dziewczyna wamp

Kobieta wamp – jak wygląda? Cechy charakteru

Kobieta wamp – tak często mówi się o paniach, które wyglądają i zachowują się dość specyficznie, można by nawet rzec prowokująco. Co je wyróżnia? Kim tak naprawdę są? Nie wiesz? Spokojnie, ponieważ w naszym artykule znajdziesz szczegółową charakterystykę dokładnie opisującą takie kobiety. Koniecznie sprawdź szczegóły!

Wamp – co to za kobieta?

Ciekawostką jest to, że pierwowzorem kobiety wamp była femme fatale, a więc „kobieta fatalna”. Kto to taki? Tak nazywano wyzwolone panie z przełomu XIX i XX wieku. To były niezwykle seksowne osoby płci pięknej, które wykorzystywały mężczyzn, a następnie ich porzucały. To kusicielki, które kochały flirt, poza tym miały naturę „modliszki”. Kino oraz literatura – te dziedziny miały mocny wpływ na wylansowanie takiego właśnie wizerunku kobiety. Na przestrzeni lat odbiór takich dziewczyn nieco się jednak zmienił. Obecnie nie postrzega się już kobiety wamp już jako zagrożenia, choć mimo wszystko nie mają one najlepszej opinii w społeczeństwie.

Kobieta wamp to specyficzna „postać”, która gra pewną rolę, bo posiada naturę kameleona. Bardzo lubi swoją seksualność, ale kim dokładnie jest? To tak zwana kusicielka, która bywa nazywana także „kociakiem” lub „seksbombą”. To kokietka, dlatego też jest uwielbiana przez mężczyzn, za to panie nie darzą jej sympatią, wręcz przeciwnie, nie znoszą tego typu dziewczyn. Kobieta vamp chce być w centrum uwagi, ponadto ma wysoką samoocenę oraz pewność siebie. Prowadzi grę z facetami, a więc raz ich przyciąga, potem działa odwrotnie, a zatem odpycha. Bywa krucha i słodka, a czasami przeciwnie dominuje. Trochę tu sprzeczności, a taka mieszanka uczuć sprawia, że mężczyźni za nią dosłownie szaleją!

Jak wygląda kobieta wamp?

Nie da się ukryć, że kobieta wamp jest seksowna. To bardzo atrakcyjna dziewczyna, ponieważ z niezwykłym wyczuciem podkreśla swoje największe atuty sylwetki. Strój, fryzura oraz makijaż – każdy element jest dobrze przemyślany, a co najważniejsze, doskonale do siebie dobrany. Seksowne stroje pięknie uwydatniają biust oraz pośladki, poza tym wcięcie w tali, czyli look sprawia, że ciało jest niebywale kobiece. Wykorzystuje się tutaj liczne modowe sztuczki! Obcisłe sukienki, buty na obcasie oraz bluzki z głębszymi dekoltami – takie rzeczy wiszą w szafie niejednej wamp. Bardzo często nosi ona rozpuszczone włosy, a usta maluje czerwoną szminką. Mocny makijaż jest jej domeną, tak samo jak pomalowane paznokcie. Jedno jest pewne, robi wszystko, aby przyciągnąć uwagę męskiej części populacji.

  Kasza manna - charakterystyka i zastosowanie. Właściwości zdrowotne

Nie ma wątpliwości, że kobieta wamp wygląda seksownie i to bez względu na to, czy idzie na imprezę, czy chodzi o jej codzienny wizerunek. Nutka pikanterii w stylizacji powoduje, że mocno rzuca się w oczy. Nie oznacza to jednak, że zawsze wygląda wulgarnie lub tandetnie, ale mimo wszystko uwielbia eksponować ciało. Odpowiednie skomponowanie zestawu gwarantuje jej to, że staje się seksbombą nawet, gdy ma przeciętną figurę lub urodę. Modowe sztuczki i makijaż potrafią zmienić więcej niż się wydaje, więc warto poznać te tajniki!

Jakie są kobiety vampy? Cechy charakteru

Kobieta wamp wyróżnia się pewnymi, dość charakterystycznymi cechami charakteru. Zdecydowanie da się tutaj zauważyć, że dziewczyna ma dużo pewności siebie, która daje jej przewagę nad wieloma innymi paniami. Co jeszcze ją wyróżnia? Do najpopularniejszych cech charakteru zaliczmy tutaj z pewnością przebojowość, tajemniczość, kokieteryjność, impulsywność, a także odwagę oraz naturalną zdolność uwodzenia. To bardzo atrakcyjna osoba nie tylko pod względem swojego wizerunku, ale i osobowości. Umiejętnie wykorzystuje swojej atuty, dzięki wysokiej samoświadomości. To mimo wszystko dobra aktorka, która idealnie dopasowuje się do danej sytuacji, aby osiągnąć swój cel. Warto pamiętaj, że dzięki swoim cechom jest w stanie uzależniać facetów i wzbudzać w paniach zazdrość.

