szkolenie rozwoj osobisty

Szkolenia i kursy rozwoju osobistego. Nauka spełniania marzeń

Kalendarz Jakuba B. Bączka, prowadzącego kursy rozwoju osobistego, jest wypełniony na kilkanaście miesięcy do przodu. Trwają zapisy na road show — Marzenia się SPEŁNIA w Warszawie, Chicago, Wiedniu, Dublinie i Londynie. Są jeszcze wolne miejsca na Wczasy z Wolnością Finansową i szkoleniem rozwoju osobistego w egipskim kurorcie. Jednak Mental Camp, czyli urlop z rozwojem osobistym w Ustroniu, zaplanowany na lipiec 2024, wyprzedał się już w 99 proc.

Autorski kurs rozwoju osobistego Marzenia się SPEŁNIA 

Kurs rozwoju osobistego Marzenia się Spełnia w formie road show to autorski program, realizowany przez Jakuba B. Bączka, w większych polskich miastach, stolicach europejskich i nie tylko. Ambasador Kongresu Zdrowia Psychicznego, wykładowca MBA, autor ponad 20 książek i wielu artykułów jest również znany jako trener mentalny najlepszych sportowców. Jakub B. Bączek to człowiek odpowiadający za przygotowanie mentalne piłkarzy, siatkarzy, skoczków i olimpijczyków. Wiadomo, że mówca występuje gościnne z wykładami dla wielu czołowych organizacji i korporacji o globalnym obszarze działania. Szkolenia z rozwoju osobistego z osobistym udziałem mentora cieszą się ogromną popularnością. Warto dodać, że na sukces pracuje sztab ekspertów, tworzących na co dzień wysoce profesjonalny zespół JBB Team. 

Power Speech Jakuba B. Bączka 

Szkolenia z rozwoju osobistego i słynne Power Speech Jakuba B. Bączka otacza niesamowita aura. Mówca wykorzystuje swój naturalny urok, by dotrzeć do świadomości słuchaczy ze ściśle określonym przekazem. Energetyczna formuła udziela się wszystkim uczestnikom szkolenia rozwojowego. Zabawna i nasączona humorem przemowa sprawia, że Jakub. B. Bączek reprezentuje nieszablonowe podejście do wystąpień. Ciekawe nawiązania do osobistych doświadczeń znanych sportowców, gwiazd, celebrytów podnoszą temperaturę na sali i doprowadzają publiczność do skrajnie pozytywnych emocji.

  Na co swędzi prawa ręka? Objaw choroby czy przepowiednia?

Szkolenia rozwojowe Mental Camp 

Kursy rozwoju osobistego Mental Camp to wyjazd o charakterze wczasów, podczas których zdobywa się umiejętności miękkie. Pewność siebie i zwiększenie wiary w swoje możliwości to główny cel szkolenia z rozwoju osobistego. 

Szkolenia i rozwój osobisty znajdują się w sferze zainteresowania osób świadomych, gotowych do zmian, poszukujących odpowiedzi i chcących poszerzyć swoją strefę komfortu. Podczas wspólnego urlopu w otoczeniu gór uczestnicy mają sposobność pracy nad rozwojem osobistym. Szkolenie rozwojowe na tak wysokim poziomie, a dodatkowo w pięknych warunkach przyrody, to wydarzenie, jakiego w Polsce jeszcze nie było!

Szkolenia rozwoju osobistego i Wczasy z Wolnością Finansową 

Szkolenie — rozwój osobisty połączone z wczasami uczy wolności finansowej. Kursy rozwoju osobistego tego typu trwają cały tydzień. Ze względu na wyjątkowy program szkolenie wyprzedaje się niemal natychmiast po ogłoszeniu miejsca i terminu. Trudno się temu dziwić! Wielu jest chętnych, którzy chcą osiągnąć niezależność materialną i w rezultacie zyskać więcej czasu dla siebie. Co ciekawe, część teoretyczna szkolenia rozwojowego przeplata się z rozmaitymi aktywnościami. Poza animacjami nastawionymi przede wszystkim na dobry humor uczestnicy biorą udział w zazwyczaj przyjemnych zajęciach rozwoju osobistego, m.in.: 

  • medytacja, 
  • muzykoterapia, 
  • 5 Pozycji Tybetańskich,  
  • masaż Shiatsu. 

Wczasy, kursy i szkolenia rozwojowe łączą biznes z rozwojem osobistym. Udział w warsztatach to perfekcyjna okazja, by podglądać najlepszych i nauczyć się, jak zorganizować życie osobiste i zawodowe, by zapanowała w nich harmonia.