kobieta w seksownej bieliznie]

Punkt G u dziewczyny. Gdzie go szukać?

Punkt G u dziewczyny to święty Graal seksualnej rozkoszy. Odszukanie go to to pragnienie wszystkich kobiet. Poszukiwania punktu G to spore wyzwanie, jednak warte podjęcie wysiłku. Dla tych którzy poszukują tego magicznego punktu, przygotowaliśmy kilka przydatnych rad – jak znaleźć punkt G.

Czym jest punkt G?

Punkt G to mocno unerwione miejsce kobiecej pochwy, które stymulowane w czasie seksu daje kobietom orgazm. Odkrycia tego punktu dokonał niemiecki ginekolog Ernst Grafenberg w połowie XIX wieku.  Zgodnie z jego teorią, punkt G odpowiada męskiej prostacie. Stymulowanie go gwarantuje odczuwanie seksualnej przyjemności i osiągnięcie orgazmu.

Gdzie jest punkt G?

Budowa wnętrza pochwy każdej kobiety jest inna. Jednak punkt G znajduje się niemal zawsze w tym samym miejscu. Najłatwiej wyczuć go wkładając palec na głębokość 1 cm do pochwy i dotknąć górnej jej ścianki.

Punkt G to niewielkie, szorstkie zgrubienie które swoim kształtem przypomina guzik. Poeksperymentujcie i poszukajcie tego punktu w domowym zaciszu. Poznanie swojego ciała zapewnia nowe, niesamowite doznania seksualne.

Jak znaleźć punkt G?

Wiele kobiet wstydzi się, bądź uważa, że odnalezienie punktu G nie jest istotne dla ich życia seksualnego. Mylą się! Wprowadź palec do pochwy i spróbuj wyczuć mały, szorstki punkt na przedniej ściance. Punkt G w dotyku przypomina mały guziczek o mięsistej fakturze.

Twój partner może okazać się pomocy w poszukiwaniach tego cudu kobiecej seksualności. Punkt G znajduje się bardzo blisko wejścia do pochwy. Może być stymulowany palcem, językiem lub penisem. Wypróbujcie wszystkie metody w trakcie łóżkowych pieszczot.

Nie spieszcie się i poświęćcie tyle czasu ile trzeba, a nagroda zrekompensuje włożony wysiłek. Wasz seks wejdzie na nowy poziom osiąganej satysfakcji.

  Jak dobrze zrobić palcówkę? Sprawdzone kobiece rady

Punkt G łatwiej odnaleźć kiedy kobieta jest już podniecona. Staje się on wtedy wydatny, wypukły, opuchnięty i podatny na stymulację, co ułatwia poszukiwania.

Nie zawsze udaje się odnaleźć punkt G. Najczęściej jest to spowodowane budową pochwy, która utrudnia dostęp do „magicznego guzika”. Wiele kobiet poddaje się zabiegowi powiększenia punktu G, czyli jego augmentacji. Zabieg odbywa się w gabinetach chirurgii plastycznej, gdzie w punkt G wstrzykiwana jest substancja, która go powiększa.

Taki zabieg pomaga kobietom uwydatnić punkt G i sprawić, że jego stymulacja przynosi niesamowity rezultat i cudowne odczucia.

Punkt G – jak go stymulować?

Punkt G u dziewczyny można stymulować palcem, językiem, penisem lub posłużyć się gadżetami erotycznymi. W trakcie stosunku, najbardziej intensywne odczucia można uzyskać w pozycji „na pieska”, pozycji na łyżeczkę lub pozycji na jeźdźca. Najważniejszy aspektem stymulacji punktu G jest regularne tempo stymulacji.

Kobieta czuje jakie ruchy najbardziej ją podniecają i może poinstruować mężczyznę w jaki sposób ma to robić. Radzimy wcześniej poeksperymentować z punktem G w samotności.