinasz, ciągle narzekasz, śmiejesz się na siłę, czy też prowokujesz swoim zachowaniem, albo wizerunkiem.

Istnieje stare powiedzenie „przez żołądek do serca”. Wspólna impreza, czy wyjazd to doskonała okazja by popisać się swoimi kulinarnymi umiejętnościami. Zaskoczysz go i zapunktujesz! Warto wcześniej wybadać jego preferencje kulinarne, by idealnie strzelić się w jego gust.

Jeśli próbowałaś wyżej wymienionych sposobów na zaloty i mimo wszystko nie udało się poderwać chłopaka to zwyczajnie odpuść. Najwidoczniej nie był dla Ciebie. Mimo to zdobyłaś doświadczenie oraz poszerzyłaś krąg znajomych. Nie załamuj się, głowa do góry jeszcze spotkasz kogoś odpowiedniego. Nie każdy przecież odwzajemni uczucie. Nie trać nadziei, bo miłość przychodzi nagle.