Termiczne lakiery hybrydowe

Termiczne lakiery hybrydowe – zobacz, co wyróżnia je na tle innych rozwiązań

Jeśli lubisz oryginalne paznokcie, powinny spodobać Ci się termiczne lakiery hybrydowe. Pozwalają one eksperymentować i tworzyć stylizacje z pazurem. Nie przejdą obok nich obojętnie fanki ciekawych nowinek kosmetycznych i…koloru! Cała sztuczka polega na współpracy lakieru z temperaturą. Pod jej wpływem barwa manicure hybrydowego zmienia się i zaskakuje (i to nie jeden raz!).

Nietypowe lakiery hybrydowe

Przy odrobinie wyobraźni, lakiery hybrydowe dają nieograniczone możliwości stylizacji. Na dodatek ich producenci ukazują światu coraz to nowe pomysły. Część najbardziej odlotowych nowości raczej nie spodoba się minimalistkom i fankom klasyki. Za to sprawdzą się one u kobiet, które hybrydy wykorzystują do stworzenia manicure pełnego koloru i błysku. Przykładem wykorzystania zaskakującej technologii jest lakier hybrydowy magnetyczny „kocie oko”. Jego efekt „wow” opiera się na dodaniu do lakieru opiłków metalu. Po aplikacji produktu na płytce, opiłki przesuwa się za pomocą małego magnesu i tym samym tworzy fantazyjne, unikalne wzory.

Chyba właśnie ten efekt zaskoczenia i zmienności kobiety polubiły najbardziej. Słyszałaś o hybrydzie, która świeci w ciemnościach? Za dnia wygląda całkiem zwyczajnie, jednak kiedy nadchodzi noc i gasną światła, paznokcie stają się świecące, soczyste i neonowe. Na rynku beauty pojawiły się też lakiery określane jako hybrydowe, które można zrobić bez użycia lampy. Jak obiecują producenci, wysychają one dzięki działaniu naturalnego światła UV. Oczywiście od klasycznej hybrydy różni je trwałość, która sięga ok. 7 dni (w skrajnych przypadkach to 14 dni). Usuwa je zwykły zmywacz do paznokci.

Do tej pory nie szalałaś z efektami, masz ochotę na powiew nowości, ale nie wiesz jakie lakiery hybrydowe wybrać na początek? Jeśli robisz zakupy online, możesz bez pośpiechu przeczytać opisy, przeskrolować wszystkie strony i zrobić przemyślane zakupy. Zajrzyj na strony z dużą ilością promocji, jak np. https://lakieryhybrydowe.pl/pl/c/LAKIERY-HYBRYDOWE/68.  Pamiętaj, że najlepsze lakiery hybrydowe to te, które odpowiadają Twoim indywidualnym potrzebom.

  10 pomysłów na upięcie włosów na co dzień

paznokcie z lakierem hybrydowym

Magia termicznego lakieru

To nie magia, tylko technologia, dzięki której barwa lakieru zmienia się w zależności od temperatury. Najczęściej spotykane lakiery hybrydowe termiczne są dwukolorowe. Ich barwy są zazwyczaj nasycone. To np. ciemniejszy fiolet z delikatnym różem lub jasny błękit z granatowym. Co ciekawe, zmianę koloru może spowodować nawet ogrzanie dłoni, więc barwy naprawdę będą żyły swoim własnym życiem. Już podczas pierwszego prysznica z tym lakierem na paznokciach, zobaczysz jak płynnie zmieniają się jego odcienie. Pod wpływem gorącej wody zaczną jaśnieć, ale jeśli potraktujesz je mroźnymi biczami wodnymi, gwałtownie ściemnieją.

Jeśli wybierzesz dobre jakościowo termiczne lakiery hybrydowe, powinny one tworzyć efektowny gradient kolorów. Będzie to szczególnie widoczne na długiej płytce. Wolny brzeg często ma odrobinę niższą temperaturę, dlatego będzie ciemniejszy. Na Twoich paznokciach zupełnie sam pojawi się efekt ombre, czyli cieniowania i płynnego przechodzenia jednego koloru w drugi. Termiczne lakiery współpracują też z pyłkami. Pozwala to stworzyć połyskliwy, efemeryczny efekt, podobny do zorzy polarnej.

Lakier termiczny był już testowany przez znane blogerki i YouTuberki. Nie jest to trencz wśród lakierów hybrydowych, czyli totalny klasyk, który powinna mieć w kosmetyczce każda kobieta. Ale to ciekawy smaczek modowy. Jego kolor będzie dostosowywał się do temperatury Twojego ciała. Kobiety, które za nic nie zrezygnują ze stonowanych barw mogą wybrać np. połączenie czerni i szarości.