Magdalena Stepien

Magdalena Stępień – kim jest ta znana modelka? Wiek, partner i dzieci

Wiele osób uważa, że osoby sławne nie zmagają się z dramatycznymi, ciężkimi historiami i problemami życiowymi. Przykład Magdaleny Stępień pokazuje, że jest inaczej. Ta znana modelka i influencerka przeżyła w swoim życiu naprawdę wiele. Mimo to nie poddaje się i próbuje odzyskać równowagę. Nic więc dziwnego, że informacje na jej temat wciąż budzą zainteresowanie internautów, którzy chcą wiedzieć jak wyglądają jej obecne losy. Wiedząc o tym, przygotowaliśmy krótki artykuł, w którym znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące tej wyjątkowo silnej kobiety.

Magdalena Stępień – krótki życiorys

Magdalena Stępień urodziła się w Oleśnicy. Jej kariera rozpoczęła się od udziału w piątej edycji programu Top Model, gdzie prawie dotarła do finału. Po jego zakończeniu brała udział w licznych projektach modowych oraz rozwijała swoje social media. Pracowała również w telewizji Polsat. Nie da się jednak ukryć, że jej początkowa popularność zaczęła powoli słabnąć. Odzyskała ją wiążąc się z piłkarzem Wisły Płock – Jakubem Rzeźniczakiem. Jednakże związek ten nie miał dla niej jedynie pozytywnych konsekwencji.

Ile lat ma Magdalena Stępień?

Magdalena Stępień urodziła się  14 maja 1991 roku. co oznacza, że w tym roku ukończyła 32 lata. Choć w przypadku modelingu jest to wiek, który nie gwarantuje jej już wieloletnich kontraktów jako młoda influencerka może jednak osiągnąć całkiem sporo.

Magdalena Stępień – wzrost

W przypadku kariery modelki wzrost jest istotnym parametrem, który daje nam szansę na zaistnienie w branży lub też całkowicie ją przekreśla. Nic więc dziwnego, że wiele osób zastanawia się ile wzrostu ma Magdalena Stępień. Odpowiadamy – wzrost influencerki to 175 cm.

  Anita Werner - kim jest ta dziennikarka TVNu? Wiek, wzrost i dzieci

Magdalena Stępień – rodzina

O rodzinie Magdaleny Stępień nie wiadomo zbyt wiele. W sieci możemy znaleźć informację na temat tego, że jej ojciec pochodzi z Rosji. Nie brał jednak udziału w jej wychowaniu, ponieważ porzucił matkę Magdaleny krótko po jej narodzinach. Kobieta zmagała się więc z samotnym macierzyństwem starając się zapewnić swojej córce wszystko co najlepsze.

Magdalena Stępień – stan cywilny

Życie uczuciowe Magdaleny Stępień należy do burzliwych. Popularność przyniosła jej znajomość ze znanym piłkarzem Jakubem Rzeźniczakiem. To właśnie ten związek sprawił, że nieco zapomniana modelka znów zaczęła pojawiać się na głównych stronach portali plotkarskich. Relacja ta jednak nie była udana. Para rozstała się ze względu na zdrady Jakuba Rzeźniczaka. W niedługim czasie wróciła jednak do siebie. W tym czasie Magdalena Stępień ogłosiła, że jest w ciąży. Nie dane było jednak cieszyć się jej oczekiwaniem na dziecko wraz z jego ojcem, ponieważ para rozstała się ponownie kiedy Magdalena Stępień była w 8 miesiącu ciąży. Jak zarzucała Rzeźniczakowi w social mediach, zostawił ją samą i nie interesował się losem dziecka oferując jej jedynie alimenty w wysokości 3 tysięcy złotych. Obecnie Magdalena Stępień jest w związku, nie chce jednak zdradzać kim jest jej szczęśliwy wybranek.

Magdalena Stępień – czy ma dzieci

Wiele osób z pewnością słyszało o tragedii, jaka spotkała Magdę Stępień. Wciąż jednak niektórzy internauci zastanawiają się, czy ma dzieci. Prawda dotycząca rodzicielstwa Magdaleny Stępień jest bardzo trudna. Aktorka jak wiemy była mamą synka Oliwiera, który był owocem związku z piłkarzem Jakubem Rzeźniczakiem. Chłopiec przyszedł na świat w lipcu 2021 roku. Niestety, zaledwie kilka miesięcy później wykryto, że choruje on na chorobę nowotworową. Guz na wątrobie małego chłopca osiągnął ogromną wielkość – 12cm. Mimo zbiórki i zagranicznego leczenia chłopiec przegrał walkę z nowotworem i zmarł w zaledwie kilka dni po swoich pierwszych urodzinach.

Magdalena Stępień- Facebook i Instagram

Magdalena Stępień sama określa się nie tylko jako modelkę, ale również content kreatorkę. Oczywistym jest więc, że jej obecność w sieci jest ważną sprawą dla jej kariery. Choć po usłyszeniu diagnozy dotyczącej choroby swojego syna usunęła wszystkie zdjęcia obecnie znów jest obecna w social mediach. Podstawową platforma, na której publikuje swoje treści jest Instagram. Na swoim koncie @magdalena___stepien zgromadziła 256 tysięcy obserwujących i jest tam bardzo aktywnie. Wystawia zdjęcia z sesji zdjęciowych, posty sponsorowane różnych marek, jak i urywki ze swojej codzienności. Nie brakuje również wspomnieć o zmarłym synku.

  Katarzyna Dowbor - kim jest ta znana prezenterka? Wiek, mąż i dzieci

Magdalena Stępień – ciekawe informacje

Choć Magdalena Stępień spotkała się ze sporym wsparciem w związku z chorobą swojego syna a zbiórka została zakończona po zaledwie 7 godzinach od jej założenia nie sposób nie zauważyć, że opinie internautów na temat jej postępowania były skrajne różne i modelka spotkała się również z falą hejtu. Krytyka dotyczyła tego, że według ojca dziecka wyjazd do Izraela był dla dziecka niepotrzebnym ryzykiem. Poza tym wiele osób krytykowało, że podczas czasu leczenia Magdalena Stępień nie zaprzestała wykonywania zdjęć w luksusowych hotelach czy zwiedzania. Wszystko to sprawiło, że opinie na jej temat były w sieci bardzo podzielone.