mezczyzna flirtuje z kobieta

Fazy męskiego podrywu – jak podrywa facet?

Sposobów na poderwanie dziewczyny jest tak naprawdę bardzo wiele. W jaki sposób faceci okazują zainteresowanie? Jak wyglądają ich zaloty? Nie wiesz? To sprawdź koniecznie fazy męskiego podrywu. Wszystkie szczegóły znajdziesz w naszym artykule!

Męski podryw – co warto wiedzieć?

Jak podrywa facet? Mniej lub bardziej otwarcie. W zależności od charakteru, sposobu bycia i od podejścia do spraw damsko-męskich wygląda to inaczej. Nie tylko słowa są ważne, ale również mowa ciała. Nie każdy facet szczerze pokazuje swoje zainteresowanie, ale istnieją pewne sygnały, które mogą nam to w pewien sposób zasugerować. Dlatego też ważne jest to, czy kobieta zwraca uwagę na małe, nawet wbrew pozorom nieistotne zachowania.

Przypadkowe spotkania i wyraźne szukanie kontaktu pod byle pretekstem – to wszystko pokazuje, że on jest niedaleko, do tego bacznie Cię obserwuje. Bądź pewna, że facet przeszuka wszystkie social media oraz będzie o Ciebie pytał wspólnych znajomych, aby Cię lepiej poznać, a także wyszukać powody do rozmowy i sprawdzić jakie ma u Ciebie szanse. Będziesz zdziwiona ile poprzez to jest w stanie się dowiedzieć na Twój temat!

flirtujacy facet

Faceci podrywają w każdej sprzyjającej okazji. Uwodzą w rozmaity sposób, aczkolwiek wraz z wiekiem nabierają doświadczenia oraz zyskują większą pewność siebie w działaniu. Co ciekawe według badań to 90% kobiet inicjuje kontakt fizyczny, a także wykorzystuje go podczas zalotów. Mało tego niewielu mężczyzn dostrzega takie znaki, bo nie są oni wystarczający bystrzy.

Poznaj fazy męskiego podrywu

Samcze zaloty przyjmują rozmaite formy. Spojrzenia w oczy, przypadkowe spotkania i niezobowiązujące pogaduszki – to tylko niektóre z przykładów. Istnieją fazy męskiego podrywu, o których powinna wiedzieć każda kobieta. Jakie? Poniżej znajdziesz wszystkie z nich wraz ze szczegółowym opisem:

  Nie wiem czy go kocham - 12 sygnałów które świadczą, że uczucie się skończyło

Faza I – mężczyzna okazuje zainteresowanie

Na początku faceci mocno skupiają się na swoim wizerunku, aby pokazać się z jak najlepszej strony. Podczas tej fazy mężczyzna również daje Ci subtelne sygnały, że nie jesteś mu obojętna. Co robi? Przede wszystkim szuka kontaktu fizycznego, na przykład strzepuje okruszki z ramienia. Także jego pozycja ciała demonstruje, że jest Tobą zainteresowany. Jak? Prostuje sylwetkę, lekko pochyla się do przodu bądź wspiera dłoń na kolanie, albo poprawia poszczególne elementy w swojej stylizacji, między innymi mankiety oraz zegarek. Dobrze obserwuj jego zachowanie!

Faza II – facet szuka Twojej uwagi

W tej fazie występuje, tak zwana pozycja kowboja. Co to takiego? Poprzez ciało pokazuje, jak bardzo jest męski. Wtedy najczęściej staje przodem do Ciebie, przesuwa jedną stopę w Twoim kierunku, ponadto umieszcza kciuki w szlufkach spodni lub w kieszeniach.

Faza III – odważne posunięcia

Jak facet podrywa w ostatniej fazie? Mężczyzna już wie, że jesteś zainteresowana, dlatego też odważniej działa w celu rozwinięcia tej relacji i nadania mu odpowiedniego kierunku. Pokazuje, jak bardzo jest dowcipny, wobec tego stara się Cię rozśmieszyć, poza tym poprawić Ci humor. W tej fazie pojawiają się również drobne gesty, aczkolwiek są subtelne, ale mimo to bardzo wymowne. Chłopak mimo wszystko nie jest nachalny!

Nie można zapominać, że są fazy męskiego podrywu olewanie. Podczas nich facet staje się wtedy chłodny, bardzo obojętny, dla wielu kobiet okazuje się wówczas przysłowiowym „dupkiem”. Wobec tego zupełnie zmienia nastawienie w stosunku do Ciebie, jakby o 180 stopni.

Co to oznacza? Tak naprawdę jest to pewnego rodzaju kamuflaż, który ma za zadanie ukryć jego prawdziwe intencje. Chłopak nie chce odkrywać wszystkich kart przed Tobą, dlatego abyś nie zauważyła jak bardzo mu na tej relacji zależy. Również chce sprawdzić Ciebie, bo czeka na jakiś krok z Twojej strony.

  Związek karmiczny - co to jest? Jak go rozpoznać i obliczyć?

Taka sytuacja u wielu kobiet powoduje niepewność, a nawet wątpliwości, czy dalszy kontakt ma sens. To wielki błąd! Etap wycofania u faceta jest częstym zjawiskiem, zwłaszcza gdy jest on nieśmiały lub niepewny Twoich uczuć. To czas na działanie dla kobiet.