kobieta flirtuje w barze

Jak poderwać chłopaka? 10 sprawdzonych sposobów

Masa dziewczyn zastanawia się w jaki sposób poderwać chłopaka. Ty też nie wiesz? Spokojnie, sprawdź 10 najlepszych patentów na podryw! To wcale nie takie trudne.

10 sprawdzonych sposobów, jak poderwać chłopaka

Sposobów na podryw jest wiele. Kontakt z nowo poznanym chłopakiem budzi w niektórych paniach niepokój oraz nutkę niepewności i stresu. Zachowaj luz, uśmiechnij się i do boju. Wykorzystaj 10 skutecznych patentów na podryw chłopaka.

Jeśli chłopak jest z tej samej klasy masz uproszczone zadanie, bo wystarczy:

1. Pożyczyć mu przybory szkolne, notatki, czy inny przedmiot

Kiedy zapomni oddać masz pretekst do rozpoczęcia rozmowy

2. Docenić go

Zauważ jeśli zmienił fryzurę, ma nowe buty, czy bluzę. Faceci kochają komplementy, jednak nie przesadzaj ze słodzeniem, bo on to wyczuje.

3. Zająć miejsce w tej samej ławce, albo jak najbliżej niego bądź pomocna.

Internetowy podryw jest coraz częstszym zjawiskiem. Jest łatwy i idealny dla nieśmiałych kobiet. Możesz skorzystać z aplikacji randkowej, albo zaczepić chłopaka na jakimś z portali, czy kanałów social media. Facebook i Instagram są do tego idealne.

Informacje, które się tam pojawiają przydadzą się również do rozpoczęcia rozmowy w realu, na przykład na korytarzu w akademiku, czy na zajęciach sportowych. Co zrobić? W internecie zwróć na siebie uwagę i wyjdź z inicjatywą:

4. Polub, czy skomentuj jego zdjęcie.

5. Oglądaj jego relacje, warto też na jakąś odpowiedzieć.

6. Możesz zacząć go obserwować bądź wysłać zaproszenie do grona znajomych

  Jak wzbudzić tęsknotę u faceta? 15 skutecznych sposobów

Kiedy znasz chłopaka, tudzież macie wspólnych znajomych jest łatwiej o kontakt i nawiązanie nici porozumienia. Co może tutaj pomóc w poderwaniu?

7. Wspólna pasja

Nic tak nie łączy ludzi, jak podobne zainteresowania, czy poglądy. Macie temat do rozmów i okazję, by razem spędzać czas. Sport, muzyka, kino, fotografia… Tak naprawdę uda się znaleźć wiele łączących was rzeczy. Staraj się to odkryć poprzez rozmowę, czy wspólne wyjścia.

8. Zaimponuj mu

Zaproponuj wspólną naukę, uprawianie sportu, albo wykorzystaj inną okazję, by pokazać swoją wiedzę oraz umiejętności. Nie staraj się być przemądrzała, bo to Ci zaszkodzi zamiast pomóc.

9. Poproś chłopaka o pomoc

Panowie lubią być doceniani, a więc wykorzystaj to. Planujesz zakup nowego telefonu? Chcesz wyjechać w góry, a on już tam był? Szukaj okazji i pretekstów, dzięki temu spędzicie trochę czasu wspólnie, a co za tym idzie poznacie się bliżej.

10. Wyjdź z inicjatywą

Nie bój się zaprosić chłopaka na kawę, czy na spacer. Taki krok pokaże mu, że Ci zależy na tej znajomości.

Skorzystaj z naszej listy pytań do chłopaka i dziewczyny, które pomogą przełamać pierwsze lody!

Klucz do serca mężczyzny

Pamiętaj, że faceci są wzrokowcami i wygląd jest dla nich ważny. Zadbaj o siebie, a więc podkreśl swoje największe atuty urody. Nawet dyskretny makijaż, czy pomalowanie paznokci na delikatny kolor doda Ci pewności siebie. Nigdy jednak nie staraj się nikogo udawać bądź sobą. Nic na siłę nie rób, dlatego też nie przebieraj się i nie eksperymentuj za bardzo ze zmianą wizerunku. Popracuj nad ulepszeniem siebie, ale nie przesadzaj.

  Jak rozpoznać geja? 10 najczęstszych sygnałów

Uśmiech to tajna broń. Nawet jeśli masz gorszy dzień nie pokazuj tego po sobie. Optymizm pomoże Ci, a chłopak to doceni. Wesołe oraz spontaniczne dziewczyny są pozytywnie odbierane przez otoczenie. Wręcz przeciwne reakcje pojawiają się kiedy głośno przeklinasz, ciągle narzekasz, śmiejesz się na siłę, czy też prowokujesz swoim zachowaniem, albo wizerunkiem.

Istnieje stare powiedzenie „przez żołądek do serca”. Wspólna impreza, czy wyjazd to doskonała okazja by popisać się swoimi kulinarnymi umiejętnościami. Zaskoczysz go i zapunktujesz! Warto wcześniej wybadać jego preferencje kulinarne, by idealnie strzelić się w jego gust.

Jeśli próbowałaś wyżej wymienionych sposobów na zaloty i mimo wszystko nie udało się poderwać chłopaka to zwyczajnie odpuść. Najwidoczniej nie był dla Ciebie. Mimo to zdobyłaś doświadczenie oraz poszerzyłaś krąg znajomych. Nie załamuj się, głowa do góry jeszcze spotkasz kogoś odpowiedniego. Nie każdy przecież odwzajemni uczucie. Nie trać nadziei, bo miłość przychodzi nagle.