seks w trojkacie2

Trójkąt seksualny. Czy to dobry pomysł? Przeczytaj zanim spróbujesz.

Seks w trójkącie to należy do najpowszechniejszych fantazji seksualnych. Każdy o tym myślał, bądź pomyśli mimo tego, że wcale nie jest tym zainteresowany. Często marzenia wyglądają zupełnie inaczej w głowie, niż przełożone na rzeczywistość.

Czy łatwo jest zorganizować trójkąt seksualny? Jak to wygląda w rzeczywistości?

Bo w tym właśnie jest ambarasem, żeby obie chciały na raz… trójkąt seksualny

Największa trudność tkwi w dwustronnym przyzwoleniu. Oboje partnerów muszą naprawdę chcieć spróbować trójkątu seksualnego. Świadomość tego, że nasza partnerka lub partner jest dotykana przez inną osobę, może wzbudzać skrajnie różne uczucia. Dla niektórych to podniecające doświadczenie, które sprawia przyjemność obojgu partnerów. Dla innych to powód do zazdrości, który budzi gniew i niszczy całą przyjemność z eksperymentu.

Seks w trójkącie to eksperyment, który może otworzyć nowe drzwi do seksualnych przygód np.  seksu grupowego. Jednak trójkąt seksualny nie jest dla każdego i musimy być świadomi ewentualnych konsekwencji.

Kogo zaprosić do seksu w trójkącie? Mężczyznę czy kobietę?

Kolejną przeszkodą jest płeć trzeciej, zapraszanej do trójkąta osoby. Mężczyźni fantazjują o seksie z dwoma kobietami, z kolei kobiety myślą o dwóch mężczyznach. Dojrzałe, zdecydowane związki potrafią wybrać i przełamać się ten pierwszy raz, robią to dla swojej ukochanej drugiej połówki.

Trójkąt seksualny to same kompromisy, jeżeli się nie dogadacie w podstawowych sprawach z nim związanych, nawet nie ma co próbować.

Seks analny w trójkącie seksualnym

Jeżeli do trójkąta zapraszacie mężczyznę, jednym z jego aspektów będzie seks analny. Podwójna penetracja to marzenie wielu kobiet, które pragną być zdominowane przez dwóch mężczyzn. Pamiętajcie, żeby zastosować odpowiednie lubrykanty, które sprawią, że seks analny będzie dużo bardziej komfortowy.

  Dlaczego mąż/facet nie chce się z Tobą kochać? 15 możliwych przyczyn

Tylko zgrane, dojrzałe pary są w stanie przeżyć razem seks w trójkącie, bez poczucia złości i zazdrości. Jeżeli uważacie, że jesteście gotowi na taką przygodę to seks analny i podwójna penetracja będzie tylko wisienką na torcie i ukoronowaniem Waszego związku.

Trójkąt seksualny – wady i zalety

Nuda w łóżku? Szukacie czegoś nowego? Nie umiecie się dogadać w łóżku i szukacie rozwiązania?

NIE TĘDY  DROGA!

Trójkąt seksualny to urozmaicenie dojrzałego związku i udanego współżycia. Traktowanie seksu w trójkącie jako sposobu na nudę w związku, to możecie się gorzko rozczarować. Tylko wyjątkowo zżyte pary potrafią zaakceptować trzecią osobę w łóżku, gdyż ufają sobie bezgranicznie a trzeci do trójkąta, to tylko ich zabawka seksualna.

Jednak wszystko zależy od mentalności i granic psychicznych jakie sobie stawiamy. Nie wszyscy muszą mieć ochotę na trójkąt seksualny, nawet w bardzo dojrzałych i długich związkach. Jeżeli partner nie jest zainteresowany eksperymentem, absolutnie nie można go do tego zmuszać, uszanować decyzję i poszukać innych sposób na urozmaicenie łóżkowych przygód.

Trójkąt seksualny. Kiedy możecie się na niego zdecydować?

  • po pierwsze primo – oboje musicie tego chcieć;
  • trzecia osoba nie wzbudza negatywnych emocji – złości czy zazdrości;
  • chcecie przeżyć wspólną, nową przygodę seksualną;
  • trójkąt seksualny musi mieć zasady, ustalcie zasady i „słowo klucz”, które będzie pomocne do zakończenia trójkąta.

Ustalenie jasnych zasad seksu w trójkącie to POD-STA-WA. Ustalenie płci zapraszanej osoby to wierzchołek góry lodowej. Porozmawiajcie o regułach, których będziecie oboje przestrzegać w trójkącie.

Jakie zachowania seksualne są dozwolone? Jakiego rodzaju antykoncepcji użyjecie? Na co pozwalacie, a co będzie dla Was zdradą? Trzeba pamiętać, że trójkąt seksualny to nie przymus. Musi to być przyjemność dla obojga partnerów. Dogadajcie się albo seks w trójkącie będzie totalnym nieporozumieniem, które może zniszczyć długo budowany związek.

  Seks analny dla początkujących i niezdecydowanych. Praktyczne porady

Kiedy lepiej sobie odpuścić trójkąt?

  • trójkąt seksualny to sposób na nudę w związku i rozwiązanie problemów łóżkowych;
  • jedna z osób nie jest przekonana do podjęcia tej próby;
  • brak ustalenia klarownych zasad zabawy w trójkącie;
  • nie umiecie zgodnie ustalić płci trzeciej osoby;
  • odczuwacie jakikolwiek dyskomfort związany z trójkątem.

Nieudany seks w trójkącie

Eksperyment w trójkącie to efekt obustronnej zgody obojga partnerów. To nie zabawa, jeżeli jedna osoba chce a druga zupełnie nie ma na to ochoty. Jeżeli jedna strona odmawia, nie naciskajcie. Wymuszenie tego na partnerze może zniszczyć zbudowane zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Gwarantujemy, że znajdziecie wspólny język i eksperymenty seksualne, które będą odpowiadać Wam obojgu. Trójkąt seksualny może Wam się przydarzyć, nawet całkiem przypadkiem.