orgazm kobiety w lozku

Orgazm sutkowy – jak pieścić piersi, aby go wywołać?

Nie ma wątpliwości, że biust zwraca uwagę mężczyzn. To według wielu najpiękniejsza część kobiecego ciała. Pieszczoty piersi spodobają się zarówno paniom, jak i panom, bo obie strony zyskają w trakcie takich zabaw masę przyjemności. Orgazm sutkowy to mit? W naszym artykule znajdziesz odpowiedź na to pytanie, ponadto informacje o tym jak pieścić piersi!

Orgazm sutkowy istnieje! To nie mit!

O seksie krąży wiele mitów. Czy orgazm sutkowy jest możliwy do osiągnięcia? I tak, i nie. Dużo zależy od kwestii indywidualnych kobiety. Zazwyczaj bardzo młode dziewczyny mają problem z dojściem do szczytu przyjemności właśnie w ten sposób, za to te w okresie laktacji są dużo wrażliwsze na pieszczenie biustu, jak i panie przed samą menstruacją. Orgazm sutkowy istnieje, tak samo jak każdy inny typ. Mało się jednak o nim mówi, bo większość skupia się na dolnej części sylwetki pomijając lub traktując po macoszemu dekolt.

Właściwe pieszczenie piersi doprowadzi do orgazmu sutkowego sporo kobiet, aczkolwiek technika nie jest tu bez znaczenia. Warto wobec tego dowiedzieć się jakie preferencje ma partnerka i próbować różnych form zabawy. Istnieje wobec tego wiele szczegółów, które wpływają na to, czy orgazm sutkowy będzie miał miejsce, czy też nie.

Jak wywołać u kobiety orgazm sutkowy?

Orgazm sutkowy jest to według wielu najwyższy punkt podniecenia wywołany pieszczotami biustu. Tutaj podobnie, jak w wersji łechtaczkowej kulminacja przychodzi dopiero falami, wobec tego narasta w całym ciele. Jak uzyskać taki efekt? Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, które Ci pomogą rozbudzić zmysły:

  • zacznij klasycznie od powolnych, kulistych ruchów, czyli muskania całych piersi – niezwykłe doznania zapewni użycie olejku lub kostek lodu
  • stopniowo zwiększasz intensywność ruchów, dodatkowo kieruj się coraz bardziej w stronę sutków – dobrze je zwilżyć!
  • Skup się dość mocno na brodawkach, zwłaszcza na ich czubku, bowiem właśnie tam są umieszczone liczne zakończenia nerwowe – dotykaj, ssij, masuj, chuchaj aż wywołasz dreszcze
  • zajmij się brodawkami, ale nie zapomnij o pozostałej części biustu, wobec tego podziel swoją uwagę po równo
  • dobrze raz na czas przerwać pieszczoty piersi, aby kobieta pragnęła więcej i podniósł się u niej poziom podniecenia
  • kiedy zauważysz, że orgazm sutkowy jest blisko możesz delikatnie podgryzać brodawki by dostarczyć mocniejszych doznań.

Te wyżej opisane rady pomogą Ci dostarczyć niezapomnianych przeżyć swojej kobiecie. Stawiaj na różne techniki i doznania, wtedy szanse na sukces wzrosną. Warto próbować takich igraszek przed okresem, gdy kobiece ciało jest wrażliwsze na pewne rzeczy, choć musisz nieco uważać z intensywnością, aby nie sprawić niepotrzebnego bólu partnerce.

  Jak się całować? 8 rodzajów pocałunków

kobieta w rozowych wlosach

Pieszczoty piersi – jak to robić dobrze językiem i dłońmi?

Pieszczoty piersi są często pomijane przez panów, a szkoda, dlatego że mogą dać masę doznań dla obojga partnerów. W zasadzie techniki są różne, bowiem używa się tu dłoni, jak i języka, a nawet przedmiotów takich, jak piórko, ponadto samego penisa. Erotyczny masaż piersi jest dobrym pomysłem. Dlaczego? Poprawia ukrwienie skóry, dodatkowo podnieca kobietę. Aromatyczny olejek podniesie doznania. Kuliste ruchy są najlepsze, dlatego że możesz zmieniać ich intensywność oraz samą lokalizację dłoni. Naprzemiennie wykonuj masaż lub jednocześnie skup się na całym biuście. Subtelne uciskanie oraz podszczypywanie też się tu doskonale sprawdzi. Jeśli chodzi o język oraz usta, możliwości są naprawdę spore. Możesz biust lizać, ssać, całować, ponadto delikatnie podgryzać. Wszystko zależy od preferencji pań oraz od samych umiejętności mężczyzn.

Pieszczenie piersi można urozmaicać na wiele sposobów. Jadalna bielizna spodoba się obojgu, za to biust nabierze więcej „smaku”, na przykład oblany bitą śmietaną lub czekoladą. Co ważne, wino sprawi, że sutki stwardnieją, a to za sprawą zawartego w tym trunku alkoholu. Za to lubrykant i olejki do masażu ułatwią masaż.

Całowanie piersi – jak to robić? Doprowadź ją do orgazmu sutkowego!

