praca na komorce

Orange wprowadza usługę Autodoładowania konta

Masz telefon na kartę w Orange i zdarza Ci się zapomnieć o doładowaniu konta? Nie musisz już o tym pamiętać! Jak to możliwe? Dzięki usłudze Autodoładowania.  Operator Orange wprowadził nowość – usługę Autodoładowania konta. Przeczytaj na czym to polega i jak ją aktywować. 

Czym jest Autodoładowanie?

Jeśli chcesz mieć z głowy doładowywanie konta w Orange, skorzystaj z usługi Autodoładowania, a twój telefon doładuje się sam. Jest to bezpłatna usługa, dzięki której konto doładuje się za każdym razem, gdy stan środków spadnie poniżej ustalonego przez użytkownika poziomu. 

Jak to działa?

Użytkownik wybiera kwotę doładowania i stan konta, poniżej którego jego telefon ma zostać doładowany. Dodaje kartę płatniczą, z której automatycznie będą pobierane środki za doładowanie. Od tej pory telefon będzie doładowywał się sam na indywidualnie ustalonych zasadach. 

Aby włączyć Autodoładowanie, należy wejść na stronę: https://doladowania.orange.pl, zalogować się i wybrać opcję Autodoładowania. Następnie trzeba wybrać parametry usługi: podać swój numer, wybrać kwotę doładowania oraz podać stan konta, poniżej którego usługa ma automatycznie doładować telefon. Na końcu należy dodać i zapisać kartę płatniczą, z której będą pobierane środki. 

Czy warto skorzystać z usługi Autodoładowania?

Na pewno warto. Przede wszystkim dlatego, że jest to usługa bezpieczna i super wygodna. Nie musisz pamiętać o doładowaniu, a czasem zdarza się tak, że środki kończą się akurat w momencie, kiedy musisz zadzwonić. Autodoładowanie działa cały czas – zawsze, gdy saldo konta spadnie poniżej określonego poziomu. Co ważne, użytkownik w każdej chwili może wyłączyć usługę lub zmienić jej warunki – można to zrobić po zalogowaniu w sekcji „Moja książka odbiorców”. Z kolei dane karty płatniczej można znaleźć w sekcji „Moje dane” – można usunąć kartę lub ją zmienić. Poza tym usługa ta jest zupełnie bezpłatna – z karty płatniczej pobierana jest jedynie kwota wybranego doładowania. 

  Wybieramy alkohol na prezent – co podarować na czterdzieste urodziny?

Więcej na temat usługi przeczytasz na stronie operatora: https://doladowania.orange.pl/auto-doladowanie. Zobacz jak to działa i aktywuj usługę już dziś.