Marta Kuligowska

Marta Kuligowska – kim jest ta znana prezenterka? Wiek, mąż i krótki życiorys

Marta Kuligowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek i prezenterek telewizyjnych, która praktycznie od początku swojej kariery związana jest ze stacją TVN 24. Ta energiczna i piękna blondynka budzi zainteresowanie publiczności. Nic więc dziwnego, że wiele osób chciałoby się dowiedzieć o niej czegoś więcej. Z myślą o nich przygotowaliśmy więc krótki artykuł, w którym znajdziesz najważniejsze informacje na temat Marty Kuligowskiej.

Marta Kuligowska – krótki życiorys

Marta Kuligowska urodziła się 4 marca 1976 roku w Warszawie. Ukończyła warszawską Akademię Filmu i Telewizji oraz Wyższą Szkołę Filmową i Telewizyjną w Łodzi. Ukończyła kierownictwo produkcji filmowych i telewizyjnych. Jednakże związała się z dziennikarstwem. Jej drugą pasją jest medycyna. Pracę w charakterze dziennikarki rozpoczęła w Radiu Pogoda a następnie w Radio Kolor. W 1999 roku zaczęła karierę w TVN i z tą stacją związana jest do dziś. Zaczynała od pracy w TVN gdzie prowadziła program Wizjer a następnie zakotwiczyła się w TVN24, gdzie prowadziła serwisy informacyjne. W 2021 roku rozpoczęła pracę nad programem Polska i Świat. W swojej karierze ma również epizod prowadzenia programu Zdrowia czy jako lektorka w reality show Jestem Jaki Jestem. Na swoim koncie ma również prowadzenie programów dla telewizji TVN Beauty. Wśród nich wymienić możemy cykl „Młodsza, piękniejsza, szczęśliwsza” czy “Studio Active”

Ile lat ma Marta Kuligowska?

To pytanie, które zadaje sobie wiele osób obserwujących karierę dziennikarki. Nie da się ukryć, że wciąż prezentuje się nienagannie, przez co wiele osób daje jej mniej niż w rzeczywistości posiada. Jak wiemy, urodziła się w 1976 roku co oznacza, że obecnie Marta Kuligowska ma 47 lat. Mimo to wciąż zachwyca urodą i młodzieńczą lekkością.

Marta Kuligowska – wzrost

Choć wzrost nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem pracy dziennikarki Marta Kuligowska, która występuje w roli prezenterki musi prezentować się nienagannie i pasować do aktualnych standardów pracy w telewizji. Nic więc dziwnego, że wiele osób zastanawia się jak wysoka jest Marta Kuligowska. W sieci trudno jednak znaleźć dokładne informacje na ten temat. Istnieją jednak artykuły, które sugerują, że Marta Kuligowska może mieć około 170 centymetrów wzrostu, co jest jak najbardziej pożądanym wymiarem w przypadku pracy prezenterki.

Marta Kuligowska – rodzina

O rodzinie Marty Kuligowskiej nie wiadomo zbyt wiele, ponieważ dziennikarka skupia się przede wszystkim na swojej pracy zawodowej chroniąc prywatność swoich najbliższych. Nie wiemy kim są jej rodzice. W wywiadach podzieliła się jednak szczątkowymi informacjami na temat swoich bliskich mówiąc, że po narodzinach bliźniaków mogła liczyć na wsparcie swojej mamy oraz dwóch sióstr. Z tego właśnie powodu możemy wnioskować, że relacje rodzinne są dla niej ważne i stara się je pielęgnować wspólnie z bliskimi osobami.

Marta Kuligowska – stan cywilny

Znana dziennikarka od wielu lat jest związana z fotografem Pawłem Hoffmanem. Para nie posiada jednak ślubu. Marta Kuligowska niejednokrotnie podkreślała, że sformalizowanie związku nie jest im do niczego potrzebne. Mimo to pozostają zgodni i szczęśliwi już od wielu lat. Co ciekawe, choć partner Marty Kuligowskiej Piotr Hoffman jest fotografem mającym na swoim koncie wiele sukcesów jest on także osobą, która preferuje zostać w cieniu i nieczęsto pojawia się na ściankach i eventach. Zdecydowanie lepiej czuje się w cieple domowego ogniska i unika obecności w mediach. Dziennikarka sama podkreślała to niejednokrotnie w udzielanych przez nią wywiadach.

Marta Kuligowska – czy ma dzieci?

Marta Kuligowska jest szczęśliwą mamą bliźniąt, które urodziła 15 lat temu. Helena i Franek urodzili się 26 października 2007 roku. Są owocem związku z jej stałym partnerem Pawłem. Choć nie była to planowana ciąża Marta Kuligowska zaznacza, że bardzo chciała być matką i pokochała swoje dzieci od początku. Mimo to, nie zdecydowała się na powtórne zajście w ciążę chcąc poświęcić się karierze.

Marta Kuligowska- Facebook i Instagram

Marta Kuligowska jest osobą, która doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że obecność w social mediach niezbędna jest w dzisiejszych czasach w rozwoju kariery. Z tego właśnie powodu jest aktywna na Instagramie. Jej konto @martakuligowska zgromadziło ponad 47 tysięcy obserwujących. Dziennikarka publikuje na nim regularnie. Pojawiają się zdjęcia zarówno dotyczące pracy zawodowej, jak i życia prywatnego. Jeśli zaś chodzi o Facebook. Marta Kuligowska nie jest na nim aktywna publicznie.

Marta Kuligowska – ciekawe informacje

Marta Kuligowska mimo swojego wieku pozostaje osobą aktywną fizycznie i chętnie uprawia sporty, w tym również sporty zimowe. I to właśnie wyjazd na narty zakończył się dla niej kontuzją biodra, które wymagało operacji chirurgicznej i wkręcenia stalowych prętów. Historia ta miała miejsce ponad 24 tygodnie temu a Marta Kuligowska podzieliła się nią na Instagramie. Na szczęście, dzięki rehabilitacji dziennikarka wróciła do pracy zawodowej.

  Anna Markowska - kim jest ta influencerka? Wiek, wzrost i jej Instagram