calujaca sie para

Jak całować faceta, żeby oszalał na Twoim punkcie? 10 rad

Wiele dziewczyn zastanawia się, jak całować mężczyznę. Ty również? Rodzaje pocałunków są liczne, choć niekoniecznie trzeba iść w stronę znanej klasyki. Przeczytaj nasz artykuł, ponieważ znajdziesz tam masę przydatnych wskazówek, dzięki którym Twój wybranek oszaleje z zachwytu, gdy skradniesz mu buziaka. Przygotowaliśmy 10 praktycznych porad. Dowiesz się z nich, jak dobrze całować chłopaka!

Chcesz, żeby facet oszalał na Twoim punkcie? Pocałuj go!

Pocałunki są różne, ale jedno jest pewne, wszystkie dają masę przyjemności. Najczęściej buziaki wykorzystuje się, aby wyrazić emocje, okazać pożądanie, ponadto zachęcają one do zbliżenia. Wiele kobiet zastanawia się co zrobić, aby mężczyzna chciał jeszcze więcej i więcej. Dużo całuj! Niby to tak niewiele, ale kluczem jest odpowiednia technika oraz nieco wyobraźni, bo to spowoduje, że facet straci dosłownie dla Ciebie głowę.

Jak całować faceta, żeby oszalał? Każdy lubi co innego, więc dobrze stawiać na urozmaicone formy, aby znaleźć tą, która działa na niego naprawdę. Nie oznacza to jednak, że musisz decydować się na  bardzo wymyślne rodzaje. Wyluzuj, daj porwać się chwili i wybierz dobry moment, aby się zbliżyć. Zacznij od klasycznego całusa i stopniowo podkręcaj atmosferę, a więc tempo działania. W czasie pocałunku nasze usta nabrzmiewają, dlatego też są wrażliwsze na dotyk. Małe, choć znaczące gesty w trakcie spowodują, że mężczyzna będzie chciał więcej. Koniecznie rzuć mu namiętne spojrzenie, dotknij dłonią jego twarzy, albo też baw się jego włosami. Moc doznań gwarantowana!

10 rad, jak całować faceta tak aby chciał więcej!

Całowanie to nie tylko zbliżenie warg. Ta forma bliskości pozwala parze na wysłanie większej ilości bodźców niż się większości ludzi wydaje. Trzeba pamiętać, że wraz z rozwojem relacji buziaki się zmieniają. Poniżej znajdziesz aż 10 sprawdzonych metod, jak całować faceta, żeby marzył o kolejnym pocałunku. Oto one:

1. Kuszący masaż warg drugimi wargami

  Jak odbudować związek po rozstaniu? 7 sprawdzonych sposobów

Gdzie całować faceta? Chwyć jego górną wargę, a on zajmie się w tym momencie Twoją dolną. Potem oczywiście możecie się zamienić i zrobić na odwrót. To nietypowy masaż ust, który powoduje, że facet zanurza się w marzeniach. Spróbuj, a mężczyzna będzie z pewnością zachwycony!

2. Zmysłowe kąsanie warg

Subtelne gryzienie warg jest niebywale seksowne i gwarantuje niezwykłe doznania dla pary. Pamiętaj jednak, aby zachować ostrożność, żeby nie zrobić krzywdy facetowi. Delikatne kąsanie ust partnera można również zastąpić równie zmysłowym doznaniem – ssaniem. Jedno jest pewne, atmosfera będzie naprawdę gorąca!

3. Głębokie… doznania!

Buziaki z języczkiem wbrew pozorom mają dużą szerze fanów i mogą wyglądać za każdym razem inaczej. Taki pocałunek daje moc doznań dla obojga partnerów. Co można zrobić? Postaw na wariant, gdzie język zagłębi się w usta chłopaka i będzie wędrował po jego zębach, policzkach, a nawet po podniebieniu. To dość odważne posunięcie, które nakręca atmosferę na maksa. Takie pieszczoty pozwalają kobiecie zasmakować każdego fragmentu jego ust.