Całowanie piersi to popularna metoda, aby podniecić kobietę, a nawet doprowadzić do orgazmu sutkowego. Możesz zacząć od góry dekoltu i stopniowo kierować się ku centralnej jego części. Warto zmieniać intensywność ruchów. Przy głębszych pocałunkach lekko zasysaj skórę lub pozwól sobie na drobne ugryzienie także brodawek. Cały czas obserwuj reakcje partnerki i dopasowuj technikę do jej potrzeb. Dodatkowo mogą pojawić się ruchy dłońmi lub pieszczoty zupełnie innej części ciała. Możliwości są ogromne, aby doprowadzić do orgazmu sutkowego. Całowanie to ułatwi!

Pieszczenie małych a dużych piersi – czym się różni?

Mały biust różni się od dużego nie tylko wielkością. Tak naprawdę drobniejsze piersi z racji mniejszej ilości tkanki tłuszczowej są dużo bardziej wrażliwsze na wszelkie pieszczoty. Wobec tego musisz dobrze wyczuć co i jak lubi partnerka, aby nie sprawiać jej, na przykład bólu. Co więcej, przy małych piersiach facet może swobodnie objąć je całą dłonią, do tego delikatnie podrzucać, gładzić oraz zasysać. Właścicielki pokaźniejszych rozmiarów nie dają im już takich możliwości z racji pokaźnego rozmiaru biustu. W tym wypadku zdecydowanie łatwiej jest je przybliżyć do siebie, albo pocierać pomiędzy nimi penisa. Pojawiają się wobec tego pewne różnice, ale nie są aż tak duże.

  Motyle w brzuchu - skąd się biorą i co to oznacza?

Erotyczny masaż piersi drogą do orgazmu sutkowego!

Jak już wspominaliśmy erotyczny masaż to świetna opcja, która pozwala na pieszczoty sutków oraz całego biustu. Przygotuj sobie olejek o kuszącym zapachu, wtedy ruchy będą dużo bardziej płynne, a to dlatego, że zapewnimy dłoni odpowiedni poślizg. Jak zacząć? Na początku od miętoszenia, dodaj do tego delikatne muskanie dłonią lub piórkiem, czy pędzelkiem, a partnerka poczuje podniecające dreszcze. Wykorzystuj kuliste ruchy, ponadto uderzaj opuszkami palców w same sutki. Zmieniaj intensywność ruchów, lokalizację, a zatem powoli podgrzewaj atmosferę. Erotyczny masaż piersi może bazować jedynie na dotyku dłoni, choć niekoniecznie. Włączenie do zabawy ust i języka spowoduje, że kobieta będzie miała bardzo urozmaicone pieszczoty. To z pewnością pozwoli jej doznać orgazmu sutkowego. Stymulowanie na różne sposoby ma jeszcze jeden plus, bo dzięki temu uda się dobrze poznać preferencje dziewczyny, a to w przyszłości zaowocuje jeszcze większą przyjemnością.

Erotyczny masaż wymaga odpowiedniej atmosfery. Zapachowe świeczki, półmrok oraz nastrojowa muzyka – to wprowadzi was w romantyczny nastrój. Ważne jest obserwowanie kobiety i dobieranie pieszczot do jej preferencji. Nie każda będzie zachwycona tego typu zabawą, na przykład z racji pojawiającego się dyskomfortu w czasie pieszczot biustu.

zszokowana brunetka

Co jeszcze można robić z kobiecymi piersiami?

Pieszczenie piersi to ulubiona część gry wstępnej nie tylko panów. Kobiety kochają tak samo, jak faceci takie zabawy. Doświadczenie, nastrój, predyspozycje – wszystko musi się ze sobą idealnie zgrać, aby orgazm sutkowy mógł się pojawić. Nie zawsze on będzie, dlatego nie ma co się nastawiać na tego typu fajerwerki, ale należy czerpać zwyczajnie przyjemność z tej formy czułości.

Pieszczoty biustu zazwyczaj pojawiają się jako element gry wstępnej, która ma prowadzić do czegoś więcej. Nie zawsze jednak muszą być stosowane tylko i wyłącznie w tym celu. Z kobiecymi piersiami można robić przeróżne rzeczy i poprzez to podniecać swoją kobietę, dawać jej przyjemność. Poniżej znajdziesz tylko kilka pomysłów na miłe spędzenie czasu we dwoje, jak i solo:

  • stymulujesz biust i jednocześnie łechtaczkę poprzez masturbację sama lub z pomocą partnera – nieziemskie doznania gwarantowane!
  • Wykorzystuj ssące masażery do biustu, albo zatrzaski, czy też nakładki wibrujące, które znajdziesz w sklepach erotycznych
  • facet pociera o kobiety biust penisa
  • zabawa zimno ciepło, a zatem erotyczny masaż naprzemiennie zimnymi kostkami lodu oraz ciepłym jeżykiem partnera gwarantuje masę przyjemności.

Ciekawą opcją będą pieszczoty piersi w staniku. Do środka miseczek możesz włożyć lód, nalać olejku, albo umieścić w nich zwyczajnie dłonie.