mila sroda

Życzenia miłej środy – miłe wierszyki, najlepsze obrazki i GIFy

„Środa minie tydzień zginie” – takie słowa padają z ust wielu osób. Ten dzień to właściwie jest środek tygodnia, czyli do weekendu coraz bliżej. To sprawia, że dwa dni dzielą nas z sobotą oraz z niedzielą. Życzenia środowe pomogą nam przetrwać, ponieważ dodają nam otuchy oraz pozytywnej energii do działania. To miłe wierszyki oraz obrazki, które przypadną do gustu tak naprawdę każdemu, i to bez względu na wiek. W naszym artykule znajdziesz kilka propozycji. Koniecznie je sprawdź i zapisz sobie na później, poza tym możesz wysłać je najbliższym!

Jak życzyć miłej środy? Kilka miłych sposobów

Życzenia na środę przydadzą się, gdy masz gorszy dzień, choć tak naprawdę zawsze się sprawdzają. To mogą być zarówno słowa, jak i kolorowe grafiki. Trzeci dzień tygodnia to moment, w którym myślami jesteśmy coraz bardziej przy piątku, a co za tym idzie, przy weekendzie, dla których jest wolny. Nie da się ukryć, że tylko dwie doby dzielą nas od odpoczynku. Jak dotrwać do tej chwili? Coś miłego na środę wywoła uśmiech na każdej twarzy. Warto wobec tego zapisać sobie kilkanaście grafik, GIFów lub wierszyków, które poprawią nastrój w kryzysowym momencie. Możesz podzielić się nimi również z bliskimi, czy też zapisać ulubione słowa i umieścić w widocznym miejscu, na przykład przy biurku w pracy.  Szukasz takich życzeń? Zebraliśmy najlepsze pozdrowienia na środę, więc koniecznie je sprawdź!

Tutaj znajdziesz uniwersalne życzenia miłego dnia na każdy dzień tygodnia!

Życzenia miłego dnia – napisz coś miłego na dzień dobry

Pozdrowienia na środę w postaci teksów to zdecydowany lider. Dlaczego? Możesz je zapisać i zamocować w wielu lokalizacjach, poza tym wysłać w wiadomości SMS lub za pośrednictwem komunikatorów internetowych, a także zanotować w kalendarzu bliskiej osoby. To krótkie, ale niezwykle wymowne zdania, które podnoszą na duchu. To miłe słowa, które zdecydowanie zapadają w pamięć. Miłej środy możesz życzyć używając następujących zdań:

1. ”Środy relaksującej, uśmiech i odpoczynek niosącej!”

2. Witam cieplutko miłej środy życzę.”

3. ”Niech ta środa będzie dniem radosnym, pomyślnym, Niech twój nastrój będzie dobry Niech smutek i smutek na zawsze odejdą, Niech słońce świeci i proszę o piękne niebo! Dzień dobry, niech będzie przyjemnie, Niech będzie w nim wiele szczerych uśmiechów, Łapiesz szczęście rękoma i nie puszczasz siebie, I nie bój się iść do przodu, nie bój się błędów! Dobra środa dla Ciebie!”

4. ”Cześć Kochanie jak tam spanie?
Czas najwyższy na wstawanie!
Musisz dobre zjeść śniadanie
by mieć siłę na działanie.”

5. ”Niech ta środa będzie dniem radosnym, pomyślnym, Niech twój nastrój będzie dobry Niech smutek i smutek na zawsze odejdą, Niech słońce świeci i proszę o piękne niebo! Dzień dobry, niech będzie przyjemnie, Niech będzie w nim wiele szczerych uśmiechów, Łapiesz szczęście rękoma i nie puszczasz siebie, I nie bój się iść do przodu, nie bój się błędów!”

6. ”Nawet gdy słońce na niebie nie świeci –
uśmiech radość wszędzie wznieci.
Milutkiego całego dnia ,
mnóstwa przyjemności
i radości życzę Ja.”

7. ”Niech środa będzie dobra I obudzą się jasne myśli! I niech szczęście się uśmiechnie A złota rybka się zatka.”

8. ”Dzień dobry! Życzę udanej środy i pięknej pogody.”

9. ”Witam Cię mile, niech tę środę wypełnią piękne chwile.”

10. ”Buzia się śmieje, serce raduje, dobrą środę przewiduje!”

11. ”Czy już ktoś Cię dziś przywitał? O humorek Cię zapytał? Życzył Ci miłego dzionka? Zrobię więc to teraz ja. Dużo słonka i radości na Twej buzi niech zagości.”

12. ”Niech każdy poranek – podaruje Ci uśmiech, który będzie zapowiedzią pięknego, radosnego dnia. Radosnej środy!”

13.”Dzień dobry w środę. Moje pozdrowionka, jak ptaki fruwają, lecą do Ciebie chociaż drogi nie znają.”

14. ”Niech wszystkie chwile dzisiejszego dnia o Ciebie się zatroszczą. Czułością obejmą, ciepłem okryją, a spokojem ugoszczą.”

Życzenia na środę – najładniejsze wierszyki

Środek tygodnia, a więc dzień pomiędzy wtorkiem, a czwartkiem to już trzecia doba, gdy chodzi o siedmiodniowy harmonogram. Miłej środy – to czasem za mało, aby życzyć komuś udanego dnia. Dobrym pomysłem będzie tutaj przesłanie mu chociażby krótkiego wierszyka. Rymowanki są najpopularniejsze, aczkolwiek to nie jest jedyna możliwość. W naszym rankingu pojawiło się aż kilka odmiennych sentencji. Te krótkie szybko zapamiętasz, za to długie rozbawią Cię do łez. Oto najciekawsze wierszyki na środę:

  Yerba mate – jakie ma właściwości i rodzaje?

