impreza swingersow

Swingers party – co to jest i jak wyglądają imprezy swingersów?

W wolnych chwilach lubimy się rozerwać. Swingers party to jest niezwykle specyficzna impreza, która bywa organizowana w klubach, jak i w domach prywatnych. Nie ma wątpliwości, że nie chodzi wyłącznie o tańce i drinki, a o coś zupełnie innego. Seks grupowy to kwintesencja spotkania swingersów. Co warto wiedzieć o tym wydarzeniu? Gdzie znajdziemy takie kluby? W naszym artykule pojawiają się wszystkie szczegółowe informacje. Dzięki nam swingers party nie będzie miało dla Ciebie już żadnych tajemnic!

Kim są swingersi?

Swing dla wielu kojarzy się wyłącznie z muzyką lansowaną w latach 30. i 40. XX wieku. Niektórzy nie zdają sobie sprawy, że swinging bądź swingowanie odnosi się również do terminu określające styl życia, w którym kochankowie lubią wymieniać się partnerami z innymi parami. Seks grupowy jest dla nich spełnieniem marzeń. Umawianie się na erotyczne spotkania, a więc orgie jest popularne także w przypadku singli. Prawdziwy rozkwit swingers party to jednak lata 90. XX wieku i moment rozwoju technologii. Dlaczego? Internet w dużym stopniu pomaga aranżować wspólne igraszki i tworzyć specjalne grupy zrzeszające fanów erotycznych spotkań.

Tak zwani swingersi jest to grupa osób, która nie jest w pełni zadowolona ze swojego życia seksualnego, dlatego też szuka nowych doświadczeń i doznań u innych. Wszystko odbywa się za zgodą małżonka, a nawet w jego towarzystwie, ponadto druga połówka robi to samo. Godzą się świadomie na zdradę. Co kluczowe, para jest związana ze sobą emocjonalnie, natomiast absolutnie nie angażuje się w nic podczas przygodnego spotkania z seksem w roli głównej. Warto wiedzieć, że swingers party jest przeciwieństwem otwartych małżeństw, bowiem istnieje jedna, dość ważna różnica. Jaka? Emocjonalna monogamia jest obowiązkowa, a miłosna relacja dotyczy tylko i wyłącznie małżonka. To sprawia, że jest to tylko pewnego rodzaju dodatek do związku, który ma za zadanie spełniać ich ukryte marzenia oraz potrzeby seksualne. Dzieje się to w formalnej relacji, ale bez uszczerbku dla niej.

swingersi

Swingowanie to sposób na urozmaicenie związku

Imprezy swingersów to nic innego jak specjalnie zaaranżowane spotkania, które mają na cele zaspokojenie potrzeb seksualnych. Wymiana partnerów powoduje, że pojawia się dreszczyk niepewności, masa emocji i niespodziewane porywy namiętności, a małżonek schodzi na nieco dalszy plan, choć go obserwujemy. Poczucie wyzwolenia, zrelaksowania oraz bezkarności dodaje odwagi do śmiałych poczynań z kimś zupełnie obcym. To powoduje, że zyskujemy prosty, choć ryzykowny sposób na urozmaicenie w związku. Kiedy kogoś to podnieca to od razu atmosfera w sypialni staje się gorętsza, a współżycie ponownie ekscytuje. Imprezy swingersów wymagają mimo wszystko zaufania, inaczej pojawi się zazdrość i inne trudne emocje, które skomplikują wszystko. Niestety, ale brak szczerości, czy chociażby rozmów o intymnych kwestiach, między innymi o swoich potrzebach zaprowadzi do kryzysu, a nie do rozkwitu relacji i pożycia seksualnego. Trzeba pamiętać, że spotkanie swingersów to nie jest korzystne rozwiązanie dla każdego, bo wiele zależy, od charakteru, podejścia do kwestii seksu oraz od chęci obu stron.

