kobieta uwodzi mezczyzne

Jak uwieść faceta? Wykorzystaj 10 prostych zasad

Spodobał Ci się jakiś mężczyzna? Straciłaś dla niego głowę, ale kompletnie nie wiesz, w jaki sposób go uwieść? Spokojnie, skorzystaj z naszych 10 prostych zasad. Dzięki nim staniesz się królową podrywu!

10 prostych zasad –  jak uwieść faceta?

Sztuka flirtowania nie należy do najłatwiejszych. Jednak istnieją pewnie zasady, które mogą Ci w tym pomóc. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak uwieść faceta:

  1. Tajemniczość – to coś co przyciąga. Nieznane bywa fascynujące, a zarazem interesujące. Nie odkrywaj od razu wszystkich kart, zostaw nutkę niepewności, która sprawi, że mężczyzna będzie chciał poznać Cię bardziej.
  2. Podziwiaj go – faceci uwielbiają być podziwiani, tak samo jak kobiety. W czasie rozmowy możesz bez ogródek mówić, że jest w Twoim typie, albo sugerować, że lubisz, na przykład wysportowanych i wesołych mężczyzn. To będzie dla niego sygnał, że jesteś nim zainteresowana.
  3. Dotyk – kontakt fizyczny jest bardzo ważnym aspektem relacji damsko-męskich. Warto to wykorzystać. Subtelnie strzep okruszki z ramienia, albo popraw kołnierz. Nie bój się skracać dystansu, rób to jednak delikatnie, czyli małymi kroczkami.
  4. Czułość – oznaki czułości są mile widziane, faceci je uwielbiają. Zachowuj się jednak subtelnie i nie przesadzaj z okazywanie namiętności, zwłaszcza na samym początku znajomości.
  5. Wyznacz granice – musisz otwarcie mówić stop, albo nie. Zdecydowana postawa pokaże mu, że wiesz czego chcesz.
  6. Miej swoje zdanie mimo, iż facet zawrócił Ci w głowie i bujasz w obłokach. Zyskasz, dzięki temu w jego oczach. Mężczyźni cenią takie kobiety.
  7. Bądź pewna siebie i otwarta na nową znajomość to działa, jak magnez. Ubierz się ładnie, zadbaj o włosy i makijaż, dzięki temu Twoja samoocena wzrośnie.
  8. Poczucie humoru – faceci uwielbiają radosne dziewczyny, które mają do siebie dystans. Wesołe i uśmiechnięte kobiety przykuwają uwagę.
  9. Zachowaj spokój – stres będzie widoczny zarówno w Twoim zachowaniu, jak i w rozmowie. To może Cię paraliżować, facet z pewnością to zauważy. Staraj się być naturalna, podejdź do tej znajomości na luzie. Nie nastawiaj się od razu na wspólną przyszłość, tu potrzebny jest czas by się poznać.
  10. Kontakt wzrokowy to ważny element. Jeśli nie jesteś w stanie patrzeć mu bezpośrednio w oczy, skup się na fragmencie pomiędzy brwiami. Możesz również mu się od czasu do czasu przyglądać, jeśli to zauważy to robi identycznie.
  Jak dbać o mężczyznę? 10 praktycznych rad

W sztuce uwodzenia liczą się gesty, a także słowa. Uśmiech będzie pomocny, tak samo jak okazywanie zainteresowania na różne sposoby. Z każdym kolejnym spotkaniem będziesz odważniejsza, zwłaszcza gdy sam mężczyzna będzie wysyłał znaki, że nie jesteś mu obojętna.

Uwodzenie – czego unikać?

Na randkę wcale nie musisz iść w wydekoltowanej i w kusej sukience. Wybierz strój, w którym czujesz się pewna siebie. Nigdy nie przebieraj się za kogoś kim nie jesteś, to zamiast pomóc zaszkodzi. Warto jednak zaakcentować kobiecość, a zatem podkreśl atuty swojej urody, ale w subtelny sposób. Nutka tajemniczości pobudza męską wyobraźnie bardziej niż odkrywanie od razu wszystkiego. Koniecznie to wykorzystaj!

Panowie kochają pomagać, więc to będzie doskonała opcja na podryw. Możesz poprosić chłopaka o pomoc w obsłudze automatu z kawą, czy wyboru dania w restauracji. Każdy pretekst uda się wykorzystać, wszystko zależy od sytuacji oraz od miejsca spotkania.