4. Słodki uścisk warg

Ciekawą propozycją i dość nietuzinkową jest z pewnością pocałunek, w którym dziewczyna chwyta zamknięte usta faceta. Co dzieje się dalej? Powoli zaciska je coraz mocniej, w międzyczasie zwilża męskie wargi swoim językiem. Wielu panów będzie zaskoczonych takim posunięciem, ale z pewnością pozytywnie!

5. Całuśny pojedynek we francuskim klimacie

Pocałunki francuskie są liderem jeśli chodzi o podniesienie temperatury w sypialni. To namiętny całus pozwalający dać się porwać emocjom. W „pojedynku” chodzi o wsuwanie języka głęboko w usta partnera. Kobieta oraz mężczyzna stara się zrobić to bardzo daleko. Komu uda się dojść w dalszy zakamarek zostaje zwycięzcą tej namiętnej bitwy całusów.

kobieta caluje sie z mezczyzna

6. ”Pieczątki”

Buziaki potrafią zrobić słodkie „malinki” na skórze, na przykład na szyi. Jednak taka zabawa pozostawia widoczne ślady, dlatego nie każdy godzi się na tę formę pocałunku. Dobrym kompromisem będzie zostawianie „pieczątek” na wargach. Jak to zrobić? Należy całą powierzchnią ust przywrzeć do tych partnera. Po chwili odrywasz swoje, wtedy słychać dość głośne cmoknięcie. To zachęta na więcej doznań, a jednocześnie to zmysłowy buziak, którego mało który facet się spodziewa.

  Co mówią jego oczy? Rodzaje spojrzeń mężczyzny i ich znaczenie

7. Subtelny, choć pożądliwy pocałunek połączony z fantazyjnym masażem

Słodki buziak może zamienić się w pełen namiętności pocałunek. Jak to zrobić? Zacznij od delikatnego muskania warg, ale koniuszkiem swojego języka. Dobrze w pierwszej kolejności jednak skraść mu kilka buziaków, dzięki temu jego wargi staną się wilgotne, w ten sposób doznania masażu będą intensywniejsze, jak i dużo bardziej przyjemne. Potem możesz zmysłowo oblizać własne wargi, a zapewniamy, że facet oszaleje z rozkoszy i będzie chciał więcej.

8. Francuski pocałunek

Namiętność, moc doznań i bardzo gorący klimat – to gwarantują pocałunki francuskie z języczkiem. Splatanie ust to dopiero początek, bowiem później łączą się języki. To strasznie zmysłowe. Chcesz, aby facet pragną więcej? Trochę się z nim drocz. Przerwij na chwilę i patrz na jego reakcję. Zapewniamy, że będzie chciał, abyś szybko wróciła do kontynuowania francuskiego pocałunku. Zobaczysz, że to go mocniej nakręci!

9. Łaskotki rzęs

Wiele osób twierdzi, że dotyk wrażliwych miejsc na ciele daje niezwykłe doznania. Rzęsy się tu idealnie sprawdzą, podobnie jak piórko. Zacznij od buziaka, odrobinę zwilż usta faceta i potem przerwij, aby się nad nim delikatnie pochylić. Spraw, by rzęsy muskały jego wargi. Efekt „trzepotu skrzydeł motyla” bywa pociągający, więc nie bój się tego wykorzystać. Subtelne łaskotki go podniecą bardziej niż myślisz!

10. Zabawa ciepło-zimno

Przy seksie oralnym często wykorzystuje się zabawę ciepło-zimno, gdzie partnerka raz ogrzewa wargi, na przykład pijąc ciepłą herbatę, a później przykłada do nich kostki lodu. W ten sposób zmienia się temperatura ust zapewniając zupełnie nową moc doznać przy każdym pocałunku. Wykorzystaj ten patent nawet przy zwykłym buziaku, a efekty będą naprawdę zaskakujące.