zabieg przedluzania rzes

Ile kosztuje przedłużanie rzęs? Wszystkie ceny i warianty

Wiele pań marzy o długich rzęsach, niestety w naturalny sposób nie są w stanie osiągnąć takiego rezultatu. Stosowanie specjalnych odżywek i serum też często nie przynosi oczekiwanych efektów. Co można zrobić? Ratunkiem stanie się profesjonalne przedłużanie rzęs. Ile kosztuje zabieg przedłużania rzęs? Sprawdź!

Różne ceny i warianty przedłużenia rzęs

Zabieg przedłużenia rzęs ma rozmaite ceny. W dużej mierze koszt zależy od rodzaju użytego uzupełnienia. Można doczepić:

Rzęsy syntetyczne to najtańszy wariant, który kosztuje około 100 złotych. Ten typ nie uczula, do tego ma regularny kształt, choć dla wielu może się wydawać mało naturalny. Ryzyko uszkodzenia włosków jest dość duże, dlatego przy codziennej pielęgnacji trzeba mocno uważać. Mało elastyczna struktura to zdecydowanie największa wada tego rozwiązania.

Rzęsy jedwabne są lekkie, delikatne, a poza tym odporne na kąpiele wodne. Powstają z protein naturalnego jedwabiu z dodatkiem syntetyku, dzięki temu nie obciążają naszych włosków. Zdarza się tak, że rano trzeba je przeczesać specjalnym grzebykiem, aby odzyskały piękny wygląd. Co ważne, te rzęsy mogą nosić osoby korzystające z soczewek. Cena zabiegu podnosi się o około 10 złotych więcej w porównaniu do syntetycznej najtańszej opcji.

Ostatni wariant to rzęsy z futra norek syberyjskich. Koszt waha się w granicy 200 złotych, niekiedy nawet przekracza tę sumę. Ten rodzaj gwarantuje bardzo naturalny efekt, ponieważ kosmyki są różnej długości. Do tego są niesłychanie lekkie, a więc można przyczepić kilka sztuk do jednej naszej rzęsy. Niestety, niektóre osoby mają uczulenie na ten zwierzęcy produkt.

Kolejnym aspektem wpływającym na koszt zabiegu jest wybór metody przedłużania rzęs. Do wyboru mamy kilka opcji:

  • 1:1, czyli do 1 naturalnej rzęsy doczepia się kolejną. To pozwala osiągnąć nieprzerysowany efekt w dobrej cenie – około 100-130 złotych.
  • 2:1 – do 1 naturalnej rzęsy dokłada się 2 kolejne. Koszt rośnie, ponieważ sięga 130-150 złotych.
  • 3:1 – liczba doczepionych kosmyków to 3 sztuki, dzięki temu uzyskamy mocne zagęszczenie. Cena zabiegu zaczyna się od 150 złotych wzwyż.
  • Russian Vollume – tu zamiast pojedynczych rzęs doczepia się całe kępki, tak zwane „wachlarzyki”. Zyskujemy wyraźne podkreślenie oka, dla wielu może być nieco przerysowane. Koszt zabiegu jest wysoki, ponieważ osiąga 250-300 złotych.
  • Metoda Hollywood opiera się tylko na naturalnych rzęsach pozyskiwanych z futra norek syberyjskich. Kosmyki prezentują się równie spektakularnie, jak w przypadku Russian Vollume, ale zdecydowanie bardziej subtelnie. Cena jest duża, ponieważ wynosi ponad 400 złotych.
  • Blink&Express – zabieg trwa najkrócej ze wszystkich, bo około 30-40 minut, do tego kosztuje w granicy 120 złotych. To dobre rozwiązanie przed wyjściem na imprezę okazjonalną, ponieważ efekt utrzymuje się przez krótki czas.
  Innowacyjna metoda laserowego przedłużania włosów – co warto wiedzieć i dla kogo będzie najlepsza?

Przedłużanie dolnych rzęs to technika 1:1. Cena tego wariantu to około 30-50 złotych.

Do podanych sum trzeba doliczyć także uzupełnianie, które należy wykonywać systematycznie co 4 tygodnie. To podnosi koszt w zależności od typu metody o miej więcej 100-300 złotych – wykładasz tę sumę co miesiąc.

Za usunięcie rzęs też płacimy aż 50 złotych. Niekiedy trzeba dokupić jeszcze specjalny grzebyk za 50-70 złotych. Po podliczeniu wszystkiego może wyjść dość spora wartość.