mario-czy-luigi-nintendo-switch

Mario i Luigi – które gry na Nintendo Switch wybrać?

Do kin wchodzi oczekiwany przez młodszych i starszych film animowany inspirowany przygodami Mario Bros. Mario i Luigi stawią czoła szeregu wyzwań, mierząc się z niebezpieczeństwami, by uratować Grzybowe Królestwo, a przy okazji Brooklyn i cały świat! Po seansie do grona fanów gry dołączą pewnie kolejni młodzi gracze, którzy – zachwyceni kolorowym światem i tempem akcji – będą chcieli przeżywać podobne emocje we własnym domu. Jaką grę z Mario i Luigim wybrać? Pora przyjrzeć się najciekawszym tytułom!

Chcesz grać w Mario? Potrzebujesz odpowiedniej konsoli!

Przygody Maria i Luigiego są dostępne tylko dla posiadaczy konsoli Nintendo Switch. Decydując się na zakup takiego sprzętu, nie będziesz ograniczony do jednego tytułu z sympatycznymi hydraulikami. Biblioteka gier, w których występują bracia, stale rośnie! Kolekcjonowanie kolejnych pozycji może być świetnym sposobem na prezent.

Chcesz kupić Nintendo Switch? Masz do wyboru kilka możliwości. Klasyczny model konsoli, którą możesz podłączyć do telewizora lub grać na niej w formie przenośnej tylko tylko jedna z dostępnych opcji. Chcesz lepszej jakości wyświetlacza przy grze poza domem? Zdecyduj się na wersję OLED. Ekran nie tylko zachwyca doskonałym odwzorowaniem kolorów, ale jest też większy niż w podstawowej wersji. Ten model podłączysz również do telewizora, by grać z przyjaciółmi w domu. Jest też wersja Nintendo Switch Lite, przeznaczona dla miłośników grania w podróży. Nie można jej podłączyć do telewizora, ale za to kosztuje najmniej ze wszystkich omówionych sprzętów.

Mario i Luigi – poznaj gry z hydraulikami w roli głównej

Wiesz już, jaką konsolę kupić? Pora przyjrzeć się polecanym tytułom ze świata Mario. Znajdziesz wśród nich także grę z Luigim w roli głównej! W którego z braci się wcielić? Każdy z nich to unikatowa postać, którą lepiej możesz poznać m.in. dzięki filmowi i kolejnym odsłonom gier. Zobacz najciekawsze pozycje i włącz się do zabawy!

  • Super Mario Odyssey – jedna z najlepiej ocenianych gier z Mario w roli głównej. Miłośnicy serii docenią nawiązania do historii, a nowym graczom przypadnie do gustu wciągająca eksploracja świata. Bohater wyrusza w podróż przez tajemnicze miejsca, odkrywając coraz to nowe wyzwania. Rzuca czapką, może zmieniać ubrania i pokonywać przeciwników. Rozrywkę docenią zarówno młodsi, jak i starsi gracze.
  • Mario Kart 8 Deluxe – hit dla wszystkich miłośników wyścigów! Emocje sięgną zenitu, gdy będziesz ścigać się na gokartach. Nowe lokacje i doskonale tory, nowi bohaterowie i jeszcze więcej wciągających pojedynków. Wśród nowych tras znajdziesz Urchin Underpass i Battle Stadium, a powracających – Luigi’s Mansion i Battle Course 1.
  • Luigi’s Mansion 3 – gra z Luigim na okładce dla wszystkich miłośników hydraulika w zielonym stroju! Co czeka na graczy? Wymarzone wakacje, które… zmienią się w koszmar za sprawą duchów – i nie tylko. Opis może wydawać się nie dla dzieci, jednak grę oznaczono PEGI 7 – uczniowie szkoły podstawowej mogą spokojnie w nią zagrać bez większych obaw. Takie oznaczenie spotkasz przy większości gier z uniwersum Mario.
  Życzenia miłego czwartku - najlepsze wierszyki, obrazki i GIFy

Wiesz już, od jakiego tytułu zaczniesz? Mario i Luigi czekają, by zabrać cię w magiczny świat pełen wyzwań. Sprawdź gry na Nintendo Switch w sklepie MediaMarkt i przeczytaj recenzje użytkowników. Mogą się one okazać pomocne w wyborze najlepszej gry z sympatycznymi hydraulikami. Seria cieszy się ogromną popularnością wśród młodszych i starszych graczy.