zabieg icoone laser led

Na czym polega zabieg icoone Laser & Led?

Zabieg Icoone w Warszawie polecany jest przez znane salony kosmetyczne, a dokładnie przez gabinety specjalizujące się w medycynie estetycznej. Na czym polega zabieg icoone Laser & Led Takie pytanie chodzi po głowie osobom, które jeszcze nie miały z nim do czynienia. Czy jest on bezpieczny dla wszystkich? Warto się przyjrzeć temu zabiegowi, aby wiedzieć dokładnie, z czym ma się do czynienia.

Zabieg Icoone — opis ogólny

Wśród wskazań do wykonania zabiegu Icoone wymienia się: wiotką skórę, cellulit, sztywność mięśni, zapalenie ścięgien, starzenie się skóry, blizny, obrzęki limfatyczne, problemy naczyniowe, lekka otyłość miejscowa. Zabieg Icoone w Warszawie można wykonywać również wspomagająco po liposukcji. Na czym dokładnie polega ten zabieg? To tak naprawdę nieinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej z organizmu i modelowanie sylwetki. Uwaga! Nie jest to najlepszy sposób na chudnięcie.

Jak już było wspomniane — jest to zabieg dedykowane dla osób, które mają lekką otyłość miejscową. Dzięki temu zabiegowi nikt nie jest w stanie pozbyć się wielu kilogramów nadwagi. Zabieg Icoone wykonywany jest przy użyciu opatentowanej technologii, czyli specjalnych głowic, które w żaden sposób nie powodują uszkodzenia skóry.

Masaż skóry

Właściwie można by powiedzieć, że podczas takiego zabiegu, skóra w całości pozostaje wymasowana. Urządzenie wyposażone jest w głowice, które ma rolki z licznymi mikrootworami. Skóra otrzymuje 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na dm2 wraz z każdym pełnym ruchem głowicy. To właśnie dzięki temu skóra jest tak dokładnie wymasowana, napięta i pobudzona.

Laser diodowy oraz światło LED znajdujące się w głowicach sprawiają, że dochodzi do efektu fotochemicznego w tkankach. Nie trzeba się niczego obawiać — brzmi może groźnie, ale ów efekt sprawia, że komórki w tkankach są bardziej przepuszczalne.

  Siemię lniane na włosy - jak stosować? Efekty i domowe przepisy

Zostaje przyspieszony proces lipolizy, czyli rozkładania się tłuszczu w organizmie. Do tego światło LED sprawia, że dochodzi do większej produkcji kolagenu w organizmie człowieka. Dwie rolki bardzo dokładnie masują, doprowadzając do odprowadzenia nadmiaru płynów do głównych splotów limfatycznych. Jak więc widać — organizm ma szansę na tym, aby skorzystać podczas takiego zabiegu.

Przed i po zabiegu

Zanim zostanie wykonany zabieg Icoone w Warszawie, należy dowiedzieć się, jak należy się przygotować i jakie są dokładnie przeciwwskazania. Również po zabiegu nie można zapomnieć o odpowiednich wskazaniach, aby nie zaszkodzić sobie samodzielnie oraz żeby utrzymać odpowiednie efekty w organizmie. Po zabiegu należy pamiętać o tym, że…nie pomoże jeden zabieg.

Tak, efekty będą widoczne już po jednym razie, ale żeby móc w całości cieszyć się korzyściami potrzebne są 15 sesji 2 do 3 razy w tygodniu lub codziennie. Jeżeli ktoś zadba o taką systematyczność, to może być pewnym tego, że już po trzech tygodniach jego skóra będzie wyglądać zupełnie inaczej. Po zakończeniu całego cyklu zalecane są takie sesje „przypominające” raz w miesiącu dla utrzymania lepszych efektów na ciele.