Julia Czerkawski

Julia Czerkawski – kim jest córka Izabelli Scorupco? Zobacz jej Instagrama!

Gdy ktoś w naszym kraju osiąga spektakularny sukces i staje się popularny ciekawość dotycząca jego osoby przenosi się często również na dzieci danej osoby, nawet wówczas, gdy są już one dorosłe. Przekonała się o tym Julia Czerkawski, która dzięki swoim popularnym rodzicom wciąż budzi zainteresowanie widzów z Polski, mimo tego, że jej życie prywatne i zawodowe związane jest ze Stanami Zjednoczonymi. Co wiadomo o tej pięknej, młodej kobiecie? Przekonajmy się.

Julia Czerkawski – krótki życiorys

Julia Czerkawski urodziła się 15 września 1999 roku. Jest bardzo utalentowana i myśli o pracy związanej z filmem, choć nie w roli aktorki a producentki. Przez pewien czas była aktywna sportowo odnosząc sukcesy w koszykówce. Ukończyła media na elitarnym Uniwersytecie Kalifornijskim Berkeley położonym nad Zatoką San Francisco. Tak prestiżowa uczelnia nie pozwoliła jej na dalsze realizowanie się w sporcie. Obecnie Julia Czerkawski pracuje w branży public relations i dąży do spełnienia swoich marzeń o byciu producentką i managerką.

Ile lat ma Julia Czerkawski?

Jak wspominaliśmy Julia Czerkawski urodziła się 15 września 1999 roku. Oznacza to, że jest młodą 24 letnią kobietą, która dopiero wchodzi na rynek zawodowy i poszukuje swojej drogi. Na szczęście, dzięki temu, że była tak ambitną uczennicą i studentką może realizować się na wielu polach i znaleźć swoją drogę. Ma na to jeszcze sporo czasu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Julia Scorupco (@juliascorupco)

Julia Czerkawski – wzrost

Osoby poszukujące informacji na temat Julii Czerkawski często są zainteresowane wszystkimi aspektami jej życia a nawet pytają o jej wzrost. Niestety, nie udało nam się dotrzeć do informacji na ten temat. Niemniej jednak Julia Czekawski należy do wysokich i smukłych kobiet, dlatego też z powodzeniem możemy założyć, że jej wzrost może wynosić ok 170 centymetrów a nawet więcej.

  Anna Markowska - kim jest ta influencerka? Wiek, wzrost i jej Instagram

Julia Czerkawski – rodzina

Na temat rodziny Julii Czerkawski wiadomo naprawdę sporo, ponieważ młoda kobieta jest córką znanych rodziców. Jej matką jest Izabella Scorupco – znana polska aktorka, która zdobyła popularność również w Stanach Zjednoczonych. Izabella wiele lat mieszkała w Szwecji, dlatego też Julia Czerkawski nie ma problemu z porozumiewaniem się w tym języku. Co ciekawe, młoda kobieta do dziś mieszka ze swoją mamą i mają bardzo bliską relację.
Ojcem Julii Czerkawski jest jeden z najlepszych hokeistów na świecie i w historii światowego hokeja – Mariusz Czerkawski. Obecnie pełni rolę komentatora sportowego, jednak miłośnicy sportu z pewnością pamiętają, że grał w klubach takich jak Toronto Maple Leafs, Montreal Canadiens oraz New York Islanders. Julia posiada także przyrodnie rodzeństwo z kolejnych związków swoich rodziców.

Julia Czerkawski – stan cywilny

Julia Czerkawski jest panną, nie oznacza to jednak, że jej serce nie jest zajęte. Już kilka lat temu opublikowała na swoich social mediach zdjęcie z partnerem. Jest nim przystojny mężczyzna CJ Hicks, który jest także utalentowanym sportowcem. Niedawno na swoim Instagramie Julia opublikowała post, w którym pochwaliła się czwartą rocznicą związku. Mimo tego, że wciąż nie śpieszy się do jego zalegalizowania para wygląda na bardzo szczęśliwą i zgodną. Co ciekawe, Julia i CJ poznali się już w szkole średnią. Obecnie żyją na odległość, jednak nie przeszkadza im to w kontynuowaniu relacji.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Julia Scorupco (@juliascorupco)

Julia Czerkawski – czy ma dzieci

Macierzyństwo znanych osób często budzi zainteresowanie widzów. Nic więc dziwnego, że w sieci nie brakuje pytań dotyczących tego, czy Julia Czerkawski jest już mamą. Odpowiedź na to pytanie jest jednoznaczna – Julia Czerkawski nie posiada dzieci. Jest młodą, nieco ponad dwudziestoletnią kobietą, która aktualnie skupia się na rozwijaniu swoich pasji i kariery zawodowej. Nie wypowiada się również na temat tego czy planuje macierzynstwo w przyszłości.

  Anita Werner - kim jest ta dziennikarka TVNu? Wiek, wzrost i dzieci

Julia Czerkawski- Facebook i Instagram

Poszukiwanie Julii Czerkawski w social mediach może być nieco problematyczne dla osób, które będą chciały znaleźć ją pod tym nazwiskiem. Julia jest bowiem obecna na portalu Instagram pod nazwiskiem swojej matki, która zresztą często komentuje jej zdjęcia. Konto @juliascorupco obserwowane jest obecnie przez ponad 35 tysięcy osób, a Julia chętnie publikuje na nich zdjęcia ze swoim partnerem, przyjaciółkami i kadry z podróży. Co ciekawe, komentarze pod jej postami pojawiają się nie tylko w języku angielskim, ale również w języku polskim. Oznacza to, że polscy fani jej mamy nie zapomnieli o jej pięknej córce i kibicują jej w dalszej karierze

Julia Czerkawski – ciekawe informacje

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że Julia Czerkawski jest bardzo zdolną kobietą, która nigdy nie miała problemów z nauką i odnosiła spore sukcesy. Do tego stopnia, że została nawet zaproszona na spotkanie z Barackiem Obamą, byłym prezydentem USA. Wystąpiła tam jako przyszłość elity i demokracji USA. Nie jest to jednak jedyna znana osoba, z którą spotkała się Julia Czerkawski. Na jej social mediach możemy znaleźć pamiątki ze spotkań z takimi gwiazdami jak np. Tina Turner.