Anna Markowska

Anna Markowska – kim jest ta influencerka? Wiek, wzrost i jej Instagram

W polskim show biznesie nie brakuje osób, które swoją popularność zbudowały dzięki niezwykłej urodzie. Jedną z takich osób jest bez wątpienia Anna Markowska. Ta znana modelka i influencerka cieszy się ogromnym zainteresowaniem fanów. Nic więc dziwnego, że chcą oni wiedzieć jak najwięcej o jej życiu prywatnym i zawodowym. Jeśli ty również należysz do grona osób lubiących Annę Markowską z pewnością zainteresujesz się tym, co udało nam się ustalić na jej temat.

Anna Markowska – krótki życiorys

Anna Markowska, znana polska celebrytka i modelka urodziła się w Krakowie, choć obecnie mieszka i pracuje w Warszawie. Wcześnie, bo w wieku 16 lat rozpoczęła swoją karierę modelki. Została jednak ona przerwana przez nowotwór złośliwy, który pojawił się w obrębie szczęki dziewczyny. Anna Markowska przeszła długie leczenie i udało jej się pokonać chorobę. Jednak nieco zniekształcona twarz i blizna po operacji sprawiły, że jej dotychczasowa agencja zerwała z nią współpracę. Mimo to dziewczyna nie poddała się. Ukończyła Architekturę Wnętrz i Przestrzeni w Krakowie. Trenowała Muay Thai, czyli tajski sport walki. Co więcej, w 2018 roku wzięła udział w popularnym programie “Top Model” gdzie dotarła do ścisłego finału i od nowa rozpoczęła karierę modelki. Zajmowała się także influencingem. Współpraca z czołowymi markami pozwoliła jej na zoperowanie widocznych śladów choroby i obecnie prezentuje się wprost doskonale wciąż odnosząc coraz to większe sukcesy.

Anna Markowska  – wzrost

Jak możemy się domyślać, w zawodzie modelki wymiary i wzrost odgrywają znaczącą rolę, dlatego też nikogo nie dziwi fakt, że dane te podane są publicznie. Wymiary Anny Markowskiej wynoszą 88/61/88. Modelka 174 centymetry wzrostu, co sprawia, że doskonale odnajduje się zarówno w roli fotomodelki, jak i na wybiegach.

  Anita Werner - kim jest ta dziennikarka TVNu? Wiek, wzrost i dzieci

Ile lat ma Anna Markowska ?

W sieci znajdziemy informację o tym, że Anna Markowska urodziła się w 1992 roku. Oznacza to, że popularna modelka ma obecnie 31 lat.

Anna Markowska – rodzina

O rodzinie Anny Markowskiej wiadomo stosunkowo niewiele, ponieważ modelka nie zdradza na jej temat zbyt wielu informacji w mediach. Wiemy, że jest jedynaczką i nie posiada rodzeństwa. Ważną osobą w jej życiu jest dla niej jej mama, która dzielnie wspierała ją podczas walki z chorobą nowotworową.

Anna Markowska – stan cywilny

Życie uczuciowe Anny Markowskiej budzi spore zainteresowanie, które potęguje fakt, że sama zainteresowana nie wypowiada się na jego temat prawie wcale. Swego czasu zdradziła mediom, że nie jest singielką, jednak nie podała informacji na temat tego, z kim jest w relacji. Często pojawia się na zdjęciach z innymi znanymi mężczyznami, przez co zaczyna być z nimi kojarzona. Jednak nie zawsze sa to słuszne przypuszczenia. Tak było w przypadku jej rzekomego związku z Pawłem Delągiem. Plotkarskie portale uznały, że para jest w związku, tymczasem była to jedynie przyjaźń oraz wspólna promocja w mediach. Kolejnym mężczyzną podejrzanym o związek z Markowską jest Kuba Wojewódzki, który kilkukrotnie został przyłapany z nią podczas spędzania czasu na festiwalach czy w restauracjach. Para spędziła również razem sylwestra. Nigdy jednak nie potwierdzili informacji o tym, że są razem, mimo iż zostali określeni najgorętszym romansem lata. Czy słusznie? Być może dowiemy się tego w przyszłości.

Anna Markowska  – czy ma dzieci

Jak wspominaliśmy, Anna Markowska nie jest osobą, która lubi mówić o swoim życiu prywatnym w mediach a jedyne informacje mają postać spekulacji i plotek. Nic więc dziwnego, że wiele osób zastanawia się, czy modelka jest mamą. Z dostępnych w sieci informacji możemy jednak wywnioskować, że Anna Markowska nie posiada jeszcze dzieci. Nie wiemy również, czy zamierza je mieć w przyszłości. Na razie zdecydowania bardziej skupia się na rozwoju swojej kariery.

  Magdalena Stępień - kim jest ta znana modelka? Wiek, partner i dzieci

Anna Markowska  – Facebook i Instagram

Ponieważ Anna Markowska działa obecnie nie tylko jako modelka, ale również przede wszystkim utrzymując się ze współprac reklamowych jej obecność w social mediach w roli influencerki jest konieczny. Podobnie jak wiele młodych gwiazd zdecydowała się prowadzić swój profil jedynie na Instagramie. Nie posiada oficjalnego konta na Facebooku. Za to w przypadku Instagrama Anna Markowska jest niezwykle aktywna. Często dodaje zdjęcia i instastory, choć unika raczej publikacji zdjęć z prywatnego życia skupiając się na współpracach reklamowych i zdjęciach będących efektem sesji. Nie przeszkodziło jej to jednak zgromadzić imponującą liczbę obserwujących. Jej konto @annamarkowska_official obserwuje obecnie 396 tysięcy osób.

Anna Markowska – ciekawe informacje

Anna Markowska jest osobą, która wyłamuje się z popularnego obecnie wśród celebrytek trendu na nagrywanie własnych piosenek. Jak sama zaznacza, nie potrafi śpiewać i tańczyć, dlatego nie zamierza realizować się na gruncie muzycznym. Jest za to osobą, której los zwierząt nie jest obojętny. Sama posiada psa a w dzieciństwie martwiła się nawet o mrówki i biedronki obawiając się, że zostaną zdeptane, ponieważ dorośli ludzie nie zwracają na nie uwagi. Sama o sobie twierdzi, że jest osobą bardzo gadatliwą a gdyby miała być jakimkolwiek przedmiotem byłaby telefonem.