  Jak mężczyzna reaguje na kobietę, która mu się podoba? 15 sygnałów, które daje

Swingers party to nie da się ukryć wyjątkowe spotkania o jasno sprecyzowanym celu, bowiem chodzi o zaspokojenie swoich pragnień seksualnych oraz ukrytych fascynacji. Zmiana kochanków i obserwacja innych w tracie współżycia pozwala zdobyć cenne doświadczenie, które można potem wykorzystać we własnej relacji. Czasem jest to taka sama przyjemność co sam seks,! Co więcej, w trakcie takich wyjść uda się doświadczyć czegoś zupełnie nowego, bardzo często nieznanego i ekscytującego. Spotkania swingersów potrafią urozmaicić związek i zapobiec rutynie, o ile dwie strony czują, że czerpią taką samą satysfakcję z uczestnictwa w orgiach. Nastawienie pary jest kluczem do sukcesu!

Jak wyglądają swingers party?

Swingers party to określenie opisujące imprezę, na której pary wymieniają się między sobą partnerami. Co ważne, mile widziane są nie tylko osoby w związkach, ale i single, a więc osoby samotne. To będzie świetna okazja, aby kogoś nowego poznać bądź obserwować zbliżenia innych. W klubach lub w prywatnych domach odbywają się imprezy swingersów. Większość z nich wiąże się ze sporym wydatkiem za wejściówkę, bo to przyjęcia zamknięte. Czasem niezbędna jest rezerwacja lub zapisanie się online, bo ilość miejsc bywa naprawdę ograniczona. Towarzystwo niekiedy bywa starannie dobrane, do tego mamy odpowiedni nastrój i dekoracje, ale dużo zależy od konkretnego miejsca, czyli panujących tam zasad.

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że impreza swingersów bazuje nie tylko na seksie z innymi, ale przede wszystkim ma zapewniać dobrą zabawę. Kluby prześcigają się w wymyślaniu dodatkowych atrakcji, które umilą czas, a jednocześnie zbudować seksualne napięcie oraz intymną atmosferę. Masaż, alkohol, tańce, afrodyzjaki, muzyka na żywo, czy liczne gry – to wszystko jest bonusem. Ciekawostką jest fakt, że niektóre lokale oferują dodatkowo nocleg. Atmosfera jest luźna, bardzo przyjemna, a erotyczna rozrywka bywa słodkim finałem całego spotkania. Swingers party niekiedy wymaga od nas trzymania się wytyczonych zasad dress code, więc musimy szczególnie zadbać o swoją stylizację. Swobodny ubiór bywa zastępowany, na przykład erotycznymi przebierankami, czy samą bielizną. Wszystkie szczegóły zależą tak naprawdę od klubu i od uczestników, dlatego dobrze jest poznać je wcześniej.

swingers party

Impreza dla swingersów – dla kogo są, a dla kogo nie?

Impreza swingersów gromadzi przeróżnych ludzi. Wiek, wykształcenie i inne rzeczy tak naprawdę schodzą na dalszy plan. Pary za obopólną zgodą decydują się na wyjście na grupowy seks, a co za tym idzie podejmują się wyzwania, czyli zamiany partnerów. Erotyczne zabawy w kilkuosobowych zespołach, gdzie zachodzi wymiana nie sprawdzą się u każdego. Wiadomo, że pierwszy raz bywa próbą sił, bo tak naprawdę nie wiemy czego możemy się spodziewać, poza tym jak to wygląda od środka. Nie można zapominać, że seks z kimś obcym wymaga sporo odwagi, do tego szczerości i zaufania względem swojego partnera. Osoby bardzo kochliwe, zakompleksione, nieśmiałe, tudzież te zazdrosne będą miały problem, aby bez emocji przeżyć takie doświadczenie i nie wypominać „zgody” na zdradę.

