para na randce

8 pomysłów na szaloną randkę

Randka to ważna chwila, ponieważ od niej zależy w dużej mierze, jak potoczy się dalej ta znajomość. Klasyki typu spacer, czy wyjście do kina po pewnym czasie zwyczajnie się nudzą. Zaskoczenie, ekscytacja i spontaniczność to pozwala parze uniknąć nudnej monotonni. Sprawdź koniecznie 8 naszych pomysłów na szaloną randkę!

Szalona randka – 8 pomysłów i inspiracji

1. Nietypowa sesja zdjęciowa

Jesteście parą od dawna jednak nie macie wspólnych zdjęć? Sesja zdjęciowa to świetna okazja, aby to zmienić. Przebrania, nietypowa sceneria, wspólne wygłupy – to szalona randka, która zostanie w waszej pamięci na długo. Fotografie będą przypominać wam o tym wyjątkowym dniu. To cudowny pomysł na celebracje rocznicy, czy też innej równie ważnej waszej wspólnej daty.

2. Szaleństwo na torze

Panowie uwielbiają wszelkiego rodzaju rywalizację, poza tym wielu z nich ma słabość do motoryzacji. Gokarty, wspólna przejażdżka quadem, albo inna podobna aktywność da masę frajdy obojgu. Emocje będą spore, bo adrenalina robi swoje. Kto wie, jak bardzo się tego dnia zaskoczycie.

3. Duże dzieciaki

Czasami w związku potrzebujecie chwili oddechu i zabawy bez względu na wiek. Codzienność może być przytłaczająca, dlatego wybierzcie się razem do parku rozrywki bądź do aquaparku. Poczujecie się, jak dzieci, mało tego, zapomnicie o kłopotach chociażby na chwilę. Beztroska z nutą romantyzmu może pomóc waszemu związkowi wejść na nowy poziom, z pewnością was to do siebie zbliży.

4. Spontaniczny wyjazd tylko we dwoje

Szalona randka nie musi mieć żadnego planu, wszystkim kieruje los. Wybierzcie się w spontaniczny wyjazd autem, albo kupcie pierwszy wolny lot dokądkolwiek. Dajcie ponieść się chwili i przeżyjcie magiczne momenty w zupełnie nowym miejscu. Będziecie razem, a co ważne poszerzycie horyzonty. Taka randka z pewnością zostanie zapamiętana bardziej niż zwykłe wyjście na romantyczną kolację. Nie ważne gdzie się udacie, liczy się fakt, iż wspólnie. Taki wyjazd przyda się zwłaszcza osobom z długim stażem, które na co dzień nie mogą poświęcić sobie 100% uwagi ze względu na pracę, czy też dzieci.

  Jak zerwać z chłopakiem? 10 kroków do rozstania

5. Wspólne hobby

Klasyczne randki są fajne, ale później związek potrzebuje nowych bodźców. Macie wspólną pasję? Wykorzystajcie to myśląc o kolejnym spotkaniu. To was zbliży, a przede wszystkim da dużo więcej tematów do rozmów. Uprawianie razem sportu, czy wyjście w góry uczy zaufania, a także partnerstwa. Pozwala się lepiej poznać, poza tym „dotrzeć”. To budujące doświadczenie dla was obojga. Nie można zapomnieć również o tym, że wspólne przygody zostają w głowie na długo.

6. Romantyczne chwile

Wino, kolacja i ogień kominka to idealna sceneria na randkę. Odtworzenie filmowego spotkania, albo waszej wymarzonej chwili to dobre rozwiązanie na wieczór sam na sam. Wtulenie się w siebie i pobycie tak we dwoje daje dużo. Poczucie intymności, powrót do wspomnień, czy chociażby głęboka rozmowa – to bezcenne momenty, o których zapominamy na co dzień. Aby randka była szalona przygotujcie razem niecodzienne menu, albo wybierzcie nietypową lokalizację. Nutka zaskoczenia ubarwi romantyczne chwile!

7. Tylko wy razem

W obecnym świecie życie bez telefonu wydaje się niemożliwe. Z pewnością wieczór bez social media i kontaktu z innymi może okazać się naprawdę szalonym pomysłem. Nic nie będzie was rozpraszać! Wyłączenie świateł, telewizora i muzyki stworzy jeszcze więcej intymności. Tak niecodzienny pomysł budzi w parze zupełnie nowe pomysły na spędzenie razem wieczoru. Wystarczy otworzyć głowę i dać się porwać wyobraźni.

8. Prezenty niespodzianki

Niekoniecznie na szaloną randkę musicie gdzieś iść. Ustalcie budżet i zróbcie sobie nietypowe podarunki. Kilka złotych wymaga dużej kreatywności, aby prezent spodobał się ukochanemu. To ciekawy sposób za zacieśnienie więzi między wami. Kwiaty, misie i czekoladki – one wydają się czasami przereklamowane, a związek potrzebuje powiewu świeżości oraz nutki zwariowania. Przy tej randce poczucie humoru i dystans do siebie jest wręcz niezbędnym elementem. Podejmij wyzwanie!