milosc pary

Jak rozkochać w sobie faceta? 10 skutecznych sposobów

Wpadł Ci w oko pewien chłopak? Zastanawiasz się, jak go poderwać? Koniecznie sprawdź nasze sztuczki na rozkochanie w sobie faceta. Te 10 sposobów sprawi, że straci dla Ciebie głowę!

Jak rozkochać w sobie faceta?

Nie musisz czekać na pierwszy ruch mężczyzny, sama możesz przejąć inicjatywę i działać. Facetowi powinno się dawać różne znaki, aby pokazać swoje zainteresowanie. Kontakt wzrokowy, gesty, rozmowa – tak naprawdę wszystko ma znaczenie, nawet pozornie mało istotne rzeczy potrafią wywołać iskrę miłości.

Technika Matching and Mirroring pozwala nam utrzymać dobry kontakt z drugą osobą. Na czym ona polega? W tej metodzie skupiamy się na mowie ciała. Chodzi o naśladowanie ruchów rozmówcy. Matching to precyzyjne naśladowanie, a mirroring odbicie lustrzane jego zachowań.

Musisz jednak robić to bardzo subtelnie i dyskretnie, bo mężczyzna nie może się niczego domyślić. Ta technika sprawia, że druga osoba widzi w nas podobieństwo. Zwyczajnie zyskujesz w jego oczach!

Poznaj 10 skutecznych sposobów na rozkochanie w sobie faceta

Kiedy spodoba nam się jakiś mężczyzna chcemy by i on odwzajemnił nasze uczucia. Wiele kobiet zastanawia się, jak przekonać go do siebie, jak wywołać zainteresowanie. Tak naprawdę wystarczą proste sposoby, by rozkochać w sobie faceta. Poniżej znajdziesz 10 patentów:

1. Bądź sobą tylko tak możesz zdobyć faceta

Udawanie, pozory, skrywanie prawdziwej siebie – to wszystko prędzej, czy później samo wyjdzie, wtedy z pewnością stracisz w oczach mężczyzny. Pokaż jaka jesteś, facet to doceni.

  Kiedy powiedzieć "Kocham Cię" pierwszy raz? Najlepsze momenty na miłosne wyznania

2. Uważnie słuchaj

Daj mu szansę na wypowiedzenie zdania, czy komentarza. W rozmowach przywołuj wasze wcześniejsze konwersacje. Dzięki temu dasz sygnał, że uważnie go obserwujesz i słuchasz co mówi.

3. Patrz w oczy

Kontakt wzrokowy jest bardzo ważny, zwłaszcza w czasie rozmowy. Kilka sekund wytrzymaj wpatrując się w niego, to wystarczy.

4. Praw komplementy

Każdy je lubi! Pamiętaj jednak, aby nie za bardzo słodzić, doceniaj go, ale tylko gdy na to sobie zasłuży. Zauważ jego nową fryzurę, koszulę, albo doceń jego dokonanie. Pozytywny bodziec pokaże mu, że dobrze o nim myślisz.

5. Proś go o pomoc

Dasz mu wtedy okazje do wykazania się, poza tym zyskasz powód do spotkania, albo do kolejnej rozmowy telefonicznej.

6. Przypominaj mu o sobie

Jednak nie bądź zbyt nachalna. Kontakt raz na jakiś czas pokaże, że jesteś ciekawa co u niego, do tego to widoczny znak, że nie jest Ci obojętny.

7. Spędzajcie razem czas

Niekoniecznie non stop sami. Na początku możecie spotykać się w grupie znajomych, później już tylko we dwoje. Ważne jest abyście mieli okazje pobyć razem i się nieco bardziej poznać.

8. Traktuj go, jak dobrego kumpla

Wspieraj, radź się i bawcie się razem. To pozwoli wam złapać świetny kontakt, nawiązać przyjaźń, a kto wie może i dużo bliższą relację.

9. Bądź nieco tajemnicza

Wobec tego nie odkrywaj wszystkich kart. Spraw, by facet chciał Cię bliżej poznać. Nie bądź dla niego zawsze dostępna, zostaw nutkę niepewności i niedopowiedzenia. Zobaczysz, że wywołasz w nim ciekawość i będzie chciał wiedzieć o Tobie więcej.

10. Uśmiechaj się!

Pozytywne osoby są lepiej odbierane przez otoczenie, poza tym to miły gest.

Zadbaj o swój wygląd

W przypadku mężczyzn należy pamiętać, że aspekt wizualny jest ważny, bo to wzrokowcy. Zadbaj wobec tego o swój wizerunek, to dodatkowo sprawi, że zyskasz większą pewność siebie i śmielej będziesz działać.

  Jak dbać o mężczyznę? 10 praktycznych rad

Warto na jakiś czas zniknąć z pola widzenia, a potem wrócić na przykład w odświeżonej fryzurze, czy w nowym podkreślającym atuty urody makijażu. Nawet drobna zmiana go zaskoczy, z pewnością zyskasz dodatkowe punkty. Mimo to nie decyduj się na radykalną metamorfozę tylko, by on zwrócić na Ciebie uwagę.

Wyżej wymienione wskazówki okażą się pomocne w zdobywaniu faceta. Pamiętaj jednak, aby dać mu chwilę oddechu i się nie narzucać, bo zamiast go zachęcić zadziałasz odwrotnie, czyli go zniechęcisz. Być może zatęskni i sam będzie starał się nawiązać kontakt.