kobieta spi

Sennik – latanie, lot samolotem i lotnisko. Co oznaczają sny?

Sny są różne, i dobre, i złe. W wielu z nich można odszukać ukryte znaczenie, czyli tak zwane „drugie dno”. Dzięki nam, dowiesz się co oznacza popularny sen o lataniu, sen o lotnisku i wiele więcej.

Co skrywają? Co symbolizują? Sprawdź!

Sen o lataniu – częsta nocna mrzonka

Spora część osób we śnie lata samodzielnie, albo za pomocą różnych środków transportu powietrznego. Każda mrzonka nocna ma tutaj ciut inne znaczenie.

Latanie w powietrzu oznacza zazwyczaj nadchodzące miłe chwile. To może  też zapowiadać odpoczynek od codzienności, czy zdystansowanie się od problemów. Mało kiedy taki sen symbolizuje coś złego. Wszystko zależy jednak od kontekstu i okoliczności.

Poniżej znajdziesz najczęstsze znaczenia:

  • Latasz bez skrzydeł? To dobry omen! Dlaczego? Ponieważ nie masz ograniczeń. Los szykuje Ci wyjątkową niespodziankę – nowe wyzwania, czy też doświadczenia. Czasami to też oznaka pokonania słabości, lęków bądź innych ograniczeń. Niekiedy latanie bez skrzydeł we śnie to zapowiedź powodzenia w sferze finansowej, tudzież umocnienie pozycji społecznej.
  • Ważny jest także kierunek lotu. Gdy lecisz do góry to znak, że chcesz wyprostować swoje życie. Ponadto, czeka Cię sukces, a nawet spełnienie najskrytszych marzeń. Natomiast, gdy we śnie kierujesz się w dół – to coś się zmieni w Twojej podświadomości. Albo jeszcze gorzej, czekają Cię trudne momenty, z którymi musisz się zmierzyć.
  • Niezbyt korzystne jest także senne marzenie o spadaniu, ponieważ ono ma negatywny wydźwięk. Co się stanie? Nadchodzą przykre zdarzenia, rozczarowania i porażki.
  • Wielu ludzi widzi też lot paralotnią. Na szczęście w nocnej mrzonce to również dobry omen. Ciesz się, taki sen o lataniu symbolizuje, że nadchodzą zupełnie nowe doświadczenia i możliwości.
  Jak wygląda opieka osób starszych w Niemczech?

Sen o lotnisku – co oznacza?

Śniło Ci się, że jesteś na lotnisku? Czekasz na samolot? W Twoim życiu będą wkrótce duże zmiany. Jakie? Mogą one dotyczyć kariery, sfery miłosnej, albo rodzinnej. Być może czeka Cie przeprowadzka lub zupełnie nowa praca. To też symbol tego, że czas przestać bujać w obłokach i zacząć myśleć bardziej realistycznie oraz trzeźwo, nie przez „różowe okulary”.

We śnie pojawiła się katastrofa samolotu? To niedobrze. Spodziewaj się dużego szoku, a nawet załamania nerwowego spowodowanego nieszczęściem. Znienacka stanie się coś złego.

Gdy w nocnej mrzonce spotykasz kogoś na lotnisku to prawdopodobnie właśnie ta osoba wpłynie na Twoje życiowe zmiany. W sytuacji, gdy  czekasz na bliskich można odczytać to dosłownie, czyli jako powrót danej osoby. Ten sen o lotnisku ma też drugie znaczenie – zapowiedź nowej znajomości, która znacząco wpłynie na Twój los.

Za to, gdy obserwujesz samoloty, na przykład na pasie startowym to też dobra prognoza. Jesteś już gotowy na nową sytuację – całkowitą ewolucję w życiu. Ewentualnie Twoje pomysły i przedsięwzięcia dojdą w końcu do skutki. Samolot nie odrywa się od ziemi? No to będziesz musiał na wszystko trochę poczekać.

Lądowanie samolotu we śnie to symbol zamknięcia kolejnego etapu. Czas zapomnieć o przeszłości i iść do przodu. To jest nieuniknione.

We śnie widzisz opuszczone lotnisko? Niestety, wciąż stoisz w miejscu, nie rozwijasz się, nie poznajesz nowych rzeczy ani ludzi. To dla Ciebie wskazówka – dokonaj zmian w życiu.

Sen o locie samolotem – co symbolizuje?

Jeśli samolot leci szybko to może oznaczać, że powinnaś pozbyć się leków i obaw. Czas uwierzyć w siebie oraz w swoje umiejętności.

Za to utrudnienia podczas lotu samolotem pokazują brak zaufania do bliskiej osoby, tudzież utratę kontroli nad pewną sytuacją.

  Piersiówki popularnymi prezentami dla mężczyzn?

Sen o locie samolotem wysoko to znak, że z pewnością masz obawy i lęki. Boisz się nowych wyzwań, a także zmian. To również wskazówka, aby nie podejmować ważnych decyzji w najbliższym czasie. Odłóż je na później, albo całkowicie o nich zapomnij.

Podczas lotu samolotem ukazały się jakieś przeszkody? Widzisz drzewo, albo budynek? To oznaka, że na Twojej drodze stoi osoba, która utrudnia Ci dojście do sukcesu, na przykład zawodowego.