kobieta odzyskuje swojego mezczyzne

Jak odzyskać faceta? 15 skutecznych sposobów

Jest szansa na odzyskanie mężczyzny, jednak kiedy podejdziemy do tego źle możemy jeszcze bardziej pogorszyć nasze stosunki. Co zrobić? Jak odzyskać faceta? Poznaj 15 skutecznych sposobów!

Sposoby na odzyskanie faceta

Rozstanie pary może mieć wiele przyczyn, od zdrady, po zwyczajne osłabienie uczucia. Pojawia się potem złość, rozgoryczenie, pretensje, żale, czy bezsilność. Rozpad związku budzi wiele emocji, głównie tych złych. Bywa tak, że mimo tego co się stało pragniemy wrócić do ukochanego. Jak odzyskać faceta? Poniżej znajdziesz 15 skutecznych sposobów:

1. Daj czas

To ważne, abyście mogli wszystko przemyśleć i zatęsknić za sobą. Pozwól facetowi na chwilę wytchnienia zanim podejmiesz pierwsze próby kontaktu. Jeśli zrobisz to od razu może on poczuć się osaczony, a Ty wyjdziesz na desperatkę. Taka przerwa dobrze wam zrobi, bo oboje ochłonięcie i nabierzecie dystansu.

2. Zbadaj grunt, a więc wykonaj rekonesans

Porozmawiaj ze wspólnymi znajomymi, aby zasięgnąć informacji co myśli były. Rób to jednak dyskretnie, nie bądź ani natarczywa ani wścibska. Warto też zajrzeć na jego kanały social media i zobaczyć co u niego słychać, być może już z kimś się spotyka, albo ułożył sobie życie bez Ciebie.

3. Zadbaj o siebie

Zmień fryzurę, zadbaj o cerę, postaw na odważniejszy makijaż, albo podkreśl figurę odpowiednio dobranym strojem. Faceci to wzrokowcy! Olśnij go swoją urodą i uśmiechem, na przykład dodaj zdjęcia na kanały social media. Niech zobaczy, że wciąż zachwycasz.

4. Samorealizacja

Zadbaj nie tylko o wygląd, ale również o swoje wewnętrzne piękno. Rozwijaj swoje pasje, a także realizuj marzenia. Mężczyźni mają słabość do kobiet, które mają zainteresowania i talenty.

5.  Zaaranżuj przypadkowe spotkanie

  Najgorsze teksty na podryw - TOP 200 żenujących tekstów

Przypadkowe spotkanie to doskonała okazja by pokazać się mu ponownie. Możesz wykorzystać znajomych i dowiedzieć się gdzie się wybiera, albo odwiedzać jego ulubione miejsca, na przykład siłownię, czy kawiarnię. Prędzej, czy później na siebie wpadniecie. Zagadaj do niego, albo poczekaj na jego ruch.

6. Noś prezenty od chłopaka

To pokaże mu, że myślisz o nim i wciąż jest dla Ciebie ważny. To może być biżuteria, bluza, czy inny element odzieży. Dasz mu w ten sposób czytelny znak, że pragniesz odbudować relację.

7. Szczerość

Bądź szczera kiedy dojdzie już do rozmowy. Przeproś i zapewnij, że więcej nie popełnisz takiego błędu. Na wielkie deklaracje lepiej poczekać, bo nie wiadomo jak sytuacja rozwinie się w przyszłości.

8. Nie bądź natarczywa

Staraj się o powrót chłopaka jednak nigdy go nie osaczaj. Nie przesadzaj z przypadkowymi spotkania, czy komentowaniem zdjęć. Zachowaj zdrowy rozsądek i umiar.

9. Poproś go o pomoc

To zawsze działa! Mężczyźni lubią czuć się potrzebni, chętnie służą pomocą. To go dowartościuje i pozwoli mu się wykazać. Możesz wykorzystać tutaj nawet drobny pretekst, być może on was ponownie połączy.

10. Nie popełniaj tych samych błędów

Nie powielaj schematu działania. Zanim coś zrobisz dobrze to przemyśl. Pokaż chłopakowi, że się zmieniłaś.

11. Nigdy nie próbuj się na nim odegrać

Złym pomysłem będzie wchodzenie w nową relację. Męska duma może sprawić, że po czymś takim nie będzie chciał powrotu.

12. Nie pozwól mu o sobie zapomnieć

Dodawaj regularnie zdjęcia na kanałach social media, wpadaj na niego, albo na waszych wspólnych znajomych. Rób to jednak z głową, bo łatwo przesadzić.

13. Seks nie rozwiąże problemów

To może być trudne, ale póki dobrze nie wyjaśnicie sobie wszystkiego i nie odbudujecie zaufania zapomnij o tym. Odpowiedni moment zbliżenia jest ważny, bo może przypieczętować powrót, albo go zaprzepaścić.

  20 gotowych opisów na Tindera dla dziewczyny

14. Zaplanuj sobie w głowie co mu powiesz

Przemyśl dokładnie powrót, nie dawaj mu złudnych nadziei. Małe kroki są lepsze niż jeden wielki. Stopniowo zdobywaj go na nowo.

15. Nie wypominaj

Uważaj na słowa, dlatego nie wypominaj mu niczego, nie obiecuj. Bądź blisko, pokaż mu małymi gestami, że Ci zależy.

Rozpad związku

W przypadku zakończenia związku ważny jest powód. Nigdy nie bierz faceta na litość i nie błagaj go by wrócił na siłę, poza tym nie stawiaj go pod ścianą, czy nie wykorzystuj szantażu. Takie wymuszone powroty nie trwają długo i mogą okazać się przyczyną kolejnych przykrości.

Unikaj wysyłania rozpaczliwych wiadomości, dzwonienia non stop oraz śledzenia jego każdego kroku. Czas, wytchnienie oraz chwila samotności jest tu niezbędna!