Nie każdy wie, że kobieta wamp chce być zawsze najlepsza. Dba bardzo mocno o swój wygląd, ale nie zapomina, że osobowość jest równie ważna. Prowokuje swoją seksualnością, ponadto uwodzi i flirtuje. Według wielu osób czerpie z życia garściami, a poprzez to sporo ryzykuje. Jej osobowość jest pełna sprzeczności, dlatego kobieta wamp jest aż tak bardzo niebanalna. Uwielbia przekraczać granice, osiągać to co wydaje się nieosiągalne, a przede wszystkim bawić się faceta. Jej cechy charakteru są silne, a w głębi duszy tak naprawdę nienawidzi mężczyzn i innych kobiet. Wbrew pozorom czuje zazdrość o inne. Jaka jeszcze jest? Nie widzi nic w złego w kuszeniu nawet zajętych facetów, dlatego wielu uważa, że ma niskie morale.  Czuje się gwiazdą i tak właśnie się zachowuje, ponadto zależy jej na władzy, pieniądzach, a także na dominacji. Co kluczowe, ma w sobie dozę tajemniczości, która bardzo panów pociąga.

  Jak dodać zdjęcie na Instagram z komputera? Prosty sposób

Znane kobiety wampy ze świata celebrytek

Kobieta vamp jest często spotykana zwłaszcza w świecie celebrytów. Blask fleszy jest najlepszym miejscem dla osób, które kochają być w centrum zainteresowania. Kogo można zaliczyć do tej grupy? Oczywiście będą to popularne gwiazdy starego kina, czyli Marlena Dietrich, a także Marylin Monroe. One po dziś dzień budzą mocne emocje wśród pań, jak i panów. W obecnych czasach również nie brak znanych kobiet o cechach prawdziwej wamp. Kto to taki? To przede wszystkim Angelina Jolie, Cameron Diaz, Monica Belluci oraz Salma Hayek. Te aktorki mają w sobie coś wyjątkowego i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. To ich seksapil, wizerunek oraz osobowość kusi facetów, a uroda jest tylko pięknym dodatkiem.

angelina jolie wamp
Angelina Jolie jako wamp

 

cameron diaz jako wamp
Cameron diaz jako wamp
Monica Belluci wamp
Monica Belluci w stylizacji wamp

Chcesz zostać wampem? Sprawdź jak zostać taką kobietą!

Kobieta wamp nosi seksowne stroje, stosuje mocny makijaż, poza tym kusi facetów na jeszcze inne sposoby. To osoba wyrachowana, piękna, tajemnicza oraz zadziorna. Uwodzi swoim wizerunkiem, rozmową, a także gestami. Dba o swój wizerunek i samopoczucie, do tego doskonale odnajduje się w męskim świecie. To silna oraz niezależna dziewczyna, która wzbudza mocne zainteresowanie nie tylko wśród panów. Łamie męskie serca, bo czaruje jak nikt inny. Wydaje Ci się, że trudno stać się taką osobą? Ciekawostką jest to, że w zasadzie każda kobieta może być wampem. Wbrew pozorom uroda, czy figura nie ma tu większego znaczenia, bowiem wystarczy pewność siebie, wysoka samoocena oraz chęć skupiania na sobie uwagi. Posiadając te cechy jesteśmy w stanie stać się współczesną femme fatale. Co trzeba zrobić? Bądź nieco tajemnicza, poza tym ćwiczyć umiejętności aktorskie, aby móc łatwiej dopasowywać się do danej sytuacji. Kobieta powinna mimo wszystko zadbać również o swój wizerunek. To zdecydowanie pozytywnie wpłynie na ich atrakcyjność, ale nie można zapominać, że najważniejsze jest wnętrze, czyli cechy charakteru oraz podejście. Nigdy nie kokietuj na siłę, zamiast tego bądź świadoma swojej wartości, poza tym nigdy nie odsłaniaj wszystkich kart od razu. Bądź sobą jednak w wydaniu bardzo seksownym, jak i odważnym.