para siedzi na balkonie

10 kobiecych zachowań, które mężczyźni uwielbiają

Istnieją pewne zachowania, które mężczyźni uwielbiają. Dzięki nim możesz sprawić swojemu facetowi masę frajdy i to naprawdę przy niewielkim wysiłku. Co ciekawe, czasami panie kompletnie nie zdają sobie sprawy, że ich codzienne działanie i drobne gesty miewają taką wielką moc. Poznaj koniecznie 10 kobiecych zachowań, które uwielbiają mężczyźni. Nie bój się ich wykorzystać!

Jakie zachowania mężczyźni uwielbiają u kobiet? 10 przykładów

1. Zabawa męskimi włosami

Jeśli lubisz bawić się włosami chłopaka to masz plusa, bowiem skóra głowy jest bardzo delikatna i poprzez to dostarcza naprawdę wspaniałych doznań. Pieszczoty tej części ciała oznaczają przede wszystkim czułość, potrzebę bliskości, a także miłość. Ważne jest jednak, aby nie zepsuć misternie ułożonej fryzury swojego ukochanego, bo wtedy zniszczymy mu dodatkowo humor. Subtelne głaskanie jest idealne podczas oglądania filmów, czy innych codziennych czynności, gdzie jesteście po prostu blisko siebie.

2. Wzrok

Oczy dużo mówią o uczuciach, czy o człowieku i to jest niezaprzeczalny fakt. Mówi się, że to zwierciadło duszy, w pewien sposób tak jest. Spora część męskiej populacji uważa, że zakochane spojrzenie kobiety jest najpiękniejszym widokiem, jaki można zobaczyć. Spotkanie się waszych oczu z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obojga. Taki gest nie wymaga wiele, a sporo mówi. W tym zabieganym świecie to wciąż jedna z najpopularniejszych oznak miłości.

3. Dobra słuchaczka

Zachowanie, które mężczyźni uwielbiają to z pewnością słuchanie. Druga połówka powinna być dobrym słuchaczem to podstawa związku. Bywa trudno zwłaszcza, gdy w grę wchodzi motoryzacja, czy sport, z którym masa pań nie ma nic wspólnego. Czasami dobrze przymknąć oko i wykazać się, ponieważ mężczyźni lubią wiedzieć, że ich kobieta interesuje się tym co mają do powiedzenia, poza tym że jest zaangażowana w konwersację. Okaż zatem trochę uwagi, a facet to doceni bardziej niż myślisz.

  Impreza rozwodowa - co to jest i jak ją zorganizować? Przydatne gadżety i prezenty

4. Publiczne okazywanie uczuć

Faceci uwielbiają iść ze swoją ukochaną za rękę, albo gdy ona całuje ich w policzek. Nie chodzi absolutnie o ostentacyjne okazywanie sobie uczuć, a o małe gesty świadczące o łączącym ich uczuciu. Subtelne znaki są w zupełności wystarczające w miejscach publicznych, a na więcej możecie pozwolić sobie na osobności.

5. Opieranie głowy o klatkę piersiową

Nie zawsze trzeba mówić wprost „Kocham Cię”, a więc wyznawać miłość otwarcie. Oparcie głowy o klatkę piersiową mężczyzny to pewnego rodzaju przekaz świadczący o tym, że kobieta mu ufa i kocha. W tym momencie facet może to wykorzystać i objąć czule swoją partnerkę, a nawet bawić się jej włosami, czy też wykonać jeszcze inne gesty w jej kierunku.

6. Chwalenie się swoim mężczyzną

Wielu panów lubi, gdy ich partnerka wstawia na kanały social media ich wspólne fotografie. Wtedy potencjalna konkurencja wie, że kobieta jest zajęta i nie mają co starać się o ich względy. Mało tego, facet poczuje dumę, że pokazujesz go publicznie i zrobi mu się z pewnością miło. Czasami po wielu miesiącach razem może on oczekiwać od Ciebie właśnie takie gestu, bowiem może się zastanawiać, dlaczego ukrywasz ten związek przed światem. Nie ma tu jednak reguły, bowiem niektórzy faceci nie lubią takich form docenienia i wolą zachować pewne rzeczy tylko dla siebie.

7. Nieśmiałość i zakłopotanie kobiet

Paniom wydaje się, że ich nieśmiałość, a nawet zakłopotanie to wada, nad którą powinny pracować. Nie zawsze jednak tak właśnie jest. Dlaczego? Ciekawostką jest to, że spora część mężczyzn takie zachowanie uważa za bardzo słodkie. Rumieniec na twarzy dodaje dziewczynie uroku, podobnie jak speszone uciekanie wzrokiem. Takie drobnostki niektórzy panowie wręcz uwielbiają!

8. Niespodziewane zachowania pań z nutką pikanterii

  Friends with Benefits - co to znaczy? Ogólne zalety i wady tej relacji

Panowie z reguły są bardziej odważniejsi w swoich działaniach niż panie. Odrobina brutalności z pewnością okaże się dla nich zaskakująca i do tego bardzo pociągająca. Subtelne przegryzienie wargi podczas pocałunku, czy szyi z pewnością im się spodoba, tak samo jak mocniejszy uścisk od tyłu. Lekko agresywne zachowanie wzbudzi w nich pożądanie. Warto wykorzystać je nie tylko podczas stosunków intymnych, ale i na co dzień, na przykład przy ich inicjowaniu.

9. Przytulanie

Wydaje się, że to kobiety zdecydowanie bardziej niż mężczyźni lubią wszelkie formy czułości. Nie do końca jest tak, dlatego że wielu panów uwielbia spontaniczne przytulanie. Faceci również pragną przecież bliskości fizycznej. Oni w w większości przypadków kochają się przytulać, to drobny gest podczas którego możecie być razem niemalże jednością. Przed snem, na co dzień, na spacerze – okazji, aby wykonać taki uścisk jest naprawdę wiele, bowiem wystarczy tylko tego chcieć.

10. Kobiecy śmiech

Każdy śmieje się zupełnie inaczej, a kobiety zazwyczaj robią to bardzo uroczo. Kiedy facet opowiada żart, albo w inny sposób rozbawia dziewczynę będzie zachwycony, gdy ona zachichocze i się uśmiechnie. Poczuje się, w ten sposób doceniony. Należy pamiętać, iż radość jest zaraźliwa, dlatego też w krótkim czasie wy oboje zaczniecie się śmiać i wygłupiać.