Zapisani Sobie – na czym polega fenomen tego portalu randkowego?

W obecnych zabieganych czasach niekiedy kogoś trudno normalnie poznać. Na całe szczęście istnieje wiele portali randkowych, które pomagają w znalezieniu drugiej połówki. Aplikacje to najchętniej wybierana forma na podryw online, choć warto zwrócić uwagę na nietypowy portal randkowy Zapisani Sobie. Czym się wyróżnia? Co warto wiedzieć o tym serwisie? W naszym artykule znajdziesz wszystkie szczegółowe informacje. Koniecznie sprawdź!

Zapisani Sobie – portal randkowy dla ludzi z wartościami

Zapisani Sobie to serwis, który istnieje od 2007 roku. To wyjątkowy portal randkowy, bo jest skierowany do katolickich singli oraz do ludzi, którzy mają unieważnione małżeństwo lub wzięli rozwód cywilny. Wobec tego zrzesza on osoby o konkretnym wyznaniu, które szukają swojej drugiej połówki. To nie tylko miejsce matrymonialne, bowiem koncentruje samotnych, wolnych, którzy szukają kompana do rozmów o wierze, choć nie tylko.

Portal randkowy dla ludzi z wartościami – tak reklamuje się serwis Zapinani Sobie. Wymaga założenia konta! Musisz podać kilka podstawowych danych, między innymi wzrost, wykształcenie, stosunek do używek, ponadto jak często uczestniczysz w mszy świętej. Dodatkowo wymaga się zajęcia stanowiska w ważnych kwestiach, na przykład aborcji i antykoncepcji. To pozwala stworzyć profil bardzo rozbudowany, dzięki temu pozostali użytkownicy zdobędą wszystkie najważniejsze informacje.

Co ważne, od 2012 roku Zapisani Sobie jest platformą płatną. Za dostęp musimy zapłacić około 25 złotych. To roczny abonament, więc koszt nie jest aż tak duży. Ciekawostką jest to, że po wypełnieniu formularza musimy poczekać na akceptację danych przez moderatora dopiero wtedy uiszcza się opłatę. Można również dokonać wpłaty dobrowolnie, wtedy automatycznie następuje zwolnienie z abonamentu, tak samo jak w przypadku osób, które założy konto przed 2012 roku.

  Pierwszy pocałunek - kiedy i jak to zrobić?

Portal Zapisani Sobie

zapisani sobie

Zapisani Sobie – na czym polega fenomen tego portalu?

Zapisani Sobie to portal wyjątkowy, bowiem pozwala zawierać znajomości, tak samo jak każda inna randkowa apka jednak tu znajdziesz wyłącznie osoby wyznające chrześcijańskie wartości. Co kluczowe, nie trzeba być katolikiem, bo wystarczy zachowywać się, jak inne osoby wierzące.

Celem serwisu jest zrzeszanie ludzi wyznających podobne wartości życiowe. Informacje użytkowników są weryfikowane, poza tym nie ma tu możliwości tworzyć niecenzuralnych wypowiedzi, czy seksualnych prowokacji. Wszyscy są bowiem zobowiązani do przestrzegania regulaminu. Jest również ograniczona możliwość pisania z przedstawicielami tej samej płci. Zapisani Sobie to ma być bardzo przyjazne miejsce dla randkujących katolików.

Czy warto zarejestrować się na portalu Zapisani Sobie?

Korzystanie z portali randkowych jest popularne. Ludzie są nastawieni na poznawanie nowych osób i szukanie przysłowiowej bratniej duszy. Zapisani Sobie również ma taki cel, aczkolwiek to opcja tylko dla chrześcijan. Kręg osób jest poprzez to dość ścisły i nie pojawi się tu nikt o zupełnie innych wartościach, a to dla wielu ogromny plus, i przewaga nad  podobnymi platformami. Nie ma mowy o fikcyjnych kontach, bo wszystko będzie sprawdzane, więc masz 100% pewności z kim piszesz. Korzystanie z Zapisani Sobie jest intuicyjne, więc każdy sobie poradzi.

Zapisani Sobie – jak oceniają go użytkownicy? Opinie o portalu

Zapisani Sobie istnieje stosunkowo długo, dlatego też wiele osób miało okazję korzystać z tego portalu. Jakie są ich opinie? Poniżej znajdziesz kilka z nich:

 • „Jeśli dla kogoś z was ważne czy przyszły mąż/żona będzie chrześcijaninem/ką to naprawdę polecam :)”
 • „Ja się dobrze poszuka, to się jakiś znajdzie 😉
  ja dzięki temu portalowi poznałam mojego Narzeczonego
  bardzo się z tego cieszę !!”
 • „Ja znalazłam męża, ale to portal raczej tylko dla chrześcijan (wyznania inne niż katolicy też tam są) nie widziałam tam
  natomiast ateistów itp…

Dla mnie to dobre miejsce do szukania męża lub żony(wiem ze dziewczyn niestety jest tam sporo więcej niż panów).”

 • „Największym plusem tego portalu jest to, że ludzie, którzy tam są, nie zakładają kont, żeby sobie poflirtować czy pooglądać zdjęcia, tylko żeby rzeczywiście znaleźć drugą połówkę. Właśnie za to cenię także my dwoje, bo tam podejście użytkowników jest podobne. Jednak minusem, dla mnie, jest to mocno wyeksponowana wiara. Nie mam nic przeciwko katolikom czy chrześcijanom, jednak jak byłam na tym portalu, to muszę przyznać, za dużo tego dla mnie było. W wizytówce pisanie jak często chodzę na msze, pisanie kto jest moim idolem (jakieś 80% użytkowników wpisało Jana Pawła II) itp. Portal ok, ale dla zagorzałych katolików. Ja jednak wolę portal o podobnym podejściu do sprawy (czyli poważne traktowanie randek), jednak bez mieszania do tego wiary.”
 • „Może i ten portal to dobry pomysł, ale ja nikogo ciekawego tam nie poznałam.”
 • „Nie ma tu wyboru osób, jak na innych portalach randkowych, ale można z kimś ciekawym porozmawiać.”
 • „To bezpieczny i prosty w obsłudze portal, choć chyba mało osób z niego korzysta.”