przeszywajace spojrzenie mezczyzny

Co mówią jego oczy? Rodzaje spojrzeń mężczyzny i ich znaczenie

Maślane oczy u faceta, albo głębokie spojrzenie w oczy – dostrzec można naprawdę wiele znaków wzrokowych. Rodzajów jest cała masa i co ważne, każdy z nich ma swoje znaczenie. Nie masz pojęcia co mogą sygnalizować? W naszym artykule znajdziesz symbolikę, a więc dowiesz się co mówią jego oczy!

Spojrzenia faceta mówią wiele o jego nastawieniu do Ciebie!

Spojrzenie to „tajna broń”, poza tym mówi się, że oczy to odzwierciedlenie duszy. Warto obserwować takie znaki, bo w nich kryje się masa cennych informacji, między innymi nastawienie mężczyzny. Przeszywające spojrzenie faceta to zupełnie coś innego niż te speszone. Naucz się odróżniać poszczególne rodzaje, a będziesz mieć przewagę w czasie flirtu. Sygnał wzrokowy dużo mówi, więc bacznie obserwuj jego zachowanie!

Co oznacza kiedy facet patrzy w oczy?

Długie spojrzenie mężczyzny w oczy jest to symbol budzący poczucie bliskości. Tworzymy, w ten sposób intymną atmosferę, do tego rodzą się między parą pozytywne uczucia. To zdecydowanie wzmacnia więź między zakochanymi. Głębokie spojrzenie w oczy to wyraz zainteresowania Co ciekawe, wiele osób doświadcza go już na początkowym etapie znajomości. 

Przeszywające spojrzenie faceta – co może oznaczać?

Kiedy pojawia się przeszywające spojrzenie to zazwyczaj jest forma ataku. Często to zachowanie automatycznie wywołuje strach w drugiej osobie. Czym się wyróżnia ten rodzaj? Mruganie jest ograniczone, za to występuje zmrużenie powiek, do tego jest tu dość nieruchoma postawa ciała. Oczy dosłownie przeszywają rozmówcę. 

  Co najbardziej zaboli faceta po rozstaniu? 20 rzeczy, które będą go boleć

Hipnotyzujące spojrzenie mężczyzny

Hipnotyzujące spojrzenie mężczyzny skupia się na oczach kobiety. Nie tylko sama tęczówka jest ich obiektem zainteresowania, ale również rzęsy. Patrzenie w oczy to oczywiście w tym wypadku zazwyczaj przejaw zainteresowania z wydźwiękiem erotycznym. Jeśli męskie źrenice są powiększone możesz mieć pewność, że nie jesteś mu obojętna.

Długie spojrzenie mężczyzny prosto w oczy – co to znaczy?

Intensywne spojrzenie w oczy to symbol dużego zainteresowania względem kobiety. To dla wielu będzie gapienie się, jednak przytrzymywanie wzroku ma tak naprawdę w tym przypadku głębszy sens. Zdarza się tak, że długie męskie spojrzenie zbija z tropu kobietę wywołując u niej zwyczajnie zamieszanie. Ten typ bywa oznaką rywalizacji, ponadto miewa ukryty podtekst erotyczny. 

Głębokie i intensywne spojrzenie mężczyzny – co to znaczy?

W sytuacji, gdy pojawia się głębokie i intensywne spojrzenie mężczyzny to wiadomo, że jest on Tobą zachwycony. Dodatkowo zalotny uśmiech to jeszcze bardziej podkreśla. To mocne nawiązanie kontaktu. W tym momencie może on przytrzymać kobiece spojrzenie, albo na chwilę je przerwać. Im dłużej i głębiej się wpatruje tym może okazywać większe zainteresowanie daną kobietą. Ciekawostką jest fakt, że niekiedy to tylko i wyłącznie wynik zamyślenia i zwykłego zawieszenia się niż tak naprawdę fascynacji.

Maślane spojrzenie faceta – czy jest zakochany?

Maślane spojrzenia faceta ukazuje jego zachwyt, zainteresowanie i rozmarzenie. To stan uwielbienia, którego nie można z niczym innym pomylić. Widać wyraźne zapatrzenie w kobietę, ale nie ma mowy o pożeraniu spojrzeniem ani tym bardziej o rozbieraniem w wyobraźni. W oczach dostrzec można nie tylko fascynację, ale również szacunek i szczerość z nutką magicznego zaglądania w głąb duszy ukochanej.

Błyszczące oczy u faceta – co oznaczają?

Charakterystyczny błysk oczu pojawia się głównie u zakochanego faceta. To objaw szczęścia, którego nikt nie potrafi ukryć. W przypadku osób, które kochają automatycznie zwiększa się ilość mrugania, dlatego często można to zjawisko zaobserwować. Błyszczące oczy u faceta to jego emocje w najczystszej postaci. To wynik miłości!

  Czego pragną mężczyźni? 30 najważniejszych potrzeb faceta

Intymne spojrzenie mężczyzny – co oznacza?

Intymne spojrzenie mężczyzny to kontakt wzrokowy skoncentrowany na linii oczu, aczkolwiek bywa przeciągnięty do dalszych obszarów, nawet do samej klatki piersiowej. To wyraźny sygnał zainteresowania, dość intymny znak. Da się tu zauważyć pożądanie, ponadto przesuwanie wzroku po całym ciele, czyli dochodzi do jego mierzenia. To jasno sygnalizuje, że być może mężczyzna dąży do osiągnięcia zbliżenia.

Ukradkowe spojrzenia faceta – co może oznaczać?

Ukradkowe spojrzenia faceta nie jest oczywiste i czasami trudno je wyłapać, bo nie zawsze oczy pary się ze sobą w danym momencie spotkają. Często robią tak nieśmiałe osoby, albo niepewne reakcji drugiej strony – facet boi się zwyczajnie odrzucenia. Ukradkowy wzrok pojawia się i znika, a mimo to ma w sobie magię.

ukradkowe spojrzenie mezczyzny

Facet spuszcza wzrok patrząc na mnie – co to oznacza?

Co, gdy facet spuszcza wzrok? W tym wypadku jest aż kilka możliwości, gdy chodzi o sygnały, które wysyła. W większości przypadków czuje się onieśmielony Tobą, albo zwyczajnie jest on nieśmiały z natury. Może być to także wynik tego, że kompletnie nie wie, jak zachować się w danym momencie. Spojrzenie w dół to również wyraz skrępowania. To pokazuje, że nie zawsze musi mieć negatywny wydźwięk,  czyli że facet kłamie. Warto obserwować więcej niewerbalnych znaków, aby mieć pewność do co symboliki samego spojrzenia.