1. ”Dzień dobry, w kalendarzu świeci środa, Ale to, że jest dopiero środek tygodnia, nie stanowi problemu! Denerwujesz się tym, czekaj, Oznacza to, że najlepsze jeszcze przed nami! Wiem, że dzisiaj czekają na Ciebie dobre wrażenia, Najważniejsze jest, aby rano wybrać właściwy kierunek, Posyłam Ci promienie mojego serca ciepło, Obyś był szczęśliwy rano!”

2. ”Środa wypada w środku tygodnia – ta co nie lubi; początku ani końca, bo stawia na nogi ludzi… Ciągle trzecia się powtarza – ta co kocha; na starcie i na finiszu, rannego ptaszka oraz śpiocha…”

3. ”Niech środa będzie dobra I obudzą się jasne myśli! I niech szczęście się uśmiechnie A złota rybka się zatka.”

4. ”Szczęście, dobroć dla was, bliscy, w tym dniu! Niech ominą Cię bezczynność i lenistwo, Niech słowa nie odbiegają od czynów. Życzę spokojnego nieba!”

5. ”Środek tygodnia już leci z górki
Radosna biegnę szybko do mety
Obawy w głowie zaczną się kurczyć
Dziś jeszcze trochę muszę przyspieszyć
Aromat czwartku zaczyna cieszyć.”

6. ”Gdy spokojnie w środę się rozbudzasz,
ja wiem jedno: że dziś Ci się uda!
Zapytasz: co uda?
Wszystko uda! Boś zdolniacha moja kochana! Powodzenia w środę.”

7. ”Dzisiaj nareszcie dopadłam środę
Mam już za sobą drogi połowę.”

8. ”Środa to już jest połowa,
Nie mam dla niej złego słowa,
Zaraz minie tydzień cały,
Byle dni szybciej leciały.”

9. ”Wstałaś już? Bo środa od kilku godzin już trwa!
Nie trać czasu, z łóżka się zerwij, by dnia nie przegapić!
Miłej środy.”

10. ”Niech ta środa będzie dniem radosnym, pomyślnym, Niech twój nastrój będzie dobry Niech smutek i smutek na zawsze odejdą, Niech słońce świeci i proszę o piękne niebo! Dzień dobry, niech będzie przyjemnie, Niech będzie w nim wiele szczerych uśmiechów, Łapiesz szczęście rękoma i nie puszczasz siebie, I nie bój się iść do przodu, nie bój się błędów!”

11. ”Poduszka mięciutka, a łóżko ciepłe, lecz środa wzywa.
Niech szczęście się Ciebie ima, a smutków ubywa,
W ten sposób środa ta się do Ciebie uśmiecha!”

12. ”Życzę słonecznego otoczenia Aby ogrody kwitły w duszy, Droga do celu do prowadzenia, A życie było wspaniałe!”

13. ”Wiesz, że połowa tygodnia prawie już minęła,
a dzień za dniem mija jakbyś paluszkiem skinęła.
Niech moc w Tobie pozostanie i energii Ci nie braknie,
a w nagrodę weekend lada moment Cię dopadnie!”

Miłej środy – najlepsze obrazki i kartki

Kartki, jak i obrazki z hasłami zachwycają barwnymi grafikami oraz pięknymi słowami. Tradycyjne papierowe, czy elektroniczne? Do wyboru są liczne warianty, więc masz w czym wybierać. Co ważne, większość z nich możesz wysłać, na przykład w wiadomości SMS, czy też dzięki poczcie elektronicznej, poza tym sobie wydrukować, gdy cenisz sobie klasykę. Nowoczesne technologie dają nam ogromne możliwości, gdy chodzi o grafiki.  Poniżej znajdziesz obrazki na środę, dzięki którym pokochasz ten dzień tygodnia jeszcze bardziej:

  Najlepsze kalendarze adwentowe z kosmetykami – RANKING 2023

zyczenia milej srody

karta z zyczeniami milej srody

milej srody

karta na dzien dobry w srode

zyczenia na mila srode

zyczenia na dzien dobry w srode

srodowe zyczenia

dzien dobry w srode

zyczenia na dobra srode

zyczenia na fajna srode

Życzenia miłej środy- najlepsze GIFy

Życzenia na środę to głównie wierszyki oraz grafiki, ale nie każdy wie, że pojawia się także bardzo dużo ruchomych obrazów, a więc tak zwanych GIFów – Graphics Interchange Format. To krótkie trwające zaledwie kilka sekund animacje, choć potrafią zaskoczyć efektami specjalnymi mimo swej prostoty. Na takich grafikach znajdziemy, między innymi zwierzęta, rośliny, poza tym nawiązują one do codzienności, a także mamy tutaj liczne, motywujące napisy lub życzenia. To różnorodne propozycje, dzięki temu każdy wybierze coś dla siebie. Oto kilka GIFów idealnie nadających się na środę:

gif na mila srode

zyczenia milej srody gif

zyczenia na mila srode gif

gif na dobra srode

gif z zyczeniami na mila srode