Sylwia Bomba

Sylwia Bomba – kim jest ta znana influencerka? Mąż, dzieci i życiorys

Wśród popularnych w naszym kraju osób nie brakuje charyzmatycznych kobiet, które nie boją się podejmowania różnych zasad i roli byle by zaistnieć i zdobyć sympatię widzów. Jedną z takich osób jest bez wątpienia Sylwia Bomba. To osoba, które potrafi nie tylko w sarkastyczny sposób skomentować to co widzi na ekranie ale również wykonać piękne zdjęcia jako modelka lub fotograf a nawet  – zatańczyć. Nic więc dziwnego, że wielu widzów interesuje się jej osobą oraz jej życiem prywatnym. Z myślą o nich zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje na temat Sylwii Bomby. Zapraszamy do lektury.

Sylwia Bomba – krótki życiorys

Sylwia Bomba urodziła się 2 grudnia 1987 roku. Z zawodu jest fotografem. Uzyskała tytuł magistra sztuki na Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L.Schillera w Łodzi. Prowadzi agencję reklamową Bomba Management, a także studio fotograficzne. Najbardziej znana jest jednak ze swojej obecności w sieci oraz w programie transmitowanym przez telewizję TTV, czyli “GoggleBox” na ekranie. Jest jedną z osób, które brały udział w nagraniach od pierwszego sezonu tej produkcji a widzowie wprost pokochali jej komentarze. To jednak nie wszystko. Sylwia Bomba wzięła również udział w “Tańcu z Gwiazdami”. Na swoim koncie ma także udział w programie Kuby Wojewódzkiego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Sylwia Bomba (@sylwiabomba)

Ile lat ma Sylwia Bomba?

Jak wspominaliśmy, Sylwia Bomba urodziła się w 1987 roku a więc w grudniu skończy 36 lat. Dzięki metamorfozie, którą przeszła oraz większej dbałości o swoją urodę absolutnie nie wygląda jednak na swój wiek, nic więc dziwnego, że w sieci możemy znaleźć błędne informacje wskazujące na to, że jest młodsza.

  Magdalena Stępień - kim jest ta znana modelka? Wiek, partner i dzieci

Sylwia Bomba – wzrost

W przypadku osób znanych widzowie chętnie poszukują informacji na różne tematy. Nie inaczej jest w przypadku Sylwii Bomby. Wiele osób zastanawia się choćby nad tym, ile wzrostu ma popularna gwiazda programu telewizyjnego. Dlatego też śpieszymy z informacją – z tego co udało nam się ustalić, Sylwia Bomba ma ok 170 centymetrów wzrostu.

Sylwia Bomba – rodzina

Choć Sylwia Bomba jest bardzo ekspresyjną i otwartą osobą, która nie wstydzi się opowiadać o sobie istnieją kwestie, których nie porusza. Jedną z nich jest temat najbliższych. Mimo wielu postów w social mediach, nagrań czy wywiadów nie znajdziemy w sieci informacji na temat tego kim są i czym zajmują się jej rodzice. Nie wiemy również, czy posiada rodzeństwo. Dyskrecja w tym temacie może wynikać z chęci uchronienia bliskich przed popularnością i jej negatywnymi skutkami.

Sylwia Bomba – stan cywilny

Wiele osób zainteresowanych jest także życiem uczuciowym Sylwii Bomby, ponieważ celebrytka nie kryje się ze swoimi uczuciami oraz życiem prywatnym. Przez długi czas była związana z Jackiem – 14 lat starszym od siebie mężczyzną. Nie znamy jego nazwiska, ponieważ nigdy nie zostało zdradzone publicznie. Wiemy za to, że para poznała się w centrum handlowym, kiedy to Jacek postanowił zaprosić na kawę Sylwię i tak właśnie zaczęła się ich miłość. Owocem tego związku jest ich córeczka, o której wspominamy poniżej. Niestety, związek ten nie przetrwał próby czasu – w 2021 roku Sylwia Bomba podczas odpowiedzi na pytania fanów odpowiedziała, że rozstała się z Jackiem. Czy obecnie jest z kimś związana? Na chwilę obecną w sieci trudno znaleźć informacje na ten temat.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Sylwia Bomba (@sylwiabomba)

Sylwia Bomba – czy ma dzieci

To pytanie, które równie często pojawia się wśród internautów, zwłaszcza tych, którzy nie obserwują Sylwii Bomby na co dzień. Kobieta nie ukrywa bowiem faktu, że jest szczęśliwą matką i często publikuje swoje zdjęcia z córką. Sylwia Bomba posiada bowiem córeczkę Antoninę, która przyszła na świat w grudniu 2018 roku. Jest owocem jej związku z partnerem Jackiem, o którym wspominaliśmy wcześniej i choć para nie jest już razem dokładają wszelkich starań, by dzieciństwo Antoniny było radosne. Z tego co możemy zauważyć w social mediach – doskonale im się to udaje.

  Katarzyna Glapińska - kim jest żona ministra finansów? Wiek, mąż i dzieci

Sylwia Bomba – Facebook i Instagram

Jak możemy się domyślać, Sylwia Bomba jako celebrytka, która potrafi wykorzystać swoją popularność zdaje sobie sprawę z tego jak ważna w dzisiejszych czasach jest obecność w mediach społecznościowych. Podobnie jak wiele innych influencerek docenią przede wszystkim znaczenie Instagrama, i to na tym portalu jest najbardziej aktywna. Jej konto @sylwiabomba obserwuje obecnie 867 tysięcy osób. Sylwia jest na nim bardzo aktywna – wystarczy wspomnieć choćby o tym, że do tej pory opublikowała 1124 zdjęcia. Często również wchodzi w interakcje z fanami, dzięki czemu wiedzą oni co dzieje się u niej na bieżąco. Publikuje swoje zdjęcia z treningów, sesji zdjęciowej, kadry z podróży oraz ujęcia z córeczką.

Sylwia Bomba – ciekawe informacje

Biorąc udział w pierwszej serii GoggleBox Sylwia Bomba ważyła 99 kilogramów. Kobieta cierpi bowiem na insulinoodporność. Mimo to, była bardzo rozczarowana swoim wizerunkiem w telewizji i postanowiła podjąć ciężką pracę nad zmianą sylwetką. Efekty jej starań są imponujące, ponieważ nie tylko udało jej się stracić ponad 30 kilogramów ale również utrzymać nową wagę i doskonale wyglądającą sylwetkę. Ma więc spore powody do dumy.