kobieta caluje mezczyzne w policzek

Na co i na kogo lecą dziewczyny? Wszystko co musisz wiedzieć!

Niektórzy panowie mają bardzo duże powodzenie, inni natomiast wcale nie przyciągają do siebie kobiet. Od czego to zależy? Na na co lecą dziewczyny? Co je pociąga? W naszym artykule znajdziesz odpowiedź na te pytania. Koniecznie go zatem przeczytaj!

Powodzenie u dziewczyn – od czego zależy?

Gusta są odmienne, więc każdemu podoba się coś innego. Niektóre panie zwracają mocną uwagę na wygląd, inne natomiast na charakter. Mimo wszystko facet musi mieć w sobie to coś co je przyciągnie. Na całe szczęście nad pewnymi rzeczami można pracować, i dzięki temu zwiększać swoje powodzenie u płci przeciwnej. Wielu mężczyzn ma w sobie „błysk”, który powoduje, że dziewczyny do nich dosłownie lgną. Co to takiego? To naturalny wewnętrzny magnez, gdzie pewność siebie jest tu podstawą.

Na jakich facetów lecą kobiety? 6 typów

Na co lecą dziewczyny? W zasadzie można tu wymieniać milion cech wyglądu i charakteru, jednak istnieją pewne typy facetów, które łączą kilkanaście nich. Poniżej znajdziesz  najpopularniejsze z nich:

 • Mięśniak

Wysportowani faceci o rozbudowanej, umięśnionej sylwetce cieszą się bardzo dużym powodzeniem. W ich otoczeniu kobieta czuje się bezpiecznie, poza tym wie, że z takim chłopakiem nic jej nie grozi, bo to typowy „samiel Alfa”. W tym stereotypie jednak może kryć się naprawdę wrażliwy człowiek zwyczajny fan sportu.

 • Bad boy

„Zły chłopiec” tak mówi się o facetach, którzy są zwyczajnie niegrzeczni. Dla takich dużo kobiet traci głowę, choć wiedzą, że nie zawsze taka znajomość skończy się dobrze. Adrenalina, niepewność i charyzma – to wszystko sprawia, że przy takim typie hormony buzują, jak szalone.

 • Artysta
  Jak poznać, że podobam się dziewczynie? 30 najważniejszych znaków

Facet, który na co dzień zajmuje się szeroko pojętą rozrywką bądź ma pasje związane z muzyką, czy ze sztuką wydaje się niezwykle seksowny. Artystyczna dusza pociąga masę kobiet.

 • Fan motoryzacji

Bardzo dużo kobiet traci głowę dla motocyklistów lub dla kierowców. Tacy faceci są odważni, kochają ryzyko i mają w sobie pewnego rodzaju tajemnicę, a dym spalin dodaje im jeszcze większy pazur.

 • Facet w mundurze

Mówi się, że za mundurem panny sznurem i coś w tym jest, ponieważ faceci w w służbach mundurowych mają spore powodzenie. Co przyciąga dziewczyny? „Łatka” bohatera, odwaga, siła i nieco niebezpieczne zajęcie.

 • Facet w garniturze

Masa dziewczyn uwielbia mężczyzn, którzy na co dzień noszą garnitury, a więc są bardzo eleganccy. Piastują oni zazwyczaj ważne funkcje i mają wysoki status społeczny. Władza, pieniądze oraz duży świat biznesu – to jest naprawdę magnesem na kobiety.

kobieta leci na faceta

Na co lecą dziewczyny? 6 rzeczy

Zastanawiasz się co przyciąga kobiety do mężczyzn? Na co lecą dziewczyny? Przede wszystkim na:

 • Wygląd

Zadbany facet od razu ma przewagę nad innymi. Jego stylowa fryzura, umięśnione ciało oraz idealnie dobrana stylizacja zawsze przyciąga uwagę kobiet.

 • Poczucie humoru

Kobiety uwielbiają zabawnych facetów, którzy mają dystans do siebie. W ich towarzystwie wiedzą, że będą się doskonale bawić, a chłopak zawsze poprawi im humor.

 • Pieniądze

Majętni panowie mają wyższy status społeczny, poza tym mogą zapewnić rodzinie wszystko co potrzebuje. Przy nich kobieta może czuć się bezpiecznie, bo posiadają spore zaplecze finansowe.

 • Facet z pasją

Niezwykle pociągający jest chłopak, który ma w życiu pasję, a więc realizuje się i spełnia swoje marzenia. Może to być sport, motoryzacja, sztuka, czy jeszcze inna dziedzina. Ważne jest to, że nie siedzi całymi dniami  bezczynnie na kanapie.

 • Inteligencja

Wbrew pozorom inteligencja może być tak samo seksowna, jak ciało. Kobiety doceniają, że chłopak jest błyskotliwy i zaskakuje wiedzą w różnych dziedzinach. Z takim człowiekiem można rozmawiać godzinami, poza tym wiele się od niego nauczyć.

 • Wewnętrzny spokój
  Jak odbudować zaufanie w związku? 10 skutecznych sposobów

Spora część kobiet kiedy czuje wewnętrzny spokój faceta od do nich lgnie. Przy takim człowieku nie ma spiny oraz niepotrzebnego stresu, a to daje mu ogromną przewagę nad innymi mężczyznami.

zakochana para na plazy

Co zrobić, żeby dziewczyny na Ciebie leciały?

Praca nad sobą jest ważna w wielu aspektach życia. Kiedy chodzi o relacje damsko-męskie warto skupić się na swoim wyglądzie oraz na charakterze. Co można zrobić? Możliwości są dość spore, ale dobrze zadbać przede wszystkim o:

 • wizerunek, bo czasami wysmuklenie ciała, zmiana fryzury, czy zarost powoduje, że facet zyskuje charakteru
 • znalezienie pasji w życiu, bo automatycznie staniesz się dzięki temu atrakcyjniejszy w oczach kobiet
 • pozytywne podejście do życia powoduje, że człowiek od razu jest lepiej odbierany przez otoczenie, a o to przecież chodzi, aby przyciągać do siebie kobiety
 • zmianę postrzegania siebie, ponieważ w ten sposób jesteś od razu jesteś pewniejszy siebie i śmielszy
 • dystans do siebie, bo on powoduje, że mniej przejmujesz się pewnymi kwestiami oraz nie bierzesz porażek do siebie, a to buduje charakter.

Chcesz, żeby dziewczyny na Ciebie leciały? Odkryj swoje mocne strony, które staną się Twoimi atutami. Nie zawsze to musi być wygląd, bo równie dobrze poczucie humoru, czy inteligencja będzie pociągać kobiety. Gusta są różne i nie każdą kręci to samo.