kochajaca sie para mezczyzna i kobieta

Czy on mnie kocha? 10 sygnałów świadczących o uczuciach

Związki są skomplikowane, zwłaszcza same początki, a więc kiedy para się jeszcze dobrze nie zna. Nie ma wątpliwości, że relacje damsko-męskie nie należą do najłatwiejszych. Kobiety często mają problem z odpowiedzią na pytanie – „czy on mnie kocha?”. Ty również? Sprawdź, jakie 10 sygnałów może zwiastować związek!

10 sygnałów, które zwiastują związek

Miłość jest piękna, a zarazem skomplikowana. Budowanie relacji składa się z wielu faz, od poznawania się, po planowanie wspólnej przyszłości. Czasami jednak trudno być pewnym uczuć partnera, zwłaszcza na samym początku historii. Na szczęście są sygnały, które zwiastują związek. Co to takiego? Poniżej znajdziesz 10 oznak, że on Cię kocha:

  1. Szuka kontaktu – dzwoni, albo piszę bardzo często nawet z błahym pretekstem. Jesteście wobec tego w stałym kontakcie i na bieżąco wiecie co się dzieje w waszym życiu. Również podczas wyjazdu stara się zachować bliskość.
  2. Chce spędzać z Tobą czas – spotykacie się, wychodzicie razem. Jest blisko Ciebie i wspólnie spędzacie każdą wolną chwilę. Potrafi rzucić wszystko by być z Tobą!
  3. Troszczy się o Ciebie – mężczyzna dba o Twoje samopoczucie, troszczy się w chorobie i stara pomóc w każdej sytuacji. Nawet mały gest, taki jak oddanie swojej kurtki w chłodny wieczór świadczy, że nie jesteś mu obojętna.
  4. Romantyczne gesty – nawet na co dzień mężczyzna okazuje uczucia małymi gestami, takimi jak kradzież pocałunku, złapanie za rękę, czy przytulenie. Kontakt wzrokowy jest tutaj ważny.
  5. Pamięta szczegóły z ostatnich rozmów – to oznaka, że uważnie słucha, a co najważniejsze interesuje się tym co mówisz.
  6. Pokazuje, że tęskni – co ważne zainteresowani i zakochani panowie robią to na każdym etapie znajomości, i to na różne sposoby. Najczęściej wysyłają sms-y, albo wiadomości w kanałach social media, czasami również zabawne emotikony, czy filmiki.
  7. Poprawia Ci humor – stara się Cię rozśmieszyć i rozbawić, wobec tego nie pozwoli Ci się smucić oraz martwić. Przy nim jesteś szczęśliwa!
  8. Jesteś dla niego priorytetem – stawia Ciebie oraz Twoje potrzeby na pierwszym miejscu. Potrafi wszystko rzucić, by być z Tobą, albo Ci pomóc w trudnej sytuacji. To bardzo ważny komunikat dla partnerki, że zawsze może na niego liczyć.
  9. Snuje wspólne plany na przyszłość – może mówić o tym niesłychanie poważnie, albo jedynie nieśmiało w żartach przemycać pewne aluzje. Mimo wszystko pokazuje, że chce związać z Tobą swoją przyszłość i myśli poważnie o tej relacji.
  10. Zmienia swoje życie – często rezygnuje ze swojego „starego” życia i przyzwyczajeń, by być z Tobą, na przykład mniej wychodzi z kolegami, albo nie ogląda meczu, gdy Ty wolisz serial.
  10 kobiecych zachowań, które mężczyźni uwielbiają

Wyżej wymienione sygnały są bardziej lub mniej ukryte w zależności od charakteru mężczyzny oraz od jego sposobu bycia. Mimo wszystko partner stara się okazać zainteresowanie Twoją osobą oraz fakt, iż darzy Cię uczuciem. To są gesty, słowa, albo pewne zachowania, które świadczą o jego miłości. Jesteście blisko nie tylko fizycznie, ale i na innych polach.

Oznaki miłości

Zakochany facet potrafi stracić głowę i to dosłownie, między innymi zapominać o pewnych rzeczach. Będzie chciał przychylić nieba swojej partnerce oraz być zawsze obok niej. Często wobec tego obdarowuje ją małymi prezentami, kwiatami, czy organizuje randki lub innego rodzaju niespodzianki.

Bliski kontakt fizyczny jest dla niego ważny, tak samo jak to, żeby jego otoczenie Cię poznało. Chce, abyś stała się częścią jego życia, więc pokazuje Ci swój „świat” – ulubione miejsca, pasje, przedstawia rodzinę oraz znajomych.

Bacznie obserwuj i słuchaj chłopaka, z którym się spotykasz, a z pewnością dostrzeżesz niejeden z sygnałów, który Ci wysyła! Jest ich całkiem sporo, więc na 100% któryś z nich zauważysz prędzej, czy później.