Spotkanie swingersów to impreza pełna erotycznych doznań, zazwyczaj odbywa się cyklicznie w mniejszych bądź w większych grupach. Całe zajście przebiega różnie w zależności od planu organizatora. Nie każdy jest psychicznie przygotowany na to, że będzie musiał się dzielić partnerem, a co gorsza, obserwować jego zbliżenie z kimś zupełnie obcym. Co jeszcze się może wydarzyć? Nie wszyscy będą w stanie to znieść, a tym bardziej o tym zapomnieć. Zdrada za zgodą boli, tak samo jak ta dokonana w tajemnicy! Imprezy swingersów są wyzwaniem, któremu nie każdy sprosta. Złe podejście, czy zapominanie o konsekwencjach może się potem źle odbić na związku. Nie zawsze człowiek sobie radzi z nietypową sytuacją!

  SMSy na dzień dobry dla niego i dla niej - 150 najlepszych z nich

Pamiętaj, że spotkania swingersów to musi być świadomy wybór obu stron. Namawianie na siłę lub przekonywanie nic nie zmieni, a jedynie sprawi poważne kłopoty w przyszłości. Charakter, podejście do tematu seksu, a także nastawienie oraz otwartość na nowości – każdy element musi się ze sobą idealnie zgadzać, ponieważ w innym wypadku seks grupowy przyniesie parze więcej szkody niż pożytku. Udział w spotkaniu swingersów to trudna decyzja, która musi być dokładnie rozważona, ponieważ działanie pod wpływem impulsu nie sprawdzi się w tym przypadku.

Czy w Polsce istnieją swingersi?

Polska to dość konserwatywny kraj, a wszelkie nowości docierają tutaj ze znacznym opóźnieniem. O seksie mówi się niechętnie, podobnie jak o swoich preferencjach łóżkowych, czy fantazjach. Starsze pokolenia mają duży problem z zaakceptowaniem jakiejkolwiek „odmienności”. Spotkania swingersów w Polsce dopiero raczkują i nie są zbyt popularne, bo to wciąż temat tabu. W sieci oczywiście można trafić na ogłoszenia wielu miejsc, które oferują erotyczne rozrywki z wymianą partnerów. Co ważne, wnętrza tych lokali nie różnią się niczym specjalnym od klasycznych klubów, choć są dodatkowe pokoje lub strefy, które pozwalają na zbliżenia par. W Polsce zdecydowanie prym wiodą większe miasta, bo tam bez trudu znajdziemy swingers party. Czasami jednak nie jest tam tak łatwo trafić. Warto wobec tego zajrzeć do internetu, gdzie na wyciągnięcie ręki pojawiają się liczne oferty takich miejsc lub pójść z polecenia kogoś znajomego.

swingersi na imprezie

Najpopularniejsze kluby dla swingersów

Spotkanie swingersów można samodzielnie zaplanować, na przykład w domu. Większość woli jednak mimo wszystko wybrać się do specjalnego klubu, gdzie wszystko jest profesjonalnie przygotowane. Internet będzie prawdziwą skarbnicą wiedzy na temat adresów lokali, które proponują tego typu rozrywki. Fora, grupy oraz bezpośrednie strony danych lokali pomogą wybrać najlepszą miejscówkę. Warto zaznaczyć, że takie kluby zaaranżowane do orgii pojawiają się przede wszystkim w dużych miastach, i to na całym świecie. Zdecydowanie najwięcej lokalizacji jest rozmieszczonych na terytorium Stanów Zjednoczonych, a dokładnie San Diego, czyli w prawdziwej „stolicy” swingers party.

Debiutanci swingers party mają największe problemy, bowiem nie znają żadnych miejsc, a nawet nie wiedzą kogo o nie mogliby zapytać. Na całe szczęście po wpisaniu w wyszukiwarkę tego hasła od razu wyświetli się masa odmiennych lokalizacji wraz z ocenami klientów, czy też z dodatkowymi wskazówkami, na przykład dotyczącymi strojów. Spotkania swingersów odbywają się w całym kraju, ale Prive Swingers Club jest liderem, gdy chodzi